Eye-catcherComfortabel wonen in het centrum van Waubach met tuin en garage
Description
Halfvrijstaand woonhuis met ruime tuin, garage en carport in het hart van Waubach
Indeling
Parterre
Te midden van het gezellige winkelcentrum van Waubach, aan de Rooseveltstraat, bevindt zich dit halfvrijstaande woonhuis met kelder, zolder, garage, carport en een fraai aangelegde, zonnige tuin.
De woning beschikt over een overdekte entree met hal, trapopgang en een geheel betegelde toiletruimte met hoekfontein. De doorzonwoonkamer biedt een vrij uitzicht en is, evenals de hal, voorzien van massief parket en airconditioning die zowel kan koelen als verwarmen. De gesloten keuken is uitgevoerd in een moderne, lichte kiezelkleurige opstelling met granieten werkblad en achterwand, en biedt een mooi uitzicht op de nabijgelegen kerk. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast (Miele), combimagnetron, vaatwasser (Siemens) en afzuigkap, en is voorzien van inbouwverlichting. Vanuit de keuken is er toegang tot de provisiekelder met aansluitingen voor het witgoed.
Tuin
Via de keuken, oprit of garage is de geheel omsloten en zonnig aangelegde tuin bereikbaar. De tuin is circa 16 meter diep, biedt optimale privacy en beschikt over een aluminium terrasoverkapping met ingebouwde verlichting.
Naast de woning bevindt zich een zeer ruime garage met elektrische sectionaalpoort en loopdeur naar de tuin. Aansluitend ligt de carport met extra hoge sluitbaan (ca. 2,75 m), ideaal voor het stallen van een caravan.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee zijn voorzien van inbouwkasten. De voormalige badkamer wordt momenteel gebruikt als berging. De slaapkamers beschikken over een laminaatvloer. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een halfronde douche met glazen deuren, wastafelmeubel, tweede vrijhangend toilet en inbouwverlichting.
Zolder
De bergzolder is bereikbaar via een vlizotrap en herbergt de combi-cv-installatie (Intergas, huur via Volta) en de omvormer van de 14 zonnepanelen. De zolder biedt bovendien de mogelijkheid om een extra slaapkamer te realiseren.
Bijzonderheden
- Woning geheel voorzien kunststof kozijn dubbel glas;
- Nagenoeg voorzien van rolluikken (deels elektrisch);
- Woning voorzien van spouwmuurisolatie;
- Zeer centraal gelegen winkel centrum Waubach (school, winkel, sport, accomodatie, natuurgebied);
- 14 zonnepanelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 298,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,170
Status
Sold under reservation
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1965
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
94 m²
Other space inside the building
26 m²
Exterior space attached to the building
41 m²
External storage space
25 m²
Plot size
403 m²
Volume in cubic meters
403 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
2 stories, an attic, and a basement
Facilities
Rolldown shutters and solar panels
Energy
Energy label
C
Insulation
Energy efficient window and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, to rent)