Egelantierstraat 568924 EJ LeeuwardenSchieringen
€ 259,500 k.k.
- 96 m²living area
- 144 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Description
Aan een rustige, brede straat met groenstrook in Leeuwarden staat deze verrassend ruime eengezinswoning met maar liefst vier slaapkamers, een lichte woonkamer en een ruime achtertuin met achterom. Een ideale plek voor gezinnen, starters of doorstromers die op zoek zijn naar extra leefruimte en een woning met volop mogelijkheden om helemaal naar eigen smaak in te richten.
Via de entree/hal met trapopgang en toiletruimte stap je binnen in de woning. Hier tref je tevens een ruime kelder met praktische opbergruimte aan. De woonkamer voelt direct prettig licht aan door de grote raampartijen en heeft een fijne, rustige indeling. Dankzij het dubbele glas is dit een aangename leefruimte waar je makkelijk een gezellige zithoek en eethoek creëert. Een woonkamer met karakter, licht en volop mogelijkheden om er echt je eigen plek van te maken.
De gesloten keuken is praktisch ingericht en beschikt over een koelkast met vriesvak, magnetron, vaatwasser en een 4-pits gaskookplaat. Ook vind je hier de aansluiting voor de wasmachine. De meterkast bevindt zich handig achter een luik bij de trap.
Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst vier slaapkamers, wat deze woning bijzonder geschikt maakt voor gezinnen, thuiswerkers of iedereen die graag wat extra ruimte heeft. De kamers zijn stuk voor stuk prettig van formaat en dankzij de rechte wanden eenvoudig en praktisch in te richten. Of je nu behoefte hebt aan meerdere slaapkamers, een hobbyruimte of een rustige thuiswerkplek, hier kun je alle kanten op.
Eén van de slaapkamers beschikt over openslaande deuren naar een kleine loggia. Een leuk en sfeervol extraatje waar je op mooie dagen even de deuren openzet en geniet van frisse lucht en veel lichtinval. Dit geeft de kamer nét dat beetje extra charme.
De badkamer is eenvoudig uitgevoerd en voorzien van een douche en wastafel. Een nette ruimte die functioneel is ingericht en volop mogelijkheden biedt om deze in de toekomst geheel naar eigen smaak te moderniseren.
De ruime achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating en daardoor een heerlijke plek om zonder veel onderhoud van het buitenleven te genieten. Of je nu rustig wilt zitten met een kop koffie in de ochtendzon, gezellig buiten wilt eten of juist ruimte zoekt voor spelende kinderen, deze tuin biedt volop mogelijkheden. Dankzij de achterom is de tuin bovendien praktisch bereikbaar en de stenen schuur zorgt voor extra bergruimte voor fietsen, gereedschap of tuinspullen. Een fijne en verzorgde buitenruimte waar je het hele jaar door plezier van hebt.
De woning is vrijwel geheel voorzien van dubbel glas. Daarnaast is dakisolatie en spouwmuurisolatie uitgevoerd, wat bijdraagt aan extra wooncomfort.
Pluspunten van deze woning:
Verrassend ruime eengezinswoning.
Maar liefst vier slaapkamers.
Mooie lichte woonkamer met fijne lichtinval.
Praktische indeling met volop mogelijkheden.
Vrijwel geheel voorzien van dubbel glas.
Dakisolatie en spouwmuurisolatie aanwezig.
Ruime achtertuin met achterom.
Kleine loggia met openslaande deuren bij één van de slaapkamers.
Stenen schuur voor extra bergruimte.
Gelegen aan een rustige, brede straat met groenstrook in Leeuwarden.
Kortom: een fijne gezinswoning met veel ruimte, een praktische indeling en volop mogelijkheden om hier een heerlijk thuis van te maken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 259,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,703
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 318 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN F 6011
- Cadastral map
- Area
- 130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LEEUWARDEN F 6221
- Cadastral map
- Area
- 14 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 49 m² (7.50 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Schieringen
Leeuwarden- Residents
- 1,905
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 2,495
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.