Sold
Alaskahof 203404 WC IJsselsteinDe Hoven en De Boomgaard
€ 450,000 k.k.
- 113 m²living area
- 107 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 8, 2026
- Date of sale
- March 25, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Wonen in deze goed onderhouden en instapklare hoekwoning gelegen in de wijk Zenderpark? Ja dat kan! De woning ligt aan een leuk en kindvriendelijk hofje. Er is hier, en ook op de Statensingel, voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Uitvalswegen liggen om de hoek.
De woning is in 1998 gebouwd maar is in de loop der jaren verbeterd met o.a. nieuwe keuken, toiletruimte en badkamer. Ook is er airco op de ouderslaapkamer geplaatst en is er een extra werk-/slaapkamer gecreëerd op de begane grond. Ideaal om thuis te werken of als speelkamer voor de kinderen.
De woning ligt op enkele minuten loopafstand van de sneltramhalte en diverse winkels in het centrum van de wijk. Het gezellige stadscentrum van IJsselstein is binnen enkele fietsminuten bereikbaar.
Uniek aan deze woning zijn de grote glaspartijen in de gevels. Hierdoor is in alle ruimten bijzonder veel lichtinval. Naast de tuin is er ook nog een groot dakterras op de verdieping. Laat u verrassen en kom deze woning bezichtigen!
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, meterkast en moderne toiletruimte. Vanuit de hal is er toegang naar een extra kamer (8 m²) met deur naar de tuin.
Ook is in de centrale hal de toegang naar de woonkamer met open keuken. De keuken is voorzien van een kookeiland en diverse inbouwapparatuur. Door de grote schuifpui in de voorgevel is de gehele begane grond bijzonder licht. Achter in de woonkamer is de trapopgang naar de 1e verdieping. Woonkamer en keuken zijn samen 48.5 m² groot. Bovendien is de gehele begane grond voorzien van een een plavuizenvloer met vloerverwarming.
Eerste verdieping:
Vanaf de lichte overloop worden de drie slaapkamers en de badkamer bereikt. De gehele verdieping is voorzien van een lichte laminaatvloer. De ouderslaapkamer (11.5 m²) is voorzien van airco en biedt tevens toegang naar een groot dakterras van bijna 17 m².
Het dakterras biedt voldoende ruimte om een leuk zitje te plaatsen en om hier heerlijk van de zon te genieten.
De royale en moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, een extra breed wastafelmeubel, een tweede toilet en een heerlijk ligbad.
Op de overloop is er nog een aparte wasruimte met uitstortgootsteen en een aparte kast met hierin de c.v.-ketel.
Bergvliering:
Een vlizotrap biedt vanuit de middelste slaapkamer toegang tot de bergvliering. Hier is een zee aan ruimte voor bijvoorbeeld het bergen van uw kerst- of vakantiespullen.
Bijzonderheden:
Keuken voorzien van een vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap en combi-oven. De losse Amerikaanse Smeg koel/vriezer is ter overname.
Elektrische rolluiken gemonteerd bij alle slaapkamers.
Alle ruimten hebben vaste internet aansluitingen.
Airco in de ouderslaapkamer.
Houten schuur in de tuin.
Aanvaarding: 1 april 2026/in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,982
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house (kwadrant wonings)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Shed roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 401 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Combi HR (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- IJSSELSTEIN B 1881
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and sun terrace
- Back garden
- 28 m² (4.50 metre deep and 6.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,196x
Viewed
115x
Saved
8-3-2026
On Funda
Neighborhood

De Hoven en De Boomgaard
IJsselstein- Residents
- 2,160
- Family with children
- 51%
- Avg. asking price / m²
- € 4,461
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




