Sold
Dishoekseweg 44371 NC KoudekerkeKoudekerke
€ 699,000 k.k.
- 166 m²living area
- 568 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- June 16, 2025
- Date of sale
- August 29, 2025
- Term
- 2 months
Description
Voor wie niet in een twaalf in een dozijn woning wil wonen is dit dé kans. Vrijstaande woning aan de karakteristieke Dishoekseweg, de naam zegt het al, de weg richting Dishoek, op naar het mooie zuidstrand. Aan deze straat mogen wij u deze unieke woning aanbieden. In de periode tussen 2000-2005 is deze woning compleet gerenoveerd / vernieuwd. En in 2017 is het geheel wederom uitgebreid en op diverse punten verbeterd. Echter ziet u dat niet direct zo aan de buitenkant. Het lijkt alsof de woning er, in de huidige vorm, al meer dan honderd jaar staat. Deze combinatie maakt het geheel zeer uniek. Kom binnenkijken en ervaar de charme van dit huis op zijn best.
WONEN
Het geheel is gelegen op een perceel van 568m² grond, voorzien van diverse terrassen, een veranda, meerdere bergingen, speels aangelegde en afwisselende tuin en diverse extra’s. Daarnaast is de woning verduurzaamd. Alles is geïsoleerd en daarnaast voorzien van 19 zonnepanelen en een zonneboiler. Doordat een voormalige schuur in 2017 is omgebouwd naar slaapkamer met badkamer en toilet, welke via een stijlvolle doorgang van glas met de woning is verbonden, is de woning levensloopbestendig.
Woonkamer en woonkeuken vormen samen één grote ruimte van zo een 58m². De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en biedt uitzicht op de omgeving. Aan de achterzijde is de woonkeuken gesitueerd. Het hart van deze ruimte wordt gevormd door een fraaie keuken en een Aga cooker, laatstgenoemde is ter overname. Thuiswerken kan vanuit de extra kamer, deze geeft weer een mooi uitzicht op de tuin aan de oostzijde van de woning. Een praktische bijkeuken, hal en toilet maken de woonruimte compleet.
(GELIJKVLOERS) SLAPEN
Via de al eerder genoemde glazen verbinding is het bijgebouw te bereiken. Dit gebouw is voorzien van een slaapkamer met aansluitend een badkamer met douche en wastafelmeubel. Een separaat toilet en een riante inloopkast complementeren deze ruimte. Ook is er nog wat extra bergruimte met opstelling van de boiler en cv, deze ruimte heeft een eigen toegang naar de tuin.
Op de verdieping van het hoofdhuis zijn er twee slaapkamers en een badkamer. De slaapkamers bevinden zich aan de voor en achterzijde van de woning. Het hart wordt gevormd door een tweede badkamer die voorzien is van een ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel. Ook is er nog een bergruimte met cv-opstelling.
TUIN
De woning beschikt over een rondom gelegen tuin, wat de mogelijkheid biedt om op elk moment van de dag van de zon te profiteren. De tuin aan de oostzijde van de woning bestaat uit veel gras, groen, een ruime schuur met veranda en een ontsluiting naar zowel de Dishoekseweg alsook naar de Ruyterstraat. De tuin aan de achterzijde is voorzien van een terras met vijver en plataanbomen. Helemaal achterin staan er twee aan elkaar verbonden houten bergingen, ideaal voor het opslaan van tuinspullen. Aan de westzijde van de woning bevindt zich groen en bestrating welke weer uitloop richting de oprit aan de voorzijde. Ook de voortuin is, in combinatie met de fraaie voorgevel, een lust voor het oog. Wij raken niet over deze woning uitgepraat en zien u daarom graag op locatie.
IN HET KORT
-Vloerverwarming in het bijgebouw, de glazen verbinding, de bijkeuken en in de badkamer op de eerste verdieping
-19 zonnepanelen (opbrengst circa 6.000 kWh per jaar) en een zonneboiler
-Meterkast vernieuwd in 2022
-Tweemaal een Intergas HR ketel daterend uit 2023 en 2017
-Laadpaal voor een elektrische auto
-Schilderwerk buitenom uitgevoerd in 2021 en 2023
-Riante regenwateropvang in regenwaterput
-Oplevering in onderling overleg
OMGEVING
Met ruim 3.400 inwoners is Koudekerke de grootste kern van de gemeente Veere. Het dorp biedt uitgebreide voorzieningen, waaronder twee basisscholen, sportfaciliteiten, winkels en een actief verenigingsleven. Bovendien ligt het strand van Dishoek op loopafstand en zijn Middelburg en Vlissingen snel bereikbaar.
Interesse?
Maak een afspraak voor een bezichtiging. Onze makelaar leidt u graag rond en laat u de mogelijkheden van deze unieke woning zelf ervaren.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 699,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,211
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1901
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 166 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 568 m²
- Volume in cubic meters
- 650 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, 2 washstands, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- VALKENISSE K 1771
- Cadastral map
- Area
- 440 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VALKENISSE K 2251
- Cadastral map
- Area
- 88 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VALKENISSE K 2530
- Cadastral map
- Area
- 40 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
11,298x
Viewed
185x
Saved
16-6-2025
On Funda
Neighborhood

Koudekerke
Koudekerke- Residents
- 2,835
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,423
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




