Sold
Auke Stellingwerfstraat 1038921 LG LeeuwardenCambuursterpad
€ 175,000 k.k.
- 72 m²living area
- 123 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- October 2, 2025
- Date of sale
- October 21, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Karaktervolle hoekwoning met potentie in Oud-Oost
In de geliefde wijk Oud-Oost staat deze charmante hoekwoning te wachten op een nieuwe eigenaar die er weer iets moois van maakt. Met een bouwjaar van 1929, drie slaapkamers, een fijne, diepe achtertuin en volop originele details, is dit een ideale kans voor de handige koper die zijn of haar eigen draai aan een huis wil geven. De buurt staat bekend om de gezellige straten, karaktervolle gevels en de gunstige ligging ten opzichte van het centrum van Leeuwarden.
Binnenkomst en leefruimte
We stappen via de voordeur de woning binnen en komen in de entree met trapopgang. Eerst gaan we rechtsaf, de leefruimte in. Hoewel het onderhoud aandacht vraagt, vallen de sfeervolle details meteen op: het houten balkenplafond, de erker en de schouw geven de ruimte karakter. Verwarming vindt nu nog plaats via een gaskachel. Met wat creativiteit valt hier een fijne leefruimte van te maken. De artist impressions in de fotoserie geven alvast een voorproefje van de mogelijkheden.
Aan de tuinzijde bevindt zich de halfopen keuken. Deze ruimte kan naar wens worden vernieuwd of uitgebreid. Denk bijvoorbeeld aan de mogelijkheid tot het plaatsen van een schuifpui richting de tuin, waardoor licht en buitengevoel naar binnen gehaald worden. Extra praktisch is de trapkast die hier aanwezig is: handig als opbergruimte, maar ook eenvoudig te betrekken bij de leefruimte.
Badkamer en achtergelegen hal
Achter de keuken ligt nog een hal, met daarachter de badkamer. Ook deze ruimtes vragen om modernisering, maar bieden daarmee volop kans om een frisse, eigentijdse indeling te realiseren. De badkamer is opvallend ruim voor een woning van dit type, wat de mogelijkheden vergroot.
Bovenverdieping
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers bereikbaar vanaf de overloop. De grootste kamer heeft een prettig formaat en ook de overige kamers bieden plek voor slaap- of werkkamer. De hele verdieping is toe aan renovatie, maar vormt daarmee een blanco canvas om naar eigen smaak in te richten. Via een vlizotrap bereik je de vliering, ideaal voor extra opslag.
Buitenleven
De achtertuin op het oosten is verrassend diep en kan volledig naar wens worden aangelegd. Achter in de tuin staat een berging met elektra, perfect voor het stallen van fietsen en tuingereedschap. Dankzij de achterom is de tuin ook praktisch bereikbaar.
Pluspunten op een rij
- Hoekwoning uit 1929 met karakteristieke elementen
- Gelegen in de gezellige wijk Oud-Oost
- Woonkamer met balkenplafond, schouw en erker
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping
- Verrassend ruime badkamer voor dit type woning
- Fijne achtertuin met berging voorzien van elektra en achterom
- Kluswoning met volop mogelijkheden om naar eigen smaak te verbouwen
Kortom: deze woning aan de Auke Stellingwerfstraat 103 is een ideale kans voor wie op zoek is naar een huis vol karakter én mogelijkheden. Met drie slaapkamers, een diepe tuin en de vele originele details is de basis uitstekend. Wie maakt hier weer een droomplek van? We leiden je graag rond!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 175,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,431
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1929
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Plot size
- 123 m²
- Volume in cubic meters
- 299 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Gas water heater (rental)
Cadastral data
- LEEUWARDEN G 12637
- Cadastral map
- Area
- 123 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 8.50 metre deep and 3.00 metre wide
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,168x
Viewed
75x
Saved
2-10-2025
On Funda
Neighborhood

Cambuursterpad
Leeuwarden- Residents
- 1,955
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 2,738
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




