Under offer
Pastoor van Hooijdonklaan 234926 CG Lage ZwaluweDe Heerlijkheid Lage Zwaluwe
€ 460,000 k.k.
- 116 m²living area
- 313 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherStijlvolle woning met ruime tuin, moderne afwerking en top locatie!
Description
Ruime en luxe 2-onder-1-kapwoning met garage in een kindvriendelijke wijk. Bent u op zoek naar een instapklare, ruime 2-onder-1-kapwoning met garage in een rustige en kindvriendelijke buurt? Dan is deze prachtige woning precies wat u zoekt. Met een woonoppervlakte van 116 m², vier slaapkamers en een inhoud van 414 m³ biedt deze woning alle ruimte en comfort voor een modern gezinsleven. De woning heeft een energielabel B.
De woning ligt in het rustige en gezellige Lage Zwaluwe, met winkels, scholen en sportvoorzieningen op korte afstand. Voor wie van water en natuur houdt, liggen de haven en het Hollands Diep dichtbij, ideaal voor wandelen, fietsen of watersport. Tegelijkertijd zijn de uitvalswegen naar Breda, Dordrecht en Rotterdam snel en eenvoudig bereikbaar.
Begane grond
Bij binnenkomst treft u een ruime hal met moderne toiletruimte en meterkast. Vanuit hier loopt u door naar de royale en sfeervolle woonkamer.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. De open indeling zorgt voor een prettige verbinding met de luxe keuken. De houtkachel vormt een warm middelpunt en creëert een gezellige sfeer, ideaal voor lange avonden thuis. Via de keuken heeft u direct toegang tot de tuin.
Keuken
De keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning: een stijlvolle en praktische leefruimte waar koken en samenzijn samenkomen. De moderne open keuken is uitgevoerd in een strak design met hoogwaardige materialen en voorzien van alle gemakken.
De keuken beschikt over een gaskookplaat, ingebouwde vaatwasser, combimagnetron en een ruime koelkast. Dankzij de slimme indeling is er volop opbergruimte en blijft alles netjes en overzichtelijk. Een ideale plek voor zowel de fanatieke thuiskok als voor gezellige momenten met familie en vrienden.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping ervaart u direct het gevoel van ruimte en comfort.. De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers, elk met voldoende plek voor een groot bed, kastruimte en eventueel een werk- of zithoek. Het vele daglicht dat door de grote ramen naar binnen valt, zorgt voor een aangename en ontspannen sfeer.
Badkamer
De volledig betegelde badkamer is modern uitgevoerd en beschikt over een inloopdouche met regen- en handdouche, thermostaatkraan, tweede toilet en een stijlvol badkamermeubel met wastafel. Een fijne plek om tot rust te komen.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt een volwaardige vierde slaapkamer, ideaal als extra slaapruimte, thuiskantoor of hobbykamer. Daarnaast beschikt de overloop over de cv-combiketel (2022), aansluitingen voor wasapparatuur en praktische bergruimte.
Algemeen
De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ beglazing en kunststof kozijnen (2023), wat zorgt voor een hoog wooncomfort en lage energielasten.
Garage & parkeren
De woning beschikt over een vrijstaande stenen garage met elektrische overheaddeur. Ideaal voor uw auto, fietsen en extra opslagruimte.
Tuin
De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zuidwesten en vormt een verlengstuk van de woning. Hier geniet u tot in de avond van de zon in een stijlvolle en onderhoudsvriendelijke omgeving. Of u nu wilt ontspannen, dineren of borrelen: deze tuin biedt alle mogelijkheden.
Bijzonderheden
- Instapklare 2-onder-1-kapwoning;
- Hoogwaardige afwerking;
- Kunststof kozijnen (2023);
- Luxe open keuken met inbouwapparatuur;
- Vier ruime slaapkamers;
- Energielabel B, volledig geïsoleerd;
- Betonnen verdiepingsvloeren;
- Grote raampartijen met veel lichtinval;
- Zonnige achtertuin op het zuidwesten;
- Vrijstaande stenen garage;
- Voorzien van 8 zonnepanelen
- Gelegen in een kindvriendelijke buurt..
Kortom: een comfortabele, ruime en stijlvolle 2-onder-1-kapwoning op een uitstekende locatie. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar het zelf!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 460,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,966
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 313 m²
- Volume in cubic meters
- 414 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and completely insulated
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- DRIMMELEN I 881
- Cadastral map
- Area
- 313 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,237x
Viewed
28x
Saved
18-3-2026
On Funda
Neighborhood

De Heerlijkheid Lage Zwaluwe
Lage Zwaluwe- Residents
- 810
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.