Sold under reservation
Boudewijnstraat 724791 CL KlundertKlundert
€ 325,000 k.k.
- 109 m²living area
- 265 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherRuime hoekwoning met potentie!
Description
Ruime hoekwoning met volop mogelijkheden, een tuin op het zuidwesten én parkeren op eigen terrein. Deze woning is door de jaren heen uitgebouwd waardoor er verrassend veel leefruimte is ontstaan. Met onder andere 4 slaapkamers, een carport, 8 zonnepanelen, 2 bergingen en een royale achtertuin is dit een woning waar je echt je eigen plek van kunt maken. De basis is goed, de ruimte is er absoluut en voor wie graag moderniseert en naar eigen smaak wil afwerken ligt hier een mooie kans. Maak jij hier straks jouw nieuwe thuis van?
Indeling
Via de voortuin bereik je de entree van de woning. Op eigen terrein is plaats voor twee auto’s, waarvan één onder de carport kan staan. In de hal vind je het toilet, de meterkast, trapopgang naar boven, trapkast en de toegang naar de keuken.
De keuken is geplaatst in een rechte opstelling en voorzien van een 4-pits inductiekookplaat, oven, magnetron en koelkast. Aansluitend is er een houten uitbouw gerealiseerd met loopdeur naar de tuin.
De woonkamer is verdeeld in een gezellige zithoek aan de voorzijde en een aparte eethoek aan de achterzijde van de woning. Dankzij de uitbouw is hier extra leefruimte ontstaan. De eethoek is voorzien van een houten vloer en een dakkoepel die zorgt voor prettig daglicht. Vanuit hier loop je zo de overkapping en achtertuin in.
Eerste verdieping
De eerste verdieping geeft ruimte aan 3 slaapkamers en een badkamer. De badkamer is compact ingericht en voorzien van een douche en wastafel. Op de overloop bevindt zich nog een praktische bergkast.
Tweede verdieping
Met een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Deze is verdeeld in een voor- en achterzolder. Op de voorzolder vind je de cv-ketel (ca. 2015) en de omvormer van de zonnepanelen. De achterzolder doet momenteel dienst als extra kamer en biedt diverse mogelijkheden.
Tuin
De achtertuin is ruim opgezet en gelegen op het zonnige zuidwesten. Hier is voldoende plek om verschillende zitjes te creëren en lekker van de middag- en avondzon te genieten. Onder de overkapping zit je beschut en comfortabel, ook op de wat koelere avonden. Achterin de tuin bevinden zich twee ruime bergingen waardoor er volop opslagruimte aanwezig is. De tuin beschikt daarnaast over een achterom en is ook bereikbaar via de oprit naast de woning.
Bijzonderheden
- Hoekwoning met eigen oprit en carport
- Uitgebouwde begane grond
- 4 slaapkamers
- 8 zonnepanelen aanwezig
- Achtertuin gelegen op het zuidwesten
- 2 ruime bergingen
- Achterom aanwezig
- 2x wateraansluiting aan voor- en achtergevel
Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle informatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, derhalve kunt u aan deze gegevens geen rechten ontlenen.
Al het bovenstaande betreft informatie omtrent de verkoop van genoemd object. De informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Meiboom Makelaars geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte kan worden beschouwd.
Wij maken gebruik van een standaardmodel koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% en ouderdomsclausule opgenomen in de koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,982
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- Exterior space attached to the building
- 31 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 265 m²
- Volume in cubic meters
- 388 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- KLUNDERT B 2122
- Cadastral map
- Area
- 265 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,783x
Viewed
62x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Klundert
Klundert- Residents
- 5,515
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,418
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



