Sold
- 94 m²living area
- 279 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 28, 2025
- Date of sale
- July 25, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Vlakbij Sneek staat deze goed onderhouden sfeervolle twee-onder-één-kap-woning met vrijstaande garage/berging, met aan de voor- en achterzijde weids uitzicht en een heerlijk ruim en zonnig perceel, aan de achterzijde grenzend aan brede dorpsvaart. De woning is oorspronkelijk gebouwd rond 1860 en herbouwd rond 1990. Echt een fijne en vrije landelijke plek, om tot 's avonds laat te genieten van de ondergaande zon. De ruime oprit en vrijstaande garage/berging (ca. 32m2) is ideaal voor hobby, berging en stalling van auto's en motoren.
Begane grond:
Entree/hal. Meterkast (6 gr./aardlek). Ruime en sfeervolle woonkamer (ca. 30m2) aan de voorzijde, met balkenplafond, schoonmetselwerk muren en ramen met roede indeling. Vanuit de woonkamer aan de voorzijde uitzicht op de voortuin en de weilanden aan de overzijde van de weg. Trap-/provisiekast. Open keuken (ca. 8m2) met moderne inrichting (2024) voorzien van inbouwapparatuur (4 pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast). Trapportaal met trapopgang en wc. De wc is volledig betegeld en voorzien van een fonteintje. Aangebouwde bijkeuken/wasruimte (ca. 14m2) met aansluiting van de wasmachine, vaatwasmachine, opstelling van huishoudelijke apparatuur en van de cv-combiketel. Moderne volledig betegelde douche (ca. 3m2) met wastafelmeubel en inloopdouche.
1e verdieping:
Overloop met dak-/kantelraam en mogelijkheid voor berging of hobby. Grote slaapkamer (ca. 15m2) met dakkapel en berging aan de voorzijde. Tweede slaapkamer (ca. 8m2) met dakkapel en berging aan de achterzijde.
Tuin:
Aangelegde voortuin met fraai hekwerk met deuren naar de ruime oprit. De oprit biedt plek voor het parkeren van meerdere auto's. Vrij gelegen achtertuin op het zonnige westen. Voornamelijk ingericht met sierbestrating. Aan de achterzijde grenzend aan brede dorpsvaart en met weids landelijk uitzicht. Vrijstaande berging. Grote vrijstaande garage/berging (ca. 32m2) met vliering en betonvloer. Ideaal voor klusruimte en/of stalling!
Info:
Energielabel C. Dak-, muur- en vloerisolatie, dubbele beglazing en HR beglazing. Intergas HR-combiketel 2017 (eigendom). Begane grond vloer uitgevoerd in beton. Dakbedekking + isolatie bijkeuken vernieuwd in 2020. Windveren dakkapel vernieuwd in 2022. Oorspronkelijk gebouwd rond 1860 en volledig herbouwd rond 1990. Eigen grond 279m2. Gebruiksoppervlak wonen ca. 94m2. Garage/berging ca. 32m2. Inhoud ca. 300m3.
Landelijk gelegen 2/1-kapwoning met garage en vrij en weids uitzicht, heerlijk zonnig en ruim perceel, onder de rook van Sneek!
Bezichtiging uitsluitend via de makelaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,926
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1860
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- External storage space
- 32 m²
- Plot size
- 279 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR ( combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- OPPENHUIZEN E 359
- Cadastral map
- Area
- 279 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 48 m² (8.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Loft and electricity
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,105x
Viewed
143x
Saved
28-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




