Sold
- 155 m²living area
- 1,504 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- November 12, 2024
- Date of sale
- January 29, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Deze prachtige vrijstaande villa, gelegen op een royaal perceel en tegenover een bosrijk gebied, biedt een combinatie van rust, ruimte en comfort. Met een degelijke afwerking is deze woning de ideale keuze voor wie op zoek is naar een ruim familiehuis met uitstekende voorzieningen, een parkachtige tuin en volop privacy. De woning bevindt zich aan de Eikenboslaan 7 te Landgraaf/ Schaesberg.
Indeling
Souterrain
De woning beschikt over een ruim souterrain met twee kelderruimtes. Eén ruimte is in gebruik als waskelder, compleet met aansluitingen voor witgoedapparatuur. De andere ruimte fungeert als provisie-/wijnkelder, ideaal voor opslag van levensmiddelen of het bewaren van wijncollecties. In de kelder bevindt zich tevens de combi cv-/hr-ketel (2007, eigendom).
Parterre:
Via de royale voortuin en oprit bereikt u de overdekte entree van de woning. De ruime hal biedt toegang tot de open hardhouten trap naar de eerste verdieping, een garderobe en een geheel betegelde toiletruimte met fontein. De sfeervolle living is voorzien van een leistenen vloer en een fraaie open haard, perfect voor gezellige avonden. Een royale schuifpui aan de achterzijde van de woonkamer geeft toegang tot en uitzicht op de prachtig aangelegde, parkachtige tuin. De woonkamer is grotendeels voorzien van een parketplafond, wat bijdraagt aan de warme uitstraling. De betegelde werkkeuken, uitgevoerd in een witte opstelling aan twee zijden, biedt alle nodige gemakken en beschikt over een gasfornuis, oven, vaatwasser en afzuigkap. De keuken staat in verbinding met de tuin.
Tuin:
De ca. 40 meter diepe tuin, bereikbaar via de zijingang, woonkamer, keuken en garage, is een ware oase van rust. Het royale terras is ideaal om van de zon te genieten. De tuin is volledig omheind en biedt veel privacy, ideaal voor zowel ontspannen momenten als voor kinderen om veilig te spelen. Naast het woonhuis bevindt zich een ruime garage met een kunststof sectionaalpoort, handig voor zowel opslag als parkeren.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping biedt de overloop toegang tot drie ruim afgewerkte slaapkamers, elk voorzien van inbouwkasten. Eén van de slaapkamers geeft toegang tot een balkon aan de tuinzijde en beschikt over airconditioning, waardoor deze ruimte in de zomer heerlijk koel blijft. Een andere slaapkamer heeft een wastafel en een extra balkon. De geheel betegelde badkamer beschikt over een ligbad, een douche en een wastafel met ombouwmeubel. Daarnaast is er een separaat, volledig betegeld toilet op deze verdieping. Verder bevindt zich op de eerste verdieping een handige study-/bergkamer, ideaal voor werk of opslag.
Zolderverdieping:
De zolderverdieping is te bereiken via een vlizotrap en biedt extra opslagruimte, perfect voor het opbergen van seizoensgebonden spullen of als eventuele hobbyruimte.
Bijzonderheden:
- De woning is geheel voorzien van degelijke kunststof kozijnen (m.u.v. de voordeur) met dubbele beglazing;
- Het platte dak boven de keuken is in 2017 vernieuwd en tevens geïsoleerd;
- Het dak van de garage is in 2024 vernieuwd;
- Gelegen direct tegenover een bosrijk gebied, ideaal voor natuurliefhebbers;
- Nabij winkelcentrum Op de Kamp, met diverse winkels en voorzieningen;
- Openbaar vervoer bevindt zich op korte loopafstand;
- Eén van de slaapkamers is voorzien van airconditioning voor optimaal comfort;
- De woning beschikt over twee balkons, beide met een fraai uitzicht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 598,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,858
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Other space inside the building
- 43 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 1,504 m²
- Volume in cubic meters
- 739 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and gas-fired boiler (rental)
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- SCHAESBERG B 5575
- Cadastral map
- Area
- 1,504 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Back garden
- 1,060 m² (40.00 metre deep and 26.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
9,718x
Viewed
148x
Saved
12-11-2024
On Funda
Neighborhood

De Dormig
Landgraaf- Residents
- 1,095
- Family with children
- 30%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




