Berkenlaan 22224 EH Katwijk (ZH)Overduin
€ 1,400,000 k.k.
- 210 m²living area
- 658 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherRust, ruimte en luxe op één van Katwijks mooiste locaties.
Description
Op één van de mooiste woonlocaties in Katwijk ligt deze royale half vrijstaande semi-bungalow met oprit en omgebouwde garage op maar liefst 658 m2 eigen grond. Betreft een toekomst/levensloop bestendige bungalow met een luxe wooncomfort en verscheidene slaapkamers en meerdere badkamers verdeeld over de twee woonlagen.
Deze goed onderhouden woning (woonoppervlakte ca. 210 m2) biedt u een luxe wooncomfort en biedt tevens een schitterend uitzicht over de natuur, de duinen en het dorp. Gelegen op de top van de duinen heeft u hier spectaculair lichtinval van de zon die op elk moment van de dag uw woning binnen komt.
Op deze unieke locatie wordt u omringd door groen en kunt u ruimschoots van de natuur genieten. Een oprit voor meerdere auto’s is aanwezig. De rondom fraai aangelegde tuin heeft meerdere zonneterrassen (volop privacy) en een veranda waardoor u ruimschoots van de natuur kunt genieten. Hier vindt u rust, ruimte, privacy en woont u op loopafstand van het centrum en de winkels.
De Boulevard, het strand, de zee en de duinen liggen op fietsafstand. Tevens een gunstige ligging t.o.v. uitvalswegen, NS-station, Bio Sciencepark en het LUMC.
Deze twee laagse bungalow biedt u op elke woonlaag een comfortabele badkamer en één of meer slaapkamers. Kortom een levensloop bestendige bungalow voor gezinnen met kinderen of een echtpaar voor een hele lange woonperiode.
Woonoppervlakte bedraagt ca. 210 m2. Binnenzijde is verrassend royaal van opzet, beschikt onder meer over een royale uitgebouwde living, een woonkeuken, twee badkamers, drie slaapkamers en een werk-/hobbyruimte verdeeld over twee woonlagen. Kortom veel ruimte met een tal van mogelijkheden om naar eigen inzicht in te richten. Eventueel ook in te delen voor extra kantoor-/werk-, atelier-, of hobbyruimte aan huis. De voormalige garage is thans omgebouwd naar een extra werk-/sportruimte.
Indeling: Entree, imposante hal, vrij hangend toilet, royale uitgebouwde woonkamer met houten vloerdelen, open haard, fraai uitzicht, openslaande deuren naar de tuin met een veranda, sfeervolle woonkeuken met een hardstenenvloer v.v. vloerverwarming, lichtstraat, granieten aanrechtblad en veel inbouwapparatuur wo. vaatwasser, oven, aparte stoomoven, koelkast, 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, Quooker en openslaande deuren naar zonneterras. Op de begane grond treft u tevens een grote ouderslaapkamer aan met een royale inloop-garderobekast, airco en een luxe badkamer met vloerverwarming, inloopdouche en een hardstenen wastafelmeubel.
Via een vaste trap gaat u naar de benedenverdieping: hal, bergruimte, apart 2e vrij hangend toilet, CV stookruimte, twee goed formaat (kinder)slaapkamers, 2e modern betegelde badkamer met vloerverwarming, inloopdouche, wastafelmeubel, tussenhal naar ruime berging (voorheen de garage) met meerdere inbouwkasten en een extra werk-/hobby-/sportruimte.
Bijzonderheden:
- Gelegen op een zeer gewilde locatie in een oase van rust;
- Gunstige ligging t.o.v. winkels, scholen, duinen en het strand;
- Betreft een levensloop bestendige bungalow;
- Meerdere moderne badkamers verdeeld over de twee woonlagen;
- Meerdere slaapkamers verdeeld over de twee woonlagen;
- Mogelijkheid voor praktijk of kantoor aan huis;
- Woonoppervlakte bedraagt ca. 210 m2;
- Riante en zeer zonnige tuin met zonneterrassen rondom de woning;
- Oprit voor het parkeren van meerdere auto’s.
Wilt u wonen op een bijzondere locatie met een zonnige tuin in een oase van rust? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende bezichtigingsafspraak ter plaatse.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,667
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 210 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 658 m²
- Volume in cubic meters
- 678 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, underfloor heating, and 2 washstands
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning and flue
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- CV Nefit (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- KATWIJK B 5446
- Cadastral map
- Area
- 658 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Front garden, side garden and sun terrace
- Front garden
- 375 m² (12.50 metre deep and 30.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,606x
Viewed
35x
Saved
3-9-2026
On Funda
Neighborhood

Overduin
Katwijk (ZH)- Residents
- 1,695
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 5,048
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



