Sold
- 166 m²living area
- 470 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- July 25, 2025
- Date of sale
- September 2, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Op een uitstekende en geliefde locatie, aan de Kerkraderweg 32 in Landgraaf (wijk Schaesberg), staat deze goed onderhouden vrijstaande woning met alles wat je zoekt! Deze woning beschikt over een dubbele oprit, inpandige garage, vier slaapkamers, moderne en royale badkamer, en een zonnige, onderhoudsvriendelijke tuin. Met de 14 zonnepanelen, de vloerverwarming en het uitstekende isolatiepallet is deze woning klaar voor de toekomst!
Parterre:
Via de verzorgde voortuin bereik je de overdekte entree. De ruime ontvangsthal met fraaie vide biedt direct een indrukwekkend welkom. Hier vind je de trap naar de eerste verdieping, een garderobenis, een vernieuwde meterkast en een modern, geheel betegeld toilet met fonteintje.
De royale woonkamer 10.15 x 3.89 is een lichte, sfeervolle leefruimte met een gashaard, openslaande tuindeuren, verlaagd plafond met dimbare inbouwspots en een plavuizen vloer met comfortabele vloerverwarming. De wanden zijn strak afgewerkt in spuitwerk, daarbij beschikt de woonkamer over elektrisch bedienbare screens voor de zonnige dagen.
Aansluitend bevindt zich de semi-open keuken 3.86 x 4.40, uitgevoerd in hoekopstelling en voorzien van een natuurstenen werkblad en hoogwaardige inbouwapparatuur w.o. een koelkast, vriezer, magnetron, afzuigkap, 6-pits gasfornuis en dubbele oven. Vooral het grote gasfornuis is ideaal voor de echte kookliefhebber.
Oprit & garage:
Voor de woning ligt een dubbele oprit die toegang geeft tot de inpandige garage 6.20 x 3.25. Deze is verwarmd, voorzien van elektra, aansluitpunten voor witgoed, een elektrisch bedienbare sectionaalpoort en een loopdeur naar de achtertuin. Tevens vind je hier de opstelplaats van de cv-ketel en de omvormer voor de 14 zonnepanelen.
Tuin:
De volledig omheinde achtertuin is via zowel de keuken als de woonkamer bereikbaar, evenals via twee zijpoorten. Geniet van optimale privacy, een speelgazon, een houten tuinhuis en een sfeervol beklinkerd en overdekt terras. Dankzij de gunstige zuidelijke ligging kun je hier de hele dag door genieten van de zon.
Eerste verdieping:
Via de ruime overloop en de vide bereik je maar liefst vier slaapkamers van respectievelijk:
1) 5.34 x 4.09
2) 4.78 x 3.80 met wastafel
3) 4.29 x 3.33
4) 2.39 x 3.24
Alle slaapkamers zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens.
De volledig betegelde, tijdloos uitgevoerde badkamer 3.85 x 3.24 is ruim van opzet en voorzien van een ligbad, inloopdouche met massagepaneel, tweede vrijhangend toilet, dubbele wastafel met stijlvol badmeubel, designradiator, mechanische ventilatie en een groot raam voor natuurlijk daglicht.
Zolderverdieping:
Via een vaste trap bereik je de royale, geïsoleerde zolderverdieping met een nokhoogte van ca. 1,92 m. Deze ruimte is momenteel in gebruik als bergruimte, maar biedt tal van mogelijkheden, bijvoorbeeld als hobbyruimte, speelzolder of thuiskantoor.
Bijzonderheden:
- De woning beschikt over Energielabel A;
- De woning is gelegen aan een rustige weg;
- De woning is voorzien van vloer, dak- en muurisolatie;
- Het betreft een ''houtskeletwoning''. Dit heeft enkele voordelen; comfortabel binnenklimaat, uitstekende akoestische isolatie eigenschappen, brandwerend, duurzaam en energiezuinig;
- De woning beschikt over 14 zonnepanelen, 315 WP per paneel, bwj. 2020, eigendom;
- De parterre beschikt over vloerverwarming in de woonkamer, hal, toilet en keuken;
- De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing;
- Zonnige tuin op het zuiden!
- Elektrische laadpaal aanwezig in wijk op 10 meter loopafstand!
- Gehele voortuin vernieuwd in 2021;
- Gashaard aanwezig voor de koude winterdagen;
- Dubbele oprit geschikt voor het plaatsen van 2 auto's;
- Goed onderhouden woonhuis;
- Royale bergzolder met veel bergruimte;
- Alle slaapkamers en nagenoeg de geheel woonkamer zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens;
- Rustige, doch uitermate centrale ligging nabij Buitenring, openbaar vervoer, SnowWorld, Mondo Verde, diverse scholen, winkels en wandelgebied.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 589,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,548
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 166 m²
- Other space inside the building
- 36 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 470 m²
- Volume in cubic meters
- 730 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, to rent)
Cadastral data
- LANDGRAAF B 1280
- Cadastral map
- Area
- 470 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 176 m² (11.00 metre deep and 16.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
7,906x
Viewed
72x
Saved
25-7-2025
On Funda
Neighborhood

Heistraat
Landgraaf- Residents
- 540
- Family with children
- 40%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




