Sold
Speenkruid 39351 ZS LeekBuitengebied ten zuiden van Leek
€ 595,000 k.k.
- 175 m²living area
- 291 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 2, 2025
- Date of sale
- April 25, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ben jij op zoek naar een ruime en luxe woning met een grote woonkeuken, dan is deze fraaie twee onder één kap woning in de wijk Oostindie in Leek uitermate geschikt voor jou. Het huis is aan de achterzijde uitgebouwd waardoor een een royale leefkeuken is ontstaan. De volledige achtergevel van de uitbouw is te openen middels harmonicadeuren waardoor je binnen en buiten heerlijk bij elkaar kunt betrekken. Op de begane grond vind je verder een straatgerichte woonkamer, een werkkamer en een berging. Op de eerste verdieping is een master bedroom aanwezig met een badkamer en suite. Daarnaast zijn er nog 2 slaapkamers, een tweede badkamer en een open zolderverdieping aanwezig.
De woning is gelegen in de geliefde en kindvriendelijke wijk Oostindie. De wijk kenmerkt zich door een ruime opzet met veel groen en diverse parken. De woning is op steenworp afstand gelegen van één van deze parken. In de wijk zijn verder twee basisscholen aanwezig en er is een hoogwaardige openbaar vervoer verbinding met Groningen. Het voorzieningenniveau in Leek is hoog, met een gezellig centrum, een grootwinkelplein en sportvoorzieningen.
Indeling
Begane grond:
Entree met overkapping / hal met trapopgang naar de verdieping, toilet, meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer (ca. 28 m2) is straatgericht en beschikt over een trapkast. De tuingerichte keuken bevindt zich aan de achterzijde en heeft door de uitbouw een royale oppervlakte van circa 38 m2. De Siematic keuken is voorzien van een kookeiland van 3,90 meter met een 5-pits gaskookplaat, Quooker, stoomoven, combimagnetron, koffiemachine, vriezer en een grote koelkast. De keuken beschikt over een airco die de hele begane grond zowel kan koelen als verwarmen. De harmonicadeuren, waarmee je de gehele achtergevel kan openen, geven een heerlijke toegang tot de tuin. Vanuit de keuken kom je in de werkkamer (voormalige bijkeuken) met aansluitende de berging. De gehele begane grond (m.u.v. de berging) beschikt over vloerverwarming met een pvc vloer.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste trap naar de tweede verdieping, 2 slaapkamers en badkamer met toilet, wastafel en douche en master bedroom met badkamer en suite voorzien van dubbele douche, een Sunshower en een dubbel wastafelmeubel
Tweede verdieping:
De open zolderverdieping is nu ingericht als kastenkamer. Hier zijn mogelijkheden voor het realiseren van één of twee extra slaapkamers. De tweede verdieping beschikt over aansluiting voor wassen en drogen en hier bevindt zich de CV-ketel.
Extern:
De tuin is gelegen op het noordwesten en biedt daardoor zowel zon als schaduw.
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water middels Intergas HR-combiketel uit 2016;
- Goed geïsoleerde woning met een energielabel A en zonnepanelen;
- De werkkamer bevindt zich in de voormalige bijkeuken, hier is eenvoudig weer een bijkeuken van te maken;
- De tweede verdieping is meegenomen in de gebruiksoppervlakte wonen van 175 m2, omdat het dakraam te klein is hoort deze ruimte van ca. 35 m2 volgens de meetinstructie niet tot de gebruiksoppervlakte wonen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,400
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 175 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 291 m²
- Volume in cubic meters
- 677 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, washstand, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- LEEK E 4014
- Cadastral map
- Area
- 96 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LEEK E 4025
- Cadastral map
- Area
- 195 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 81 m² (8.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,532x
Viewed
71x
Saved
2-4-2025
On Funda
Neighborhood

Buitengebied ten zuiden van Leek
Leek- Residents
- 2,615
- Family with children
- 64%
- Avg. asking price / m²
- € 3,399
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




