Eye-catcherVrijstaande kluswoning met potentie, groot perceel en vrij uitzicht
Description
Vanwege de grote belangstelling voor deze woning worden er momenteel geen nieuwe bezichtigingsafspraken ingepland. Indien u dat wenst, kunt u zich laten opnemen op de reservelijst.
---------
Vrijstaande kluswoning met potentie, zeer groot perceel en vrij uitzicht – gelegen nabij het Zuidlaardermeer.
Deze woning, staat op een royaal perceel van 3.160 m² (bestemming wonen en deels agrarisch), aangevuld met een extra perceel van ruim 13.550 m² (bestemming natuur). Gelegen nabij het Zuidlaardermeer, biedt de woning een vrij uitzicht over de omliggende landerijen. De rustige ligging, in de nabijheid van het natuurgebied Leinwijk en de voorzieningen in Kropswolde, Zuidlaren en Hoogezand, maakt dit tot een interessante kans voor liefhebbers van ruimte, rust en natuur.
De woning verkeert in een oude, eenvoudige staat en biedt veel mogelijkheden voor een grondige renovatie en herinrichting. Het woonprogramma op de begane grond is compleet, terwijl de bovenverdieping momenteel niet als woonruimte wordt benut. De hoge nok op de bovenverdieping biedt echter ruime mogelijkheden om bijvoorbeeld extra slaapkamers, een badkamer of een bergzolder te realiseren. Diverse bijgebouwen, waaronder een grote schuur met paardenboxen, maken dit tot een veelzijdig object op een unieke locatie.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, gesloten eenvoudige woonkeuken, woonkamer met open haard, inpandige badkamer met toilet, wastafel en douche, ruime slaapkamer met vaste kasten, twee kleinere slaapkamers en inpandige garage met trap naar de bovenverdieping.
Bovenverdieping:
Momenteel niet in gebruik als woonruimte, maar biedt veel mogelijkheden dankzij de hoge nok (bijvoorbeeld als slaapkamer, badkamer of bergzolder).
Bijzonderheden:
- Kluswoning
- 2 percelen 3.160m² + 13.550m²
- Gelegen nabij het Zuidlaardermeer
- Prachtig vrij uitzicht voor én achter, met veel ruimte en privacy
- Deels voorzien van dubbelglas en deels enkelglas
- Energielabel G
- Herinrichtingsrente: €1,74 tot 2043
- As-is-where-is clausule van toepassing
- Raadpleeg het bestemmingsplan voor meer informatie over de percelen.
Toelichting meting gebruiksoppervlakte
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.