New
Heer Janszdorp 104493 EA KamperlandKamperland
€ 1,395,000 k.k.
- 407 m²living area
- 3,685 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Exclusief wonen op topniveau, waar luxe, rust en ruimte op schitterende wijze samenkomen.
Deze indrukwekkende villa is een perfect voorbeeld van stijl, comfort en hoogwaardige afwerking, gelegen op een uitzonderlijk royaal perceel van maar liefst 3.685 m² in een groene en serene omgeving. Vanaf het eerste moment ervaart u hier een gevoel van thuiskomen op het hoogste niveau. De woning is tot in detail gemoderniseerd en straalt pure klasse uit, met riante, lichte leefruimtes en een luxueuze woonkeuken die naadloos aansluit op het geheel.
De villa beschikt momenteel over 3 ruime slaapkamers, een stijlvol kantoor met pantry en een royale sportruimte of hobbykamer. Dankzij de slimme indeling en het royale woonoppervlak is het eenvoudig om meerdere extra slaapkamers te realiseren, waardoor de woning zich moeiteloos aanpast aan uw woonwensen. Met 2 moderne badkamers is comfort hier vanzelfsprekend.
Voor liefhebbers van ruimte en functionaliteit biedt de woning een zeer royale garage, perfect voor meerdere auto’s, hobby’s of opslag, aangevuld met een carport met plaats voor drie auto’s.
Ook buiten wordt het hoge woonniveau voortgezet. De fraai aangelegde tuin biedt optimale privacy en vormt een oase van rust. Het zonnige terras en het luxe zwembad maken dit tot dé plek om te ontspannen en te genieten van lange, sfeervolle dagen en avonden met familie en vrienden.
Indeling
Begane grond: Entree, hal met garderobe, toilet en trapopgang. Vanuit de hal bereikt u de royale woonkamer met zithoek en aangrenzende eethoek.
De gesloten keuken (2025) is bereikbaar vanuit de eethoek en modern uitgevoerd met inbouwapparatuur. Tevens bereikt u vanuit de hal de bijkeuken met witgoedaansluitingen.
Ook bevindt zich op de begane grond de ruime master bedroom met aangrenzende badkamer en kastruimte. Vanuit de woning is er bovendien toegang tot de royale garage en de cv-ruimte.
Eerste verdieping: Overloop met vide. Vanuit hier heeft u toegang tot een ruime sportruimte/hobbykamer, een kantoor met pantry en een praktische bergruimte.
Daarnaast bevinden zich op deze verdieping 2 slaapkamers en een badkamer met bijbehorende kastruimte. Tevens is er een separate cv-ruimte aanwezig.
Tuin
Fraai aangelegde, privacy volle tuin met een luxe (te overdekken) zwembad en een ruim, stijlvol terras. Dankzij het vele groen en de beschutte ligging is dit een heerlijke plek om in alle rust te genieten, met op elk moment van de dag een zonnig plekje. De tuin ademt een echt vakantiegevoel, waar het zowel overdag als in de avonduren volop genieten is.
Bijzonderheden
- Luxe, vrijstaande woning met hoogwaardige afwerking
- In 2025 nagenoeg volledig gemoderniseerd en verbouwd
- Levensloopbestendig wonen met master bedroom en badkamer op de begane grond
- In totaal 3 slaapkamers, met mogelijkheid tot realiseren van extra kamers
- 2 badkamers aanwezig
- Moderne, gesloten keuken (2025) met inbouwapparatuur
- Eigen werkplek/kantoor met pantry
- Multifunctionele sportruimte/hobbykamer
- Ruime garage met twee elektrische deuren
- Fraai aangelegde, privacyvolle tuin rondom
- Luxe zwembad met overkapping
- Parkeergelegenheid op eigen terrein met carport
- Vloerverwarming op de begane grond
- Laadpaal ter overname mogelijk
- Sfeervolle buitenverlichting, ook ’s avonds een prachtig geheel
- CV-opstelling uit 2025
Omgeving
De woning is gelegen in het geliefde Kamperland, een dorp dat bekend staat om zijn rust, ruimte en uitstekende voorzieningen. In de directe omgeving vindt u diverse winkels, supermarkten, horecagelegenheden en sportfaciliteiten. Daarnaast ligt het Veerse Meer en de Noordzeekust op korte afstand, ideaal voor liefhebbers van water(sport), natuur en recreatie.
De bereikbaarheid is uitstekend, met goede uitvalswegen richting onder andere Goes, Middelburg en Zierikzee. Hierdoor combineert deze locatie het beste van twee werelden: rustig en ruim wonen, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Wilt u deze prachtige, luxe villa zelf ervaren? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek de unieke mogelijkheden. Makelaarskantoor Wisse Vastgoed, Thuis in Zeeland!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,428
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 407 m²
- Other space inside the building
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 140 m²
- Plot size
- 3,685 m²
- Volume in cubic meters
- 1,892 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, 2 walk-in showers, toilet, underfloor heating, 2 washstands, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and swimming pool
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- WISSENKERKE B 2214
- Cadastral map
- Area
- 3,685 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 5 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,213x
Viewed
28x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kamperland
Kamperland- Residents
- 1,760
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 3,478
Discover the neighborhood