New
De Markol 98941 CD LeeuwardenDe Klamp
€ 515,000 k.k.
- 145 m²living area
- 157 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Instapklaar, energieneutraal en stijlvol wonen: het kan hier aan De Markol 9 in Leeuwarden!
Welkom in De Klamp, een jonge en levendige wijk waar buren elkaar kennen en kinderen samen buiten spelen. Een jaarlijkse barbecue, meerdere speeltuinen om de hoek en veel leeftijdsgenoten in de straat geven de wijk een open en gezellige sfeer. De omgeving is waterrijk, met bruggetjes en groen, terwijl supermarkten en andere dagelijkse voorzieningen gewoon op fietsafstand liggen. De basisschool is dichtbij en de combinatie van dorps wonen met stadse gemakken maakt dit een plek waar je je snel thuis voelt.
Bij aankomst in de breed opgezette straat De Markol (Fries voor 'meerkoet') zie je het meteen: dit is een jonge, verzorgde wijk met keurige woningen en een prettige uitstraling. Parkeren kan langs de straat over een lange strook, en achter de woning vind je nog een royale parkeerplaats met een eigen plek. Via de voortuin, afgescheiden van de stoep door een nette beukenhaag, lopen we naar de boogvormige voordeur die de woning direct een eigen karakter geeft.
Wanneer je binnenkomt voelt het meteen aan als een karakteristieke jaren '30 woning, maar dan helemaal van nu. In de entree vind je de meterkast, het moderne toilet met fontein en de trapopgang. Wanneer je rechtdoor loopt door de aluminium taatsdeur met glas, betreed je de leefruimte. Zodra je hier binnenstapt valt de strakke afwerking meteen op, gecombineerd met zachte aardetinten en een lichte PVC vloer in scheepsdekstijl die voor rust en warmte zorgen. Overal zijn hoge plinten geplaatst, wat net dat extra stukje allure biedt. Dankzij de schuifpui en de tuindeur aan de achterzijde stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen en heb je vanuit de woonkamer fijn zicht op de tuin. De trapkast is stijlvol afgewerkt met wandpanelen en biedt volop praktische bergruimte.
Aan de voorzijde van de leefruimte ligt de open keuken, modern en compleet uitgevoerd. De Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een inbouw koffieapparaat, een heteluchtoven met magnetronfunctie, koelkast, vriezer en vaatwasser... Hier vind je alles wat je nodig hebt. Het grote raam aan de voorzijde zorgt ook hier voor prettig veel licht, waardoor koken en leven naadloos in elkaar overlopen.
We gaan naar de eerste verdieping. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers bereikbaar. Twee kamers zijn opvallend ruim en licht, met meer dan genoeg plek voor een tweepersoonsbed en extra meubels. De grootste slaapkamer meet 15,4 m² en beschikt over een vaste schuifdeurkast, wat het geheel extra comfortabel maakt. De badkamer is modern en smaakvol ingericht met een inloopdouche, een breed wastafelmeubel met spiegel en verlichting, een handdoekradiator en een tweede toilet. Ook hier zorgt een groot raam voor fijn daglicht.
Nog een verdieping hoger komen we op de tweede verdieping. Deze ruime zolderverdieping met vliering biedt alle vrijheid om de ruimte helemaal naar eigen wens in te delen. Een vierde slaapkamer, een thuiswerkplek, sportruimte of hobbykamer... hier kan het allemaal. Op zolder bevindt zich ook de warmtepomp, netjes weggewerkt in een aparte berging waar tevens de aansluitingen voor het witgoed te vinden zijn. Praktisch en uit het zicht. Via een vlizotrap is de ruime vliering bereikbaar met stahoogte in het midden, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen.
Ook in de tuin is niets aan het toeval overgelaten. Deze is gelegen op het zuidwesten, waardoor je hier tot in de avond van de zon kunt genieten. De tuin is strak en stijlvol aangelegd met twee terrassen, een grasveld met staptegels en verhoogde borders vol groen. Onder de overkapping met in- en uitschuifbaar doek creëer je eenvoudig schaduw of juist zon, precies zoals jij het wilt. Ook is over de volledige breedte van de overkapping sfeervolle ledverlichting aangebracht, bedienbaar met een afstandsbediening, die in de avondschemering zorgt voor een warme en gezellige ambiance. Achterin de tuin staat een handige berging, voorzien van een sedumdak, en via de achterom is de tuin ook goed bereikbaar. Dankzij de schutting en haag geniet je hier van veel privacy. De buitenkraan maakt het geheel compleet.
Deze woning is instapklaar, energieneutraal en voorzien van energielabel A. Door de hele woning ligt vloerverwarming en dankzij de waterontharder is kalkaanslag verleden tijd. Verder is de woning uitgerust met HR++ glas, zestien zonnepanelen in eigendom, verwarming via een warmtepomp en een elektrische boiler. Comfortabel wonen met oog voor de toekomst!
Alle pluspunten op een rij:
- Instapklare, stijlvol afgewerkte woning waar je direct kunt wonen
- Woning in jaren '30 stijl, maar dan helemaal van nu
- Energieneutrale woning met energielabel A, voorzien van warmtepomp, vloerverwarming en HR++ glas
- Zestien zonnepanelen in eigendom, waarvan zes geplaatst bij de bouw en tien extra via ChargeUp
- Moderne leefruimte met veel lichtinval, schuifpui en tuindeur naar de tuin
- Complete, luxe open keuken met Bora inductiekookplaat en inbouwapparatuur
- Drie ruime slaapkamers op de eerste verdieping en een flexibel in te delen zolderverdieping
- Zonnige, fraai aangelegde tuin op het zuidwesten met overkapping, berging en achterom
- Eigen parkeerplek achter de woning én ruime openbare parkeergelegenheid in de straat
- Jonge, kindvriendelijke wijk met speeltuinen, basisschool en voorzieningen op fietsafstand
- Waterontharder en elektrische boiler voor extra wooncomfort
Kortom: De Markol 9 is een moderne en sfeervolle woning waar je zonder klussen kunt verhuizen en direct kunt genieten van ruimte, licht en comfort in een fijne wijk. Wordt dit jouw nieuwe plek? Neem gerust contact met ons op en plan een bezichtiging, je bent van harte welkom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,552
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 157 m²
- Volume in cubic meters
- 541 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Cadastral data
- HUIZUM F 2930
- Cadastral map
- Area
- 157 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 84 m² (14.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,910x
Viewed
32x
Saved
22-1-2026
On Funda
Neighborhood

De Klamp
Leeuwarden- Residents
- 1,075
- Family with children
- 76%
- Avg. asking price / m²
- € 3,590
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



