Description
Ben je op zoek naar een woning met volledig woonprogramma op de begane grond? Deze woning met garage en heerlijke zonnige tuin is beschikbaar. Met 8 zonnepanelen en een airco-installatie, die zowel kan koelen als verwarmen, houdt je de temperatuur hier altijd zoals jij het wenst. Geniet van de heerlijke achtertuin die je alle vrijheid en privacy biedt die je zoekt terwijl je op korte afstand alle voorzieningen vindt die je nodig hebt.
indeling:
Via de voordeur betreed je de ruime hal. Hier vind je de meterkast, het toilet en de vaste trap naar de verdieping. Vanuit de hal heb je toegang tot alle kamers op de begane grond en een ruime ingebouwde kast. De woonkamer is heerlijk licht doordat deze aan drie zijden is voorzien van ramen. De openslaande deuren aan de achterzijde zorgen voor direct contact met de royale achtertuin. De openhaard geeft extra sfeer en warmte op koele avonden.
De keuken dateert van 1975 en is al die jaren netjes onderhouden. De keuken is uitgerust met een inductie kookplaat, een afzuigkap en een ingebouwde oven. Achter een muurtje bevindt zich de wasmachine aansluiting en staat nu een losse koelkast. Hier vind je ook de achterdeur naar de tuin. Zowel woonkamer als keuken zijn voorzien van airco en alle kozijnen in de woning zijn kunststof exemplaren en voorzien van dubbel glas.
Verder vindt je op de begane grond twee slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer aan de achterzijde is voorzien ingebouwde kasten en airco. De kleinere slaapkamer aan de voorzijde kan ook prima dienst doen als werkkamer of als kleedkamer. Daarnaast bevindt zich de badkamer, deze is in 2012 aangepakt. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een wastafelmeubel en een tweede toilet.
verdieping:
Via de vaste trap bereik je de ruime overloop met bergruimte die weggewerkt is achter nette schuifdeuren. Hierachter hangt ook de cv-ketel die dateert van 2014. De overloop is voorzien van een wastafel. Ook vind je op de verdieping nog twee ruime slaapkamers, ook hier kunststof kozijnen met dubbel glas en extra bergruimte achter de knieschotten.
buitenruimte:
Een heerlijke tuin rondom de woning met veel privacy. Hier kom je helemaal tot rust. Van de vrijstaande stenen berging is het asbest dak verwijdert en vervangen door een fraai nieuw dak. De garage is voorzien van elektra. De ruime oprit biedt plaats aan meerdere auto's en tussen de woning en de garage is een houten poort voorzien. Alle ramen aan de achterzijde van de woning zijn voorzien van rolluiken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,711
- Listed since
- Status
- Available
- Acceptance
- Available in consultation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 1,130 m²
- Volume in cubic meters
- 474 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag Combi (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- HULST F 2822
- Cadastral map
- Area
- 920 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HULST F 3266
- Cadastral map
- Area
- 210 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
3,195x
Viewed
37x
Saved
18-6-2025
On Funda
Neighborhood
Dullaert
Hulst- Residents
- 1,430
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 2,592
Neighborhood insights
Discover the neighborhood
Curious about available homes, residents, or real estate agents? Find out more on the neighborhood page.
Explore neighborhood insights