Kallestraat 146013 RN HunselKern Hunsel
€ 510,000 k.k.
- 386 m²living area
- 740 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherRuime woning met 4 slaapkamers en royale multifunctionele ruimte
Description
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
DROOMHUIS IN EEN OASE VAN RUST EN RUIMTE
Welkom in het pittoreske Hunsel, waar landelijke charme en moderne gemakken samenkomen in deze royale woning. Zoek jij een thuis waar ruimte de norm is en rust een vanzelfsprekendheid? Deze gezinswoning biedt alles wat je je maar kunt wensen: van een royale woonkamer met openslaande deuren naar de tuin tot een multifunctionele ruimte vol mogelijkheden. Perfect voor gezinnen, thuiswerkers of creatievelingen die hun dromen willen waarmaken in een inspirerende omgeving. Plus, met de A2 én steden als Weert en Roermond om de hoek, ben je altijd verbonden met het beste van twee werelden.
HOOGTEPUNTEN VAN DEZE WONING
Royale woonkamer: Licht, ruim en perfect ingedeeld met fraaie openslaande tuindeuren naar de onderhoudsvrije achtertuin.
Dichte keuken met L-opstelling: Stijlvol én functioneel, met aangrenzende bijkeuken en een gezellige aangebouwde serre waar je volledig kunt ontspannen.
Vier ruime slaapkamers: Ideaal voor het hele gezin, logees, of om je eigen rustige werkplek in te richten.
Multifunctionele ruimte: Ruim van opzet en veelzijdig te gebruiken – van dubbele bewoning tot je eigen praktijk aan huis.
Onderhoudsvriendelijke tuin: Met een fijne houten berging en een heerlijk terras waar je urenlang van de buitenlucht kunt genieten.
WONEN IN HUNSEL
Welkom in Hunsel: een dorp waar het draait om onthaasten, genieten en verbinding met elkaar én de omgeving. En precies daar staat deze unieke gezinswoning op je te wachten.
Zodra je de voordeur opent, voelt het als thuiskomen. De royale woonkamer weet meteen indruk te maken: een zee van natuurlijk licht valt binnen door de grote ramen en de openslaande tuindeuren. Hier is plek voor het hele gezin, en stel je voor hoe gezellig het is tijdens koude winteravonden – lekker uitgebreid tafelen of knus op de bank met een goed boek.
Grenzend aan de woonkamer vind je de dichte keuken in praktische L-opstelling. Met haar strakke lijnen, ruime werkblad én directe toegang tot de bijkeuken is ze hét hart van de woning, een plek waar je moeiteloos de lekkerste maaltijden bereidt. En vergeet niet de aangebouwde serre – een heerlijke ruimte om te ontspannen met uitzicht op je onderhoudsvrije tuin. Denk aan lange zomerse avonden met een glas wijn, terwijl de zon langzaam achter de horizon zakt.
Pak je koffers maar alvast uit, want met vier riante slaapkamers is er genoeg ruimte voor iedereen. Van een serene master bedroom tot slaapkamers voor de kids, logees of zelfs een thuiswerkplek – deze woning biedt alle mogelijkheden.
Maar wat écht opvalt? De royale, multifunctionele ruimte grenzend aan de woning. Gebruik het als praktijkruimte, atelier, opslag of zelfs voor dubbele bewoning; alles is mogelijk! Fantaseer je over een gastouderopvang aan huis, een creatieve werkplek of gewoon extra ruimte voor hobby’s en passies? Hier wordt het werkelijkheid.
De buitenruimte maakt het plaatje compleet. Een onderhoudsvriendelijke achtertuin met een gezellige houten berging én een ruim terras zorgen dat je hier in alle privacy geniet van de frisse buitenlucht. Of je nu groene vingers hebt, houdt van ontspannen loungen met vrienden of de tuin als speelplek voor de kinderen wilt gebruiken, het kan hier allemaal.
En alsof dat nog niet genoeg is: dankzij de directe nabijheid van de A2 liggen steden als Weert en Roermond binnen handbereik. Zo heb je altijd het stadsleven en uitgebreide voorzieningen binnen een paar autominuten.
HIGHLIGHTS IN DETAIL (100 woorden)
Deze prachtige woning in Hunsel biedt ultiem wooncomfort met een royale woonkamer voorzien van openslaande deuren naar de tuin. De dichte keuken in L-opstelling grenst aan een praktische bijkeuken én een serre voor extra comfort. De vier ruime slaapkamers bieden volop ruimte, terwijl de verrassend grote multifunctionele ruimte ideaal is voor dubbele bewoning, een praktijk aan huis of creatieve doeleinden. Buiten geniet je van een onderhoudsvriendelijke tuin met terras en houten berging. Met de perfecte ligging vlakbij Weert, Roermond en de A2 profiteer je van rust én bereikbaarheid. Een droomplek om te wonen, werken én ontspannen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 510,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,321
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 386 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 740 m²
- Volume in cubic meters
- 1,431 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, toilet, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HUNSEL B 3089
- Cadastral map
- Area
- 60 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HUNSEL B 3090
- Cadastral map
- Area
- 680 m²
- Back garden
- 167 m² (22.50 metre deep and 15.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,472x
Viewed
37x
Saved
9-2-2026
On Funda
Neighborhood

Kern Hunsel
Hunsel- Residents
- 705
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,382
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?