Sold
Kerkstraat 333286 AK KlaaswaalKlaaswaal Woonkern
€ 325,000 k.k.
- 72 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 2, 2025
- Date of sale
- June 3, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Fantastisch instapklaar appartement met label A en eigen parkeerplaats!
Ontdek het moderne comfort van dit fraaie appartement aan de Kerkstraat 33, gelegen in het hart van het gezellige Klaaswaal!
Klaaswaal is een gezellig dorp dat bekend staat om zijn vriendelijke en hechte gemeenschap. Hier vind je rust en ruimte, gecombineerd met de gezelligheid van een dorpskern. Klaaswaal biedt diverse voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen.
Entree complex:
Centrale entree met bellentableau, brievenbussen, trapopgang en de lift.
Indeling woning op de 1e woonverdieping:
Woonkamer/keuken
De living is maar liefst 35 m² groot, voorzien van grote raampartijen en een Frans balkon. De keuken, vernieuwd in 2021, is uitgerust met een koelkast, vriezer, ruime spoelbak, inductiekookplaat met afzuiging en een oven. Het keukenblad loopt door en biedt zo een fijne ruimte om aan te zitten, gezellig te tafelen of om samen de dag door te nemen.
De woonkamer is voorzien van een vaste kast met sierhaard. De kast past mooi in het geheel en biedt tevens fijne bergruimte. Er is ruimte voor een riante zithoek en mede door de vele raampartijen is dit een licht appartement. De ramen rondom de living zijn voorzien van fraaie raamdecoratie en screens.
Badkamer
De badkamer (2021) is voorzien van een inloopregendouche, wastafelmeubel en een handdoekenradiator. De fraaie afwerking past geheel bij de tijd van nu. Het appartement beschikt over een separaat toilet (2021) met fontein.
Slaapkamers
Het appartement heeft twee ruime slaapkamers. Slaapkamer 1 heeft twee grote raampartijen. Slaapkamer 2 ligt aan de galerij en kan goed functioneren als extra slaapkamer of bijvoorbeeld kantoorkamer.
Bergruimte
Er is een bergruimte in het appartement waar de wasmachine, droger en C.V. installatie (Nefit, 2012) te vinden zijn. Op de begane grond is een separate (afgesloten) berging aanwezig.
Buitenruimte
Op de galerij is een fijne buitenruimte om te genieten van de middag- en avondzon. Hier is voldoende ruimte voor een leuk zitje of een loungebank, en het is de perfecte plek om direct met de buren bij te kletsen.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2011;
- Voorzien van energielabel A;
- Voorzien van dubbele beglazing;
- Verwarming en warm water middels CV-combiketel;
- Keuken vernieuwd 2021;
- Badkamer en toilet 2021;
- Buiten schilderwerk 2023 (via VvE);
- Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein met elektrisch hek;
- Centrale berging in de kelder;
- VvE bijdrage: € 177,- per maand;
- Recent voorzien van een nieuwe intercom;
- Screens, welke geplaatst zijn in 2022;
- De meubels zijn tevens ter overname;
- Oplevering in overleg.
Ervaar zelf de charme van dit moderne appartement en het vriendelijke dorp Klaaswaal. Maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging!
ENTHOUSIAST GEWORDEN? Dat kunnen wij ons voorstellen. Maak dan snel een afspraak voor een oriënterende bezichtiging van deze woning.
Uw eigen woning nog niet verkocht? Wij komen graag bij u langs! Bel voor een vrijblijvend verkoopgesprek met één van onze 10 vestigingen. DE MOOISTE HUIZEN KOOP JE BIJ OOMS VELDHOEN & ROMEIJN MAKELAARS. DIT HUIS BEWIJST HET.
HOEKSCHE WAARD
De Hoeksche Waard is een eiland ten zuiden van Rotterdam met een oppervlakte van 27.420 hectare en telt zo’n 80.000 inwoners. Door de status van “Nationaal Landschap” is haar open en landelijk karakter op de lange termijn verzekerd en door de versterking van natuurwaarden zal het er altijd goed wonen blijven.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Ooms Veldhoen & Romeijn behartigt de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,514
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 177.71 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 237 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- KLAASWAAL A 3982
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- KLAASWAAL A 3982
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- KLAASWAAL A 3982
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 7 m² (1.50 metre deep and 4.87 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 177.71 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,276x
Viewed
45x
Saved
2-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




