Sold
- 168 m²living area
- 938 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 18, 2026
- Date of sale
- April 21, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Op een uitstekende locatie direct aan de bosrand ligt dit vrijstaande landhuis met kelder, zolder, fraai aangelegde tuin, berging en dubbele garage. De woning combineert rust, ruimte en privacy met een hoogwaardige afwerking en een moderne inrichting. Dankzij de ligging aan het Eikenbos geniet u hier dagelijks van een groen uitzicht, terwijl voorzieningen zoals winkels, scholen en het station zich op korte afstand bevinden. U vindt deze woning aan de Eikenboslaan 1 te Landgraaf/Schaesberg/Dormig.
Indeling:
Souterrain:
Het souterrain beschikt over twee kelderruimtes, momenteel in gebruik als berging/provisieruimte. Hier bevinden zich tevens de HR-combiketel (Nefit, 2023, eigendom) en de omvormer voor de 14 zonnepanelen (2023, eigendom, 405 Wp).
Parterre:
Via de royale voortuin bereikt u de entree van de woning. De ruime ontvangsthal is voorzien van een hardhouten trap naar de verdieping en een modern betegeld vrijhangend toilet met fontein.
Vanuit de hal geeft een fraaie stalen/glazen deur toegang tot de L-vormige living. Deze sfeervolle woonruimte biedt een prachtig uitzicht op het Eikenbos en profiteert van een uitstekende lichtinval. De woonkamer beschikt over een comfortabele televisiehoek met een stijlvolle roomdivider-gashaard.
De ruime eetkamer heeft dubbele openslaande deuren naar het terras, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De living is afgewerkt met een fraaie hardhouten parketvloer en strak gestucte wanden.
De gesloten keuken (2020) is modern uitgevoerd met een zwarte keukeninstallatie in U-opstelling en een geïntegreerde eetbar. De keuken is uitgerust met diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder: inductiekookplaat, design afzuigkap, combimagnetron, oven, vaatwasser, Quooker, koelkast en diepvries. Daarnaast beschikt de keuken over een designradiator, een verlaagd plafond met ingebouwde LED-verlichting en een siergrindvloer.
Via een tussenhal met garderobe bereikt u de inpandige dubbele garage. Deze is verwarmd en voorzien van een zadeldak (2020), een elektrisch bedienbare sectionaalpoort, aansluitingen voor wasmachine en droger en een wateraansluiting.
Tuin:
De fraai aangelegde tuin ligt rondom de woning en is bereikbaar vanuit de keuken, woonkamer, garage en tussenhal. De tuin beschikt over meerdere terrassen, is goed omsloten, biedt veel privacy en heeft een uitstekende bezonning. Hierdoor vindt u op elk moment van de dag een plek in de zon of juist in de schaduw.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot vier royale slaapkamers, allen voorzien van massieve parketvloeren. Drie slaapkamers beschikken over een dubbele inbouwkast. De slaapkamer aan de achterzijde heeft dubbele deuren naar een balkon met een panoramisch uitzicht op de groene omgeving. De slaapkamers zijn respectievelijk groot:
1) 4.96 m x 3.98 m
2) 4.95 m x 3.98 m
3) 4.02 m x 3.69 m
4) 4.02 m x 3.02 m
De betegelde badkamer is uitgerust met een tweede vrijhangend toilet, dubbele wastafel en een douche met hardglazen douchedeuren.
Zolder:
Via een vlizotrap is de goed afgewerkte en geïsoleerde zolder bereikbaar, ideaal als extra bergruimte.
Bijzonderheden:
- De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud;
- De woning is nagenoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen en HR++ beglazing;
- De woning is voorzien van spouw- en dakisolatie;
- De gehele begane grond, inclusief keuken, in 2020 vernieuwd en voorzien van fraaie glazen/stalen binnendeuren;
- De woning is voorzien van 14 zonnepanelen, eigendom;
- De woning is deels voorzien van rolluiken;
- Uitstekende locatie aan bosrand, nabij winkelcentrum, scholen en station;
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 649,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,863
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 168 m²
- Other space inside the building
- 69 m²
- Plot size
- 938 m²
- Volume in cubic meters
- 861 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- SCHAESBERG B 5572
- Cadastral map
- Area
- 938 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 4 cars
- Facilities
- Electrical door and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
7,162x
Viewed
90x
Saved
18-3-2026
On Funda
Neighborhood

De Dormig
Landgraaf- Residents
- 1,095
- Family with children
- 30%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.