In hartje IJmuiden bevindt zich dit moderne appartement (bouwjaar 2019) op de 4e verdieping van een stijlvol gebouw mét lift. De speelse indeling zorgt voor een licht en ruimtelijk gevoel. De woonkamer biedt direct toegang tot het ruime balkon op het zuiden, waar je heerlijk van de zon kunt genieten. Dankzij energielabel A, volledige isolatie en de zonnepanelen, woon je hier comfortabel én energiezuinig.
De locatie is ideaal: op de hoek van de Lange Nieuwstraat en het Marktplein, waardoor winkels, supermarkten en openbaar vervoer (meerdere buslijnen) zich letterlijk op steenworp afstand bevinden. Alles wat je nodig hebt ligt binnen handbereik! Ook beschikt het appartement over een eigen berging. De omgeving biedt volop mogelijkheden: bos, duinen en strand liggen op korte afstand. Met de HOV-snelbus naar Haarlem en goede uitvalswegen richting Amsterdam, Alkmaar, Schiphol en Haarlem is de bereikbaarheid uitstekend.
Kortom: comfortabel, energiezuinig en centraal wonen op een fijne plek! Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Meer informatie vind je op: langenieuwstraat395.nl
Indeling
Ruime centrale entree, trappenhuis en lift naar 4e verdieping, eigen berging aan achterzijde complex.
4e verdieping
Entree, brede gang, praktische inpandige berging met wasmachine/drogeraansluiting, c.v.-opstelling en omvormer voor de zonnepanelen, moderne meterkast, modern toilet met fonteintje, nette badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel, ruime slaapkamer, speelse woonkamer met extra hoog plafond, groot balkon, nette open keuken v.v. fraai hardstenen werkblad en diverse inbouwapparatuur waaronder combi-oven/magnetron, koelkast, inductiekookplaat, vaatwasser en afzuigkap recirculatie.
Goed om te weten
- energielabel A
- geheel v.v. kunststof kozijnen met isolerende beglazing
- ruime slaapkamer
- zonnig balkon op het zuiden
- v.v. zonnepanelen
- elektra; 3 fase aansluting, 9 groepen, kookgroep + 3 aardlekschakelaars
- servicekosten ca. € 158,- per maand (o.a. opstalverzekering, reservering groot onderhoud, onderhoud lift)
- oplevering in overleg
- tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Service charges
€ 158 per month
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 349,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,915
Status
Available
Construction
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
2019
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
Areas
Living area
59 m²
Exterior space attached to the building
11 m²
External storage space
3 m²
Volume in cubic meters
234 m³
Layout
Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and toilet
Number of stories
5 stories
Facilities
Skylight, elevator, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Located at
5th floor
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas Xtreme 36 (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)