Sold
Jonkersvaart 309366 TC JonkersvaartJonkersvaart
€ 645,000 k.k.
- 272 m²living area
- 6,260 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 9, 2025
- Date of sale
- October 5, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Zo goed als nieuwe-moderne-luxe geschakelde en riet gedekte woonboerderij met royale afmetingen en Energielabel A!
Door de grondige renovatie vanaf 2018 tot heden is deze woonboerderij zo goed als nieuw.
Modern/luxe wat betreft keuken, sanitair, vloeren en afwerking.
Royale afmetingen met circa 272 m² woonoppervlakte en een kavel van 6.260 m² eigen grond. De tuin is prachtig en er is nog een perceeltje weiland.
Door de dak-, muur- en vloerisolatie, de HR++beglazing en de installaties is het Energielabel een A!
De overdekte entree is aan de zijkant. De hal met vide is een prachtige binnenkomer! De hal is ruim en de vide geeft een ruimtelijk effect.
Vanuit de hal is er toegang tot het luxe toilet, 2 (slaap-)kamers aan de voorzijde, de eerste badkamer, de trapopgang naar boven en de deur naar het woongedeelte.
Het woongedeelte (woonkamer-keuken) is met circa 97 m² ontzettend ruim! Dit gedeelte is tuingericht en de achtergevel is nagenoeg geheel van glas met 2 dubbele tuindeuren, hierdoor heeft u een vrij uitzicht over de prachtig aangelegde tuin, wauw!
De open keuken past heel goed bij de woonboerderij. Robuust en met natuurstenen blad. Er is een kook- en spoel-schiereiland van maar liefst circa 1,50 bij 3,85 meter!
En er is een brede kastenwand.
Ingebouwd zijn een 5 pits inductiekookplaat, een in het aanrechtblad geïntegreerde recirculatie afzuiging met koolstoffilter, een koelkast, een vriezer, een vaatwasser, een combi-oven, een stoomoven, een pyrolyse oven, een inbouwkoffieapparaat en combi-quooker. Alle inbouwapparatuur is van Atag (met garantie). In het werkblad zit een stopcontact met usb-aansluiting.
Er is volop kastruimte en de vele lades zijn ideaal in gebruik.
De entree met gang, de woonkamer met keuken, de 2 (slaap-)kamers en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming.
Naast de keuken is via een schuifdeur een multifunctionele ruimte te bereiken. Deze ruimte is circa 33 m² groot en voor veel doeleinden geschikt, bijvoorbeeld als tweede woonkamer, een speel-/werkkamer of zoals het nu gebruikt wordt als bijkeuken en berging. Ook deze ruimte is tuingericht met dubbele tuindeuren en veel glas.
In het voorhuis zijn er ook nog twee ruime (slaap-)kamers. Oppervlakte circa 13 en 16 m² groot. Beide kamers hebben zicht over de Jonkersvaart en de groene woonomgeving.
Beide kamers zijn voorzien van airco en geluidsisolerende HR++ beglazing.
Een of beide kamers zijn ook geschikt als kantoor of praktijkruimte aan huis, mede omdat deze ruimtes gelijk vanuit de hal te bereiken zijn.
De moderne-luxe badkamer op de begane grond is in 2025 vernieuwd. Er is een ligbad, een ruime douche en een modern wastafelmeubel.
De eerste verdieping is in 2025 geheel vernieuwd. Er zijn een ruime overloop met vide, drie slaapkamers en een luxe badkamer.
Oppervlakte slaapkamers circa 11, 13 en 28 m².
Een brede dakkapel zorgt voor extra ruimte en licht op alle slaapkamers en de badkamer.
De grote slaapkamer aan de achterzijde heeft nog een dakkapel en een royale inloopkast.
Er is bergruimte achter de knieschotten. Vanaf de overloop zijn de CV-ruimte en de installatieruimte bereikbaar.
In de installatieruimte is tevens een wasmachine-aansluiting.
De vliering is bereikbaar via een vlizotrap. Hoogte vliering is circa 1,15 meter.
Deze mooie geschakelde woonboerderij ligt op een groot perceel van 6.260 m² eigen grond. De tuin is werkelijk prachtig! Er zijn ontelbaar gezellige hoekjes om te zitten, doorkijkjes en waterpartijen. De begroeiing en beplanting is zeer gevarieerd en bijzonder. Een tuin zoals we die niet vaak zien!
En dan is er nog een perceeltje weiland. Ideaal voor de liefhebber van kleinvee of een paard.
De tuin en het perceel weiland is geheel omheind.
Helemaal achteraan het perceel staat een houten garage met een oppervlakte van circa 42 m². Naast de garage is een hoge carport van circa 3,45 bij 3,95 meter. Met een inrijhoogte van circa 2,52 meter is deze carport ook geschikt voor een caravan of camper.
Jonkersvaart is een rustig en gemoedelijk dorp. Alle benodigde voorzieningen zijn te vinden in de buurdorpen Marum, Zevenhuizen en Leek. Deze dorpen liggen slechts op een paar kilometer afstand.
Rondom Jonkersvaart zijn veel mogelijkheden om te wandelen en te fietsen. Het Nanninga's bos en het Coendersbos zijn op loopafstand. De jaarlijks terugkerende gondelvaart in het dorp in September is een hoogtepunt.
Informatie:
- Bouwjaar 1965
- Vanaf 2018 - heden: grondige renovatie-verbouw
- Rieten dak geheel vernieuwd 2022
- Dak-, muur- en vloerisolatie
- HR++ beglazing
- CV-combiketel Vaillant bouwjaar circa 2019 (eigendom)
- Airco bouwjaar 2022 (eigendom)
- Energielabel A!
Zo heeft iedereen een woonboerderij in gedachten: riet gedekt, witte muren, ruime afmetingen, grote en fraai aangelegde tuin. Heeft u interesse? Dan nodigen wij u uit om te komen bezichtigen. Wij nemen alle tijd voor u.
Graag tot ziens!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 645,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,371
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 272 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 42 m²
- Plot size
- 6,260 m²
- Volume in cubic meters
- 900 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 baths, sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- MARUM B 3877
- Cadastral map
- Area
- 6,260 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Carport and detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
19,336x
Viewed
356x
Saved
9-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




