Het Zand 594576 CB KoewachtBuitengebied Koewacht
€ 565,000 k.k.
- 159 m²living area
- 3,375 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Op zoek naar een vrijstaande woning met veel ruimte en een landelijke ligging? Aan het Zand 59 in Koewacht geniet je van heerlijk vrij uitzicht over de landerijen en de paarden die in de naastgelegen wei lopen. De woning is goed onderhouden en netjes afgewerkt. De grote tuin met prieel biedt volop plek om buiten te leven, terwijl de loods en garage praktische ruimte geven voor hobby’s of opslag. Een fijne plek voor wie rustig wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
o Bouwjaar: 1956
o Woonopp: 159 m²
o Perceelopp: 3.375 m²
o Oppervlakte loods: 651 m²
o Oppervlakte garage: 79 m²
Er is een principe verzoek ingediend bij gemeente Terneuzen voor het omzetten van de bedrijfsmatige bestemming naar een woonbestemming.
Als u interesse heeft voor particuliere bewoning lichten wij de procedure graag nader aan u toe. Neem hiervoor telefonisch contact met ons op.
Benieuwd hoe het landelijke wonen hier voelt? Plan gerust een bezichtiging en ervaar het zelf.
Indeling
Inkomhal met opgaande trap naar de eerste verdieping, toegang tot de kelder en woonkamer. De woonkamer bestaat uit twee gedeeltes die van elkaar gescheiden kunnen worden met mooie ensuite deuren. Aan de andere kant van de deuren vind je een tweede zithoek. In de aanbouw bevindt zich de grote leefkeuken. Deze ruimte is het hart van het huis, er is genoeg plaats voor een grote eettafel én een zithoek. Ook is er hier airconditioning aanwezig. De keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur en biedt daarnaast ruimte voor een grote eethoek om gezellig samen te eten met vrienden en familie. Door de grote ramen is de ruimte heerlijk licht en geniet je van het uitzicht op de tuin. Via een binnendeur in de woonkamer bereik je de praktische bijkeuken, voorzien van aansluitingen voor apparatuur en een aparte wasruimte. Vanuit de bijkeuken is ook het toilet bereikbaar.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, drie ruime slaapkamers en een grote badkamer. Op één slaapkamer is airconditioning aanwezig. De badkamer is volledig betegeld en beschikt over een ligbad, douche, toilet en dubbele wastafel met meubel. Deze indeling maakt de woning geschikt voor zowel gezinnen als mensen die graag royaal en praktisch willen wonen, met volop mogelijkheden voor hobby’s, thuiswerken of logees.
Tweede verdieping
Bergzolder is bereikbaar middels vlizotrap.
Tuin
Rondom de woning ligt een ruime, groene tuin die aan alle kanten vrij uitzicht biedt over het omliggende landschap. Naast de woning vind je een groot gazon met bomen en een sfeervol prieel waar je heerlijk kunt zitten en genieten van de rust. Achter de loods ligt een groot grasveld, ideaal als speelruimte, voor dieren of simpelweg om extra buitenruimte te hebben ook is hier een tuinhuis aanwezig.
Ook aan de voor- en achterkant van het huis is tuin aanwezig, waardoor je op elk moment van de dag een plekje in de zon of schaduw kunt vinden. De combinatie van ruimte, privacy en het weidse uitzicht maakt deze tuin tot een fijne plek voor iedereen die houdt van buitenleven en groen.
Naast de grote tuin beschikt de woning ook over een garage en een loods, ideaal voor hobby’s en als opslag. In de garage is een hefbrug aanwezig, deze blijft achter. De loods is verouderd en gedekt met asbesthoudende golfplaten.
Bijzonderheden
• Energielabel C
• Verwarming en warm water middels cv-ketel
• De woning is voorzien van kunststof kozijnen.
• Er liggen 12 zonnepanelen op het dak van de garage.
• De woning is voorzien van twee airco’s; één in de leefkeuken en één op de slaapkamer.
• Oppervlakte loods: 651 m²
• Oppervlakte garage: 79 m²
Vraagprijs € 565.000,- k.k.
Er is een principe verzoek ingediend bij gemeente Terneuzen voor het omzetten van de bedrijfsmatige bestemming naar een woonbestemming.
Als u interesse heeft voor particuliere bewoning lichten wij de procedure graag nader aan u toe. Neem hiervoor telefonisch contact met ons op.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 565,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,553
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1956
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- External storage space
- 730 m²
- Plot size
- 3,375 m²
- Volume in cubic meters
- 506 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired from 2018, in ownership)
Cadastral data
- AXEL N 1219
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
- AXEL O 74
- Cadastral map
- Area
- 3,035 m²
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,486x
Viewed
71x
Saved
16-1-2026
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Koewacht
Koewacht- Residents
- 755
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





