Sfeervolle jaren ’30 erkerwoning in IJmuiden. Stap binnen in de karakteristieke sfeer van deze jaren ’30 erkerwoning, waar authentieke details zoals glas-in-loodramen, paneeldeuren en een originele granitovloer nog prachtig bewaard zijn gebleven. De woning biedt een fijne zonnige achtertuin op het zuiden, 3 comfortabele slaapkamers en een royale zolder met volop mogelijkheden — bijvoorbeeld als extra slaapkamer, werkkamer of speelruimte.
Winkels, scholen en supermarkten bevinden zich op loopafstand. Strand & duin op fietsafstand. Ook zijn de uitvalswegen naar Amsterdam, Haarlem, Schiphol en Alkmaar goed bereikbaar.
Een huis met karakter, ruimte én een vleugje nostalgie — helemaal klaar voor een nieuwe bewoner die de sfeer van de jaren ’30 weet te waarderen.
Meer informatie? Bekijk de volledige presentatie op kennemerlaan196.nl
Indeling
Voortuin, entree, vestibule met granitovloer en originele glas-in-lood deur, gang, trapkast met luik naar verrassend ruime kelder, vergroot toilet met fonteintje, ruime woonkamer met sfeervolle erker met glas-in-lood, fraaie houtkachel, half open uitgebouwde keuken v.v. granieten werkblad en diverse inbouwapparatuur (2023) waaronder vaatwasser, koelkast, vriezer, 4-pits gaskookplaat, oven en afzuigkap (defect), zeer zonnige achtertuin op het zuiden met overkapping en stenen berging met achterom.
1e verdieping
Overloop, aan voorzijde slaapkamer met vaste kast, ruime slaapkamer met openslaande deuren naar balkon, aan achterzijde eveneens een ruime slaapkamer met vaste kasten, moderne badkamer met ruime inloopdouche, 2e toilet en dubbel wastafelmeubel, deur naar zonnig balkon, middels vaste trap naar 2e verdieping.
2e verdieping
Royale zolder met kleine dakkapel aan voorzijde en Velux dakraam (2025) aan achterzijde, aparte ruimte met wasmachineaansluiting en c.v.-opstelling.
Goed om te weten
- ruim type jaren '30 woning
- badkamer 2022
- c.v.-combiketel Intergas 2024
- ruime hobbykelder aanwezig
- keuken 2014 (inbouwapparatuur deels 2023)
- elektra 7 groepen + 2x aardlekschakelaar
- oplevering in overleg
- tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 459,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,062
Status
Sold under reservation
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1931
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
113 m²
Other space inside the building
9 m²
Exterior space attached to the building
6 m²
External storage space
8 m²
Plot size
117 m²
Volume in cubic meters
424 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, toilet, and sink
Number of stories
3 stories and a basement
Facilities
Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
Energy label
C
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas HRE Kompact (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)