Sold
Krommeweg 84515 RC IJzendijkeVerspreide huizen IJzendijke
€ 295,000 k.k.
- 65 m²living area
- 295 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- May 28, 2025
- Date of sale
- July 11, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Ben jij op zoek naar een oase van rust, omringd door natuur en ruimte? Dan hebben wij jouw buitenparadijs gevonden.
Midden in de polders, maar toch verrassend dichtbij alles wat je nodig hebt en…. met een uitzicht waar geen foto tegenop kan.
Perceelgrootte: 295m².
Bouwjaar: ca. 1917, zij-bouw veranderd in 1997
Energielabel: G
3 Slaapkamers.
Het huis ademt sfeer en eenvoud, maar is tegelijkertijd verrassend compleet en goed onderhouden. Bovendien is deze woning niet alleen geschikt als vaste woonplek, maar kan het ook perfect dienen als tweede thuis, de perfecte uitvalsbasis dus.
En dat uitzicht aan alle kanten… dit is met geen pen te beschrijven.
Deze woning mag zowel voor permanente bewoning als 2e verblijf worden gebruikt.
De inrichting van de woning is grotendeels inbegrepen.
Bij onze presentatie vind je ook “idee plattegronden” met de mogelijkheden die de woning te bieden heeft. Dit is natuurlijk maar 1 van de opties.
Indeling
Je komt aan de achterkant van de woning binnen via de hal die voorzien is van een authentieke tegelvloer. Hier vind je ook het toilet en de trap naar de 1e rechter bovenverdieping.
De compacte keuken is eenvoudig en knus met losse apparatuur en een gezellig zitje voor het raam. Een handige trapkast en een kelder zorgen voor extra bergruimte.
De deur tegenover de keuken brengt je naar de eetkamer, waar een originele schouw zorgt voor extra sfeer en gezelligheid.
Vervolgens kom je in de woonkamer, met ook hier weer een tegelvloer, een fraai balkenplafond en de trap naar de 2e linker bovenverdieping.
De schuifpui geeft toegang tot het zij-terras en via de raampartijen aan 3 kanten heb je een fantastisch uitzicht over de akkers en de landerijen van het IJzendijkse buitengebied.
Eerste verdieping
Deze verdieping is opgedeeld in 2 delen.
Het linker gedeelte:
De 1e slaapkamer bereik je via de trap in de woonkamer.
Hier staat een bureau en een 2 persoonsbed. Extra daglicht valt binnen via 2 veluxvensters.
De stahoogte is echter wel laag.
Het rechter gedeelte;
De oorspronkelijke bovenverdieping is toegankelijk via de trap in de hal. Hier vind je de overloop annex kantoorruimte met een douchecabine en een wastafel.
Verder heb je vanaf deze overloop toegang tot de 2 overige slaapkamers.
Tuin
De royale tuin rondom het huis is een waar eldorado voor natuurliefhebbers, rustzoekers en buitenmensen.
Aan de zuidkant heb je een mooi terras wat grenst aan de woonkamer. Hier vind je ook het tuinhuis.
Aan de noordkant vind je ook nog een terras met een 2e tuin. Een heerlijke plek om tot rust te komen of juist actief bezig te zijn met tuinieren.
Bijzonderheden
De zij-bouw is in 1997 volledig veranderd tot de huidige staat.
Het merendeel van de kozijnen is van kunststof met dubbel glas. Er zijn nog enkele houten kozijnen met enkel glas.
Elektrische kachels zorgen voor verwarming en warm water gebeurt met een elektrische boiler.
De meterkast is eenvoudig, maar beschikt wel over veel groepen.
Glasdraad ligt in de straat, echter de woning is niet aangemeld.
TV kijken doe je via een schotel.
Er is geen gasaansluiting, maar uiteraard wel water en elektra.
De inrichting van de woning is grotendeels inbegrepen.
Profiteer van het Zeeuwse Isolatie Programma van de Gemeente Sluis! Met deze subsidie kun je tot wel € 2.050,- ontvangen voor isolerende maatregelen, zelfs als je ze zelf uitvoert. En ja, dit geldt ook voor deze woning. Een geweldige kans om slim te investeren in jouw nieuwe thuis. Plan vandaag nog een bezichtiging en ontvang alle details over het Isolatie Programma van de makelaar!
Wij hebben een brochure van deze woning met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Ook is er nog een videofilm. Zelfs 360 gradenfoto’s en een virtuele tour behoren tot de promotie.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,538
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1917
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 295 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, satellite antenna, and sliding door
Cadastral data
- OOSTBURG M 1381
- Cadastral map
- Area
- 295 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Side garden
- Side garden
- 84 m² (14.00 metre deep and 6.00 metre wide)
Popularity
8,627x
Viewed
165x
Saved
28-5-2025
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen IJzendijke
IJzendijke- Residents
- 595
- Family with children
- 33%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.