Sold
- 155 m²living area
- 253 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- September 17, 2025
- Date of sale
- October 6, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Buitenkansje! Ruime 2-onder-1-kapwoning met uitbouw, veranda, buitenkeuken en Energielabel A+
Ben je op zoek naar een huis waar je zo in kunt? Dan moet je deze bijzonder goed verzorgde 2-onder-1-kapwoning gezien hebben. Hier woon je heerlijk ruim, comfortabel én energiezuinig – mét parkeren op eigen oprit (incl. eigen laadstation). De woning heeft een royale uitbouw over de hele breedte, een sfeervolle veranda met buitenkeuken en is helemaal klaar voor de toekomst, dankzij 22 zonnepanelen en een zonneboiler (2024).
Je komt binnen in een ruime hal met vernieuwd toilet (2021), een moderne groepenkast (16 groepen) en toegang tot de garage. Daarna stap je de living in – een lichte, ruime woonkamer met grotendeels strak gestuukte wanden en plafonds, een mooie tegelvloer met vloerverwarming en stoere stalen deuren. Voor de liefhebbers van comfort; de hele woning is voorzien van Philips Hue-verlichting, die je met je stem of via de app bedient.
Aan de voorzijde ligt de luxe keuken (2021). Een echte eyecatcher met een schiereiland waar het kookgedeelte is ondergebracht en een gezellig barretje waar je kunt aanschuiven. In deze keuken ontbreekt het je aan niets; een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, Quooker Cube (ook bruisend en gekoeld water), grote koelkast, combi-stoomoven en zelfs een ingebouwde koffiemachine. Het Dekton keukenblad is niet alleen stijlvol, maar ook vlek-, kras- én hittebestendig.
De eethoek vind je in de uitbouw over de volle breedte van de woning. Een gezellige plek, zeker met de strakke gashaard die voor extra sfeer zorgt. Via de openslaande deuren loop je zo de tuin in, direct onder de veranda van maar liefst 9 x 3 meter. Hier staat een buitenkeuken die gewoon achterblijft, compleet met apparatuur. Dat wordt genieten van lange zomeravonden!
De tuin ligt op het noordwesten – ideaal voor zon in de middag en avond. De diepe garage (8,30 x 3,13) is bereikbaar via de hal of de elektrische garagedeur en heeft een praktische bijkeuken met koud- en warmwateraansluiting.
Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers een separaat toilet (2024) en een luxe badkamer (2020) met dubbele wastafel, grote inloopdouche met regendouche, handdouche en digitale kraan.
De tweede verdieping heeft een ruime voorzolder met aansluitingen voor wasmachine, cv-ketel en de zonneboiler. Verder is er een grote bergruimte en een ruime vierde slaapkamer.
Kortom; een huis dat écht alles heeft – ruimte, luxe, duurzaamheid én sfeer. Klaar om verliefd op te worden!
Bijzonderheden:
- Energielabel A+
- Airco in de woonkamer en hoofdslaapkamer (koelen en verwarmen)
- 22 zonnepanelen + zonneboiler (2024) + volledig voorzien van HR++ glas
- Luxe keuken (2021) met topapparatuur
- Royale uitbouw met sfeervolle gashaard
- Grote veranda (9x3) met buitenkeuken
- Luxe badkamer (2020)
- Waterontharder
- Oprit met eigen laadstation
Interesse in dit huis? Maak een afspraak voor een bezichtiging of schakel direct uw eigen aankoopmakelaar in. Uw aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 565,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,645
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 253 m²
- Volume in cubic meters
- 572 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and double sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and gas heaters
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- DEN HELDER N 5064
- Cadastral map
- Area
- 253 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 95 m² (10.85 metre deep and 8.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,345x
Viewed
29x
Saved
17-9-2025
On Funda
Neighborhood

Malzwin
Julianadorp- Residents
- 915
- Family with children
- 46%
- Avg. asking price / m²
- € 3,548
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




