Sold
Haesenstraat 96372 GD LandgraafAchter de Haesen
€ 298,000 k.k.
- 103 m²living area
- 187 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 24, 2025
- Date of sale
- May 26, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Zeer centraal, doch rustig gelegen, gerenoveerde halfvrijstaande woning met oprit, inpandige garage, multifunctionele aanbouw, vaste trap naar zolder, tuin en 3 slaapkamers. Gelegen aan de Haesenstraat 9 te Landgraaf/Schaesberg.
Parterre:
Via de onderhoudsvriendelijke voortuin, momenteel in gebruik als parkeerplaats, bereik je de entree van de woning. De hal is voorzien van een trap naar de verdieping, een praktische inbouwkast en een geheel betegeld toilet met fontein.
De ruime doorzonwoonkamer geniet van uitstekende lichtinval en is afgewerkt met wanden in fijn structuur. Via een schuifpui is de tuin direct toegankelijk. De ruime, open keuken is uitgevoerd in een lichte, moderne stijl en uitgerust met een glazen achterwand en de volgende inbouwapparatuur: combimagnetron, 4-pits gaskookplaat, RVS afzuigkap en vaatwasser.
Vanuit de keuken is er inpandige toegang tot de verwarmde berging/garage, voorzien van een elektrische sectionaalpoort, loopdeur en aansluitpunten voor witgoed.
Aangrenzend bevindt zich de luxe afgewerkte aanbouw, momenteel in gebruik als relaxruimte, voorzien van een granieten vloer, ingebouwde spots en een aluminium pui met loopdeur naar de tuin. Deze ruimte is multifunctioneel en kan bijvoorbeeld dienen als kantoor, extra slaapkamer of hobbyruimte.
Tuin:
De tuin is bereikbaar via de woonkamer, keuken en aanbouw en is volledig omsloten en betegeld. De aluminium overkapping met inbouwverlichting biedt een sfeervolle beschutting. Dankzij de ligging aan een weiland geniet je van blijvend groen uitzicht en optimale privacy.
Eerste verdieping:
Een trap met siergrindtreden leidt naar de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie ruime slaapkamers, alle voorzien van een laminaatvloer en rolluiken. De slaapkamers zijn respectievelijk:
1) 4.02 m x 2.90 m
2) 3.72 m x 3.52 m
3) 2.71 m x 2.54 m
De grootste slaapkamer beschikt daarnaast over een Haier airco voor extra comfort. De gehele verdieping is afgewerkt met spackspuitwerk.
De geheel betegelde badkamer is uitgerust met een inloop-regendouche met hardglazen douchedeur, een wastafel met luxe ombouwmeubel en een tweede vrijhangend toilet.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de ruime zolderverdieping bereikbaar, momenteel in gebruik als bergzolder. Hier bevindt zich de CV-ketel (Remeha HR, eigendom, bouwjaar 2015).
Bijzonderheden:
- De gehele parterre (m.u.v. de aanbouw) is voorzien van een siergrindvloer;
- De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing;
- Alle slaapkamers zijn uitgerust met rolluiken;
- De gevels zijn in 2015 gezandstraald, opnieuw gevoegd en geïmpregneerd;
- De woning is voorzien van 12 zonnepanelen in huurkoop (bwj. 2021, ca. €43,- p.m.).
- De dakgoot aan de voorzijde is geheel vernieuwd in 2025;
- Centrale ligging nabij station, scholen, winkels en bos.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 298,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,893
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Other space inside the building
- 39 m²
- Plot size
- 187 m²
- Volume in cubic meters
- 487 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- LANDGRAAF D 496
- Cadastral map
- Area
- 187 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 32 m² (6.30 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,057x
Viewed
27x
Saved
24-4-2025
On Funda
Neighborhood

Achter de Haesen
Landgraaf- Residents
- 535
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




