New
Burgemeester van Engelenweg 122-A8271 AV IJsselmuidenCentrum IJsselmuiden
€ 715,000 k.k.
- 173 m²living area
- 373 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Vrijstaand wonen op een centrale plek in IJsselmuiden, met een indeling die zich prettig aanpast aan verschillende woonwensen.
Burgemeester van Engelenweg 122a is een vrijstaande woning met royale woonkamer, vier slaapkamers, twee badkamers en een aangebouwde stenen garage.
Een groot pluspunt is de levensloopbestendige opzet, met een slaapkamer en badkamer op de begane grond.
Daarnaast beschikt de woning over een voor- en achtertuin, een achtertuin op het westen en een oprit met parkeergelegenheid voor twee auto’s.
De combinatie van ruimte, een praktische indeling en de centrale ligging maakt dit een woning met een heel eigen karakter.
Ligging
Wonen aan de Burgemeester van Engelenweg betekent wonen op een centrale plek in IJsselmuiden, met vrij uitzicht aan de voorzijde en alle dagelijkse voorzieningen dichtbij.
Enkele winkels, waaronder een drogist en een groenteboer, zijn lopend te bereiken en ook het Markeresplein met een breder winkelaanbod ligt vlakbij.
Voor horeca, cultuur en extra winkels ben je met de fiets bovendien in een paar minuten in Kampen.
Ook het station en de IJssel bevinden zich in de directe nabijheid, wat deze locatie prettig en goed verbonden maakt.
Indeling begane grond
Je komt binnen via de overdekte entree in de hal met toilet en trapopgang, waarna de begane grond zich op een prettige en praktische manier ontvouwt.
De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk licht aan, met als extra pluspunt het vrije uitzicht naar buiten.
Aansluitend vind je de eetruimte en de keuken, waardoor de leefruimtes mooi in elkaar overlopen.
De serre vormt hier een gezellige aanvulling op: een fijne extra plek met veel licht en een mooie verbinding met buiten.
Achter de keuken bevinden zich de slaapkamer en de badkamer, waardoor alle belangrijke woonfuncties zich op de begane grond bevinden.
Dat maakt deze woning niet alleen comfortabel in het dagelijks gebruik, maar ook bijzonder prettig voor de lange termijn.
1e verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, twee slaapkamers, een badkamer en een balkon.
De slaapkamer aan de voorzijde heeft directe toegang tot het balkon, vanwaar je uitkijkt over de omgeving.
De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen wastafel.
De badkamer is uitgerust met een ligbad, wastafel en toilet, waardoor ook deze verdieping praktisch is ingedeeld.
2e verdieping
De tweede verdieping is praktisch ingedeeld met een overloop, waar ook de cv-opstelling is geplaatst en volop bergruimte aanwezig is voor spullen die je graag netjes uit het zicht opbergt.
Daarnaast vind je hier de vierde slaapkamer.
Deze kamer heeft een prettig formaat en biedt ruimte voor een bed, een grote kast en een extra zitje.
Tuin & garage
De woning beschikt over een voor- en achtertuin.
De voortuin is deels bestraat, waardoor er een oprit is ontstaan met parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein.
De achtertuin ligt op het westen en is nagenoeg volledig bestraat, met een groene omheining die zorgt voor een prettige uitstraling.
Dankzij de ligging op het westen kun je hier volop genieten van de middag- en avondzon, waardoor het een fijne plek is om na een drukke dag buiten te zitten.
Vanuit de serre en de achtergevel is er bovendien direct contact met de tuin, wat binnen en buiten op een natuurlijke manier met elkaar verbindt.
De ruime garage is praktisch ingericht en voorzien van een tegelvloer, elektra, verlichting en een kanteldeur met loopdeur.
Er is volop ruimte voor het opbergen van spullen en daarnaast is er voldoende plek voor extra huishoudelijke apparaten. Extra prettig is dat de garage binnendoor bereikbaar is via de hal achter de keuken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 715,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,133
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 173 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 373 m²
- Volume in cubic meters
- 728 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 toilets, washstand, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired from 2019, in ownership)
Cadastral data
- IJSSELMUIDEN B 7289
- Cadastral map
- Area
- 373 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 81 m² (9.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum IJsselmuiden
IJsselmuiden- Residents
- 4,590
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,694
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



