Sold
- 114 m²living area
- 257 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 15, 2025
- Date of sale
- June 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ben je op zoek naar een huis met ruimte, op een mooie locatie én met de mogelijkheid om het helemaal naar je eigen smaak te maken? Dan is deze ruime twee-onder-een-kapwoning aan de Bruelisstraat 43 in Kapelle absoluut het bezichtigen waard. Deze woning biedt een uitstekende basis om je woondromen te realiseren.
De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke straat en heeft een aangenaam gelegen achtertuin op het oosten.
Begane grond
Bij binnenkomst valt direct de hal met spiltrap op. Hier vind je tevens het toilet, de meterkast en de toegang tot de ruime garage. De forse inpandige garage van maar liefst 26 m² leent zich perfect voor het stallen van een auto, het inrichten van een werkplaats of als extra bergruimte. Dankzij de ruime eigen oprit én voldoende parkeergelegenheid in de straat hoef je je nooit zorgen te maken over parkeren.
De lichte L-vormige woonkamer is een fijne leefruimte met een sfeervolle open haard als blikvanger. De vele ramen zorgen aan de voor- en achterzijde voor veel natuurlijk lichtinval, wat het huis een open en warme uitstraling geeft. De open keuken is functioneel, maar kan wel een upgrade gebruiken. De huidige opstelling beschikt over een fornuis met keramische kookplaat en een afzuigkap. Via de openslaande tuindeuren loop je zo de achtertuin in.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers te vinden, stuk voor stuk met goede afmetingen. De badkamer is ruim en voorzien van douche, ligbad, toilet en wastafel. Dankzij het aanwezige raam is er voldoende natuurlijke ventilatie.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is bereikbaar via een spiltrap en biedt nog meer ruimte: een vierde slaapkamer en een voorzolder met de cv-opstelling. De aanwezigheid van twee dakramen en een raam in de gevel zorgt ook hier voor een prettige lichtinval, waardoor deze verdieping perfect geschikt is als slaapkamer, hobbyruimte of thuiskantoor.
De woning is deels al voorzien van kunststof kozijnen met HR-glas. De achterzijde is nog uitgerust met houten kozijnen, deels voorzien van dubbel glas. Hier is ruimte voor verdere verbetering en modernisering, wat ook kansen biedt voor verduurzaming.
Algemeen
- Veel voorzieningen in directe omgeving waaronder scholen, sportvelden en sportcentrum de Bloesem;
- Gedeeltelijk voorzien van rolluiken;
- Energielabel B;
- Oplevering in overleg, per direct mogelijk.
Kortom: een huis met ruimte, op een goede locatie en heel veel potentie!
We laten je de mogelijkheden graag zien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,061
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 257 m²
- Volume in cubic meters
- 481 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecomline HRC 30 (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- KAPELLE E 2326
- Cadastral map
- Area
- 257 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 120 m² (12.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,156x
Viewed
29x
Saved
15-5-2025
On Funda
Neighborhood

Kapelle
Kapelle- Residents
- 8,890
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 3,430
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




