New
Klaproos 204421 MB KapelleKapelle
€ 560,000 k.k.
- 153 m²living area
- 300 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
Ruime gezinswoning met serre, vier slaapkamers en zonnige tuin in Kapelle
In een rustige en groene woonwijk van Kapelle staat deze verzorgde en verrassend ruime (gezins)woning met eigen oprit, garage, aangebouwde serre en een fraai aangelegde achtertuin. Met vier slaapkamers, een lichte woonkamer, dichte keuken met bijkeuken en volop buitenruimte biedt deze woning een comfortabel thuis voor gezinnen of iedereen die waarde hecht aan leefruimte en privacy. Door de goede energiebesparende maatregelen heeft deze woning een energielabel A.
Begane grond
Via de oprit met plaats voor een auto betreed je de woning. De ruime hal biedt toegang tot de meterkast, het toilet, de trapopgang en de woonkamer.
De woonkamer is licht en sfeervol, met een groot raam aan de voorzijde en een warme houten vloer. Aan de achterzijde is de aangebouwde serre gesitueerd. Deze is bereikbaar via een binnendeur en vormt een prettige, lichte ruimte met glazen dak en schuifpuien naar de tuin. Dankzij deze royale uitbreiding ontstaat er een naadloze overgang tussen binnen en buiten. Perfect als extra zitruimte of als plek om van het groen en het daglicht te genieten.
De gesloten keuken is uitgevoerd in een klassieke stijl met hoekopstelling en biedt veel werkruimte. Voorzien van inbouwapparatuur zoals een oven en vaatwasser, zo is deze keuken van alle gemakken voorzien. De plavuizenvloer is stijlvol én onderhoudsvriendelijk. Vanuit de keuken kijk je uit op de serre en de tuin. Aansluitend is er een ruime bijkeuken met witgoedaansluitingen en toegang tot de achtertuin én de inpandige garage.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee goed bemeten slaapkamers. De kamer aan de achterzijde is ideaal als hoofdslaapkamer en beschikt over veel daglicht. Deze kamer is ook voorzien van een airco.
De kamer aan de voorzijde is flexibel in te richten als logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte. De nette badkamer is compleet uitgerust met een ligbad, douchecabine, wastafel en toilet.
Zolder
De zolderverdieping herbergt nog twee volwaardige slaapkamers. Dankzij de rechte gevels is er ook hier voldoende stahoogte en natuurlijk licht. Deze verdieping is uitermate geschikt voor opgroeiende kinderen, gasten of thuiswerken. Op de overloop is extra bergruimte aanwezig, onder andere achter de knieschotten.
Tuin
De zonnige achtertuin is met zorg aangelegd en biedt een fijne combinatie van groen en comfort. Er is een terras van sierbestrating, een verzorgd gazon, bloeiende borders en een houten overkapping. Perfect als loungeplek of buitenkeuken. Achterin staat een houten tuinhuis met veranda, ideaal als opslagruimte of creatieve werkplek. De tuin is zowel via de serre als via de bijkeuken bereikbaar en biedt optimale privacy.
Bijzonderheden
* Woonoppervlakte circa 152 m²
* Ruime (gezins)woning met garage en eigen oprit
* Royale serre met schuifpuien en glazen dak
* Vier ruime slaapkamers (waarvan 1 slaapkamer is voorzien van een airco)
* Voorzien van zonnepanelen
* Keurige badkamer met bad en douche
* Klassieke keuken met plavuizenvloer en inbouwapparatuur
* Bijkeuken met witgoedaansluitingen
* Zonnige tuin met overkapping, gazon en tuinhuis
* Goed onderhouden woning
* Gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk
Klaproos 20 is een verzorgde, ruime gezinswoning met veel leefcomfort en een fraaie buitenruimte. Dankzij de serre, vier slaapkamers en praktische indeling is dit een woning waar binnen- en buitenleven perfect samenkomen. Neem contact op voor een bezichtiging en laat je verrassen door de mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 560,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,660
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 300 m²
- Volume in cubic meters
- 638 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha CR. (gas-fired combination boiler)
Cadastral data
- KAPELLE E 3241
- Cadastral map
- Area
- 300 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 135 m² (13.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, eco-building, no cavity wall, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
842x
Viewed
6x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kapelle
Kapelle- Residents
- 8,890
- Family with children