Sold
Jan van der Heydenstraat 773774 BB KootwijkerbroekKootwijkerbroek
€ 495,000 k.k.
- 86 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 17, 2025
- Date of sale
- December 9, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ben je op zoek naar een comfortabel en praktisch appartement met alle voorzieningen binnen handbereik? Dit comfortabele 3-kamerappartement met 5 zonnepanelen, eigen berging en parkeerplaats ligt in het kleinschalige complex Beeck Veste, midden in het dorp Kootwijkerbroek. Het gebouw uit 2009 is modern en voorzien van een lift en intercom, zodat je gemakkelijk en veilig kunt wonen. Met een woonoppervlak van 86 m² biedt het appartement een ruime, lichte woonkamer met grote ramen en toegang tot het balkon, waar je heerlijk kunt genieten van de buitenlucht. Er zijn twee slaapkamers die je kunt gebruiken als slaap-, logeer- of hobbykamer. Alle voorzieningen van het dorp liggen dichtbij en dankzij de ligging bij de A1 en A30 ben je snel onderweg. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed: het Kootwijkerzand en Nationaal Park De Hoge Veluwe liggen vlakbij. Neem gerust contact op voor een vrijblijvende bezichtiging van dit fijne appartement!
Indeling
Via de centrale entree met bellentableau en brievenbussen kom je in de hal van het gebouw, waar je de lift of trap naar de verdiepingen vindt. Het appartement zelf ligt op de begane grond, wat zorgt voor extra gemak.
Zodra je binnenkomt in dit keurig afgewerkte appartement, sta je in de hal die toegang biedt tot een slaapkamer, de meterkast, badkamer, separate toiletruimte, bergruimte en de woonkamer. De ruime woonkamer met videofoon is heerlijk licht en biedt voldoende plek voor een comfortabele zit- en eethoek. Via openslaande deuren stap je het (inpandige) balkon op – een fijne plek om het hele jaar door te genieten, omdat de ramen geheel kunnen worden afgesloten. De keuken in praktische u-opstelling is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en combi-oven. Vanuit de woonkamer bereik je de ruime slaapkamer met vaste kasten en een schuifpui naar het balkon.
De geheel betegelde badkamer is voorzien van een wandcloset, inloopdouche met stevige beugels, wastafel met kasten en een handdoekradiator. De tweede slaapkamer is ideaal als logeerkamer of hobbyruimte. In de aparte bergruimte vind je handige kasten, de aansluitingen voor wasmachine en droger, en de cv-installatie (Remeha, 2009).
Bijzonderheden
Bij dit fijne appartement, dat is uitgerust met 5 zonnepanelen, beschik je over een eigen parkeerplaats en berging. Zo hoef je je geen zorgen te maken over het parkeren van je auto of het stallen van je fiets(en). Ook voor bezoekers is er voldoende parkeergelegenheid, zowel op het terrein van het appartementencomplex als in de directe omgeving. Daarnaast is er een actieve en gezonde Vereniging van Eigenaren (VvE), waarbij de servicekosten ongeveer €168 per maand bedragen. Kortom, een zorgeloze en comfortabele woonplek waar alles goed is geregeld.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,756
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 18 m²
- Volume in cubic meters
- 316 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- GARDEREN G 3656
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,520x
Viewed
4x
Saved
17-11-2025
On Funda
Neighborhood

Kootwijkerbroek
Kootwijkerbroek- Residents
- 1,640
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 4,284
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




