Sold
- 130 m²living area
- 498 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 10, 2025
- Date of sale
- April 22, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Bent u op zoek naar een fijne, levensloopbestendige woning met alle ruimte om heerlijk gelijkvloers te wonen? Dan is deze halfvrijstaande bungalow aan de Pieter C. Hooftstraat 12 in Kesteren echt iets voor u. Een verrassend ruime woning, vol licht, met een royale woonkamer, open eetkeuken, drie slaapkamers én een inpandige garage. En dat alles op een prachtig perceel van 498 m², met zowel voor als achter een groene tuin waar u volop privacy en rust ervaart.
Indeling
U komt binnen in een ruime hal met toegang tot het separate toilet. Via een tussenhal, waar u ook de meterkast vindt, bereikt u de inpandige garage. Ideaal voor uw auto, fietsen of als extra bergruimte. De garagedeur is elektrisch en op afstand bedienbaar. Er is een tweede buitendeur die direct toegang geeft tot deze tussenhal.
De woonkamer is met z’n bijna 30 m² heerlijk ruim. De grote schuifpui aan de voorzijde laat het daglicht royaal binnenstromen en biedt een mooi uitzicht op de voortuin. De gashaard in de schouw zorgt voor extra sfeer. De open eetkeuken sluit hier naadloos op aan, met een hoekopstelling en een centraal keukeneiland, perfect voor extra werk- en kastruimte. Aan de achterzijde is er een leuke kleine uitbouw gerealiseerd, compleet met openslaande deuren naar de tuin. Hierdoor geniet u ook achter van volop lichtinval en een mooie verbinding met buiten.
Vanuit de hoek in de eetkeuken komt u in de lange gang die leidt naar de drie slaapkamers en extra bergruimten. De grootste slaapkamer heeft een eigen badkamer en suite, voorzien van een ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. Direct naast deze kamer ligt nog een extra ruimte die nu als inloopkast wordt gebruikt. De tweede slaapkamer heeft z’n eigen douche en vaste wastafel. De derde slaapkamer is ook lekker ruim. Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met draai-/ kiepramen en rolluiken.
Tuin
De woning heeft zowel een voor-, zij-, als achtertuin, en deze bieden u veel privacy. Er zijn verschillende terrassen, dus u kunt altijd wel een zonnig (of juist schaduwrijk) plekje vinden. Daarnaast is er nog een tuinberging, handig voor al uw tuingereedschap. De extra strook grond aan de achterzijde wordt van de gemeente gehuurd, waardoor de totale kavel zo’n 565 m² groot is.
Bijzonderheden
Ligging
Deze bungalow ligt in een geliefde straat in Kesteren, rustig en groen, maar toch dicht bij alle voorzieningen. Winkels, scholen en sportfaciliteiten zijn allemaal binnen handbereik. Ook de uitvalswegen zijn goed bereikbaar, waardoor u snel op weg bent naar omliggende dorpen en steden.
Bent u klaar voor deze stap? Dan laten we u deze fijne woning met plezier zien. Neem contact met ons op voor een bezichtiging. We denken graag met u mee!
Bijzonderheden
- Levensloopbestendige 2-onder-1-kap bungalow
- Ruim perceel van 498 m² (plus extra strook huurgrond, totaal ca. 565 m²)
- Royale woonkamer van bijna 30 m² met schuifpui en gashaard
- Grote open eetkeuken met hoekopstelling en gezellig keukeneiland
- Drie slaapkamers, waarvan één met badkamer en één met eigen douche
- Inpandige garage met op afstand bedienbare deur
- Dak vernieuwd en geïsoleerd in 2024
- Gedeeltelijk kunststof kozijnen met HR-beglazing en rolluiken
- Zonnige voor- en achtertuin met meerdere terrassen en veel privacy
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,192
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 498 m²
- Volume in cubic meters
- 548 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC 30 / CW5 2 (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- KESTEREN E 769
- Cadastral map
- Area
- 498 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,726x
Viewed
48x
Saved
10-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




