New
Regulus 32221 MS Katwijk (ZH)Rijnsoever-Midden
€ 330,000 k.k.
- 47 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Eye-catcherVerzorgd en instapklaar 2-kamer appartement met fijn balkon!
Description
Dit verzorgde en instapklare 2-kamerappartement van ca. 47 m² in Katwijk biedt een comfortabele en moderne woonomgeving. De woning is stijlvol afgewerkt met een eigentijdse keuken, nette sanitaire voorzieningen en een warme vloerafwerking. Dankzij de slimme indeling en de prettige lichtinval voelt het appartement ruim en aangenaam aan. Met een eigen berging en een fijn balkon is de woning compleet.
Begane grond
Via de entree komt u in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken. De hal is netjes afgewerkt met lichte wanden en een doorlopende houtlook vloer, wat zorgt voor een warme uitstraling.
De woonkamer is een lichte en open ruimte met grote raampartijen en een deur naar het balkon. De combinatie van strakke witte wanden en de warme vloer geeft de ruimte een moderne en sfeervolle uitstraling. Er is voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een eethoek. De lange raampartijen zorgen hierbij voor een prettige lichtinval.
De open keuken is modern uitgevoerd en vormt een mooi geheel met de woonkamer. De keuken beschikt over hoogglans witte kasten, een donker werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, combi-oven/magnetron, spoelbak met moderne kraan en een inbouwkoelkast en vriezer. Het kookeiland met barfunctie biedt een fijne plek om te koken en tegelijkertijd in contact te blijven met de leefruimte. In de keuken ligt een andere vloer met een nette overgang naar de woonkamer, wat zorgt voor een mooi geheel.
De slaapkamer is netjes afgewerkt en voorzien van de doorlopende vloer en lichte wanden. De ruimte biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en een kast. De grote kast met schuifdeuren zorgt voor praktische bergruimte en een strakke uitstraling.
De badkamer is verzorgd en eigentijds ingericht met lichte wandtegels en een donkere vloer. U vindt hier een ruime inloopdouche met regendouche en donkere accenttegels, een stijlvol wastafelmeubel met houtlook en opbouwkom, en een spiegelkast. Ook zijn hier de aansluitingen voor wasmachine en droger praktisch verwerkt.
Het separate toilet is modern afgewerkt met witte wandtegels en een donkere vloer en voorzien van een wandcloset.
Balkon
Het balkon vormt een prettige buitenruimte waar u een zitje kunt plaatsen en kunt genieten van de buitenlucht. De afwerking met bestrating en gemetselde wanden zorgt voor een onderhoudsvriendelijke en sfeervolle plek.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 47 m²
- Moderne open keuken met kookeiland
- Lichte woonkamer met toegang tot balkon
- Verzorgde badkamer met inloopdouche
- Separate toiletruimte
- Ruime slaapkamer met kastruimte
- Eigen berging aanwezig
- In de koopovereenkomst worden de volgende clausules opgenomen:
NEN 2580, ouderdomsclausule, mogelijk asbest, notariskeuze, bouw- en regelgeving.
Bent u op zoek naar een instapklaar en comfortabel appartement waar u zich direct thuis kunt voelen? Dan laten wij u deze woning graag persoonlijk ervaren tijdens een bezichtiging.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio vindt u op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,021
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 120.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 47 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 148 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- KATWIJK C 3975
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 120.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan