Kerkstraat 14-B3286 AK KlaaswaalKlaaswaal Woonkern
€ 499,000 k.k.
- 282 m²living area
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcher282m² Woonoppervlakte en nu beschikbaar!
Description
Royaal en comfortabel wonen – maisonnette van ca. 282 m² met tuinkamer en energielabel A
Aan de Kerkstraat 14 in Klaaswaal vind je deze bijzonder ruime maisonnette met een totaal woonoppervlak van circa 282 m², verdeeld over twee woonlagen (ca. 182 m² op de eerste verdieping en ca. 100 m² op de tweede verdieping). Je woont hier in een karakteristiek pand uit 1835, volledig gemoderniseerd en voorzien van energielabel A.De entree ligt aan de zijkant van de woning, waar je via de buitentrap je eigen voordeur bereikt. Binnen geniet je van hoge plafonds, grote ruimtes, veel licht en moderne voorzieningen. De vloer op de eerste verdieping is voorbereid voor een nieuwe afwerking, waardoor een houten vloer of vergelijkbare afwerking eenvoudig te realiseren is. Met meerdere slaapkamers, een royale leefverdieping, een prachtige zolder met balkconstructie en een fijne buitenruimte met tuinkamer biedt deze woning een bijzondere combinatie van ruimte, charme en hedendaags comfort.
Wonen in Klaaswaal
Klaaswaal is een geliefd dorp in de Hoeksche Waard en staat bekend om zijn rustige en groene leefomgeving. Winkels, horeca, sportverenigingen en scholen liggen op loopafstand. De omgeving is ideaal voor wie graag wandelt of fietst in de natuur. Dankzij de gunstige ligging nabij uitvalswegen ben je binnen circa 25 minuten in Rotterdam of Dordrecht. Dorps wonen, maar toch centraal.
Kenmerken en bijzonderheden
• Totaal woonoppervlak circa 282 m²
-Eerste verdieping ca. 182 m²
-Tweede verdieping ca. 100 m²
• Energielabel A
• Vloerconstructie eerste verdieping vernieuwd, geïsoleerd en brandvertragend
• Eerste verdieping klaar voor plaatsing van nieuwe houten vloer of vergelijkbare afwerking
Indeling
Eerste verdieping – royaal en licht (ca. 182 m²)
Via de buitentrap aan de zijkant kom je binnen op de ruime hal/overloop, die toegang geeft tot alle vertrekken.
Aan de voorzijde ligt de indrukwekkende voormalige raadzaal, nu een royale woonkamer met hoge plafonds, veel licht en grote ramen. De volledige vloer is recent verwijderd en uitgevoerd met een vernieuwde, geïsoleerde en brandvertragende constructie. De woonlaag is hiermee direct klaar voor een nieuwe houten vloer of andere passende afwerking naar wens.
Aansluitend ligt de keuken met natuurstenen werkblad, inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en spoelbak. Een ideale plek voor een royale eettafel en lange avonden tafelen.
Verder bevinden zich op deze verdieping drie ruime slaapkamers, geschikt voor een tweepersoonsbed, kasten en werkplek. De badkamer is modern ingericht met een dubbel wastafelmeubel, inloopdouche en aansluitingen voor wasmachine en droger. Het toilet is separaat.
Tweede verdieping – sfeervol en veelzijdig (ca. 100 m²)
De vaste trap leidt naar de indrukwekkende zolderverdieping. De prachtige houten balkconstructie geeft deze verdieping direct sfeer. De voorzolder biedt volop ruimte voor opbergen, een werkplek of hobbyruimte.
Daarnaast is er een ruime extra slaapkamer die perfect kan functioneren als logeer-, werk- of hobbykamer. Door de ruimte en hoogte voelt de verdieping licht en ruimtelijk aan.
Buitenruimte – compleet met tuinkamer
Bij de woning hoort een fijne, beschutte buitenruimte die compleet wordt gemaakt door een tuinkamer. Hierdoor kun je van het vroege voorjaar tot laat in het najaar comfortabel buiten zitten. Een heerlijke plek voor koffie, diner of een gezellige borrel.
Kerkstraat 14 – een unieke combinatie van ruimte, karakter en comfort
Met de ruimte van een grote woning en het gemak van een appartement biedt deze maisonnette een woonervaring die je niet vaak tegenkomt. De vernieuwde vloerconstructie en de mogelijkheid om zelf een vloerafwerking te kiezen, maken het extra aantrekkelijk.
Nieuwsgierig? Maak een afspraak voor een bezichtiging – deze woning moet je beleven om de ruimte en sfeer echt te voelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,770
- Year of construction
- 1835
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Hipped roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 282 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 22 m²
- Volume in cubic meters
- 925 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, fireplace and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- KLAASWAAL A 3376
- Back garden
- 86 m² (13.30 metre deep and 6.50 metre wide)
Popularity
3,002x
Viewed
49x
Saved
30-3-2026
On Funda
Neighborhood

Klaaswaal Woonkern
Klaaswaal- Residents
- 3,455