New
Duinkerken 1-E31561 AE KrommenieZuiderhoofdbuurt
€ 339,500 k.k.
- 51 m²living area
- 1bedroom
- Benergy label
Eye-catcherTurn-key appartement met luxe renovatie, zonnig balkon en actieve VvE
Description
Wonen midden in het gezellige hart van Krommenie mét lift, balkon en alle voorzieningen binnen handbereik.
Aan de Duinkerken 1 E3 geniet je van gelijkvloers wonen in een verzorgd appartementencomplex op een rustige locatie. Hier combineer je het gemak van winkels, supermarkten en horeca op loopafstand met een fijne woonomgeving vol groen en water.
Het appartement beschikt over een lichte woonkamer met open keuken, een ruime slaapkamer, een nette badkamer, een aparte toiletruimte en een praktische berging op de begane grond.
Daarnaast is er gezamenlijke parkeergelegenheid aanwezig bij het gebouw (op basis van beschikbaarheid). Vanuit de woning geniet je van een prettige woonomgeving met veel groen en water in de buurt.
De ligging is ideaal: rustig wonen terwijl alles binnen handbereik is. Voor verse broodjes loop je naar de bakker, een boodschap doe je eenvoudig bij de supermarkt en ook winkels zoals Hema, Etos en Kruidvat bevinden zich op korte afstand. Daarnaast vind je in de directe omgeving gezellige cafés, restaurants, afhaal- en bezorgmogelijkheden.
Krommenie is populair bij zowel starters als senioren en geliefd bij forenzen. Dankzij de gunstige ligging tussen de A8 en A9 zijn steden als Amsterdam, Haarlem en Alkmaar uitstekend bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer zit je hier goed, met trein- en busverbindingen op korte afstand.
Via de verzorgde gezamenlijke entree met brievenbussen, bellentableau en video-intercom bereik je het appartement op comfortabele wijze met de lift of trap.
Op de begane grond bevindt zich de eigen (fietsen)berging en rondom het complex is parkeergelegenheid aanwezig voor bewoners en bezoekers.
Bij binnenkomst kom je in de ruime hal, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevinden zich de cv-ruimte en de nette toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
De fraaie vloerafwerking loopt door in bijna het gehele appartement en zorgt voor een warme uitstraling.
De woonkamer met volledig nieuwe open keuken (2023) is heerlijk licht dankzij de grote ramen en biedt volop ruimte voor zowel een royale zithoek als een gezellige eettafel. Een fijne plek om te ontspannen, te dineren of gezellig samen te zijn. De open keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waardoor koken hier een plezier is.
De slaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende plek voor een groot bed en kastruimte. Aansluitend bevindt zich de nette badkamer, voorzien van een douche, wastafel en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Het balkon (op het heerlijke zuidwesten!) vormt een heerlijke verlenging van de woonkamer. Hier kun je in alle rust genieten van de buitenlucht, het groen in de omgeving en een kop koffie in de ochtendzon of een drankje aan het einde van de dag.
Highlights:-
- Volledig gemoderniseerd appartement: In 2023 volledig aangepakt en instapklaar;
- Gedeelde parkeerplaatsen: Complex is voorzien van 5 gedeelde parkeerplaatsen midden in het centrum van Krommenie;
- Ruim balkon op het zuid/westen: Bijna de hele dag genieten van het zonnetje;
- Nieuwe keuken (2023): Modern en fris met een Bora kookplaat en Bosch apparatuur;
- Badkamer en toilet gerenoveerd (2023): Stijlvol en eigentijds afgewerkt;
- Parket vloer geschuurd en in de olie gezet (2023): Gaat weer jaren mee, met moderne hoge plinten en vloerlampjes in de keuken;
- Gestucte wanden en plafonds (2023): Strakke afwerking door de hele woning;
- Schilderwerk uitgevoerd (2023): Zowel de wanden, plafonds, deuren en kozijnen gespoten voor een strakke afwerking;
- Nieuwe CV ketel en mechanische ventilatie (2023): Energiezuinig en voorzien van een slimme thermostaat;
- Nieuwe radiatoren (2023): Vlakke radiatoren in RAL9016, net als de muren;
- Nieuw schakelwerk (2023): Stopcontacten en schakelaars in strak wit op de gestucte muren;
- Actieve en professionele VvE en een maandelijks bijdrage van ca. €168,- per maand
Kortom, hier moet je komen kijken!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 168 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,657
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 155 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
- CH boiler
- Intergas Extreme 30 CW4 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- KROMMENIE B 9064
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Zuiderhoofdbuurt
Krommenie- Residents
- 1,990
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 4,733
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.