Sold
Emmaplein 148933 BS LeeuwardenOranjewijk
€ 315,000 k.k.
- 161 m²living area
- 108 m²plot size
- 6bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- October 1, 2024
- Date of sale
- January 13, 2025
- Term
- 3 months
Description
Op donderdag 7 november tussen 14:00 en 15:00 uur is het mogelijk om deze woning te komen bekijken tijdens het open huis. Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op om je aan te melden!
Op zoek naar een herenhuis waar je je eigen draai aan kunt geven? Deze woning staat op een rustige woonstand in de fraaie Oranjewijk. Het is een ruime woning met veel authentieke elementen. Op loopafstand van het stadscentrum en in de buurt van allerlei voorzieningen.
BEGANE GROND
Bij het betreden van de stadse voortuin en het naderen van de prachtige massieve houten voordeur, word je verwelkomd door een oase van authentieke elementen. Zodra je de hal binnenkomt, valt je oog meteen op de imposante trap naar de eerste verdieping. Vanuit deze centrale hal leiden verschillende deuren naar de woonkamer, eetkamer en keuken, wat zorgt voor een harmonieuze indeling van de begane grond. Aan het einde van de hal, aan de rechterkant, bevindt zich een deur naar het toilet.
De woon- en eetkamer zijn met elkaar verbonden door karakteristieke en-suite deuren. In de woonkamer worden de voorkant elegant omlijst door glas-in-loodramen, terwijl de eetkamer een warme sfeer ademt dankzij de aanwezigheid van een knusse houtkachel. De plafonds in deze woon- en eetkamer hebben bijna een hoogte van 3,50 meter. Dit zorgt ervoor dat deze kamers een ruim gevoel geven.
Aan de achterzijde van de woning strekt zich een serre uit, die naadloos aansluit op de eetkamer. Achter de keuken bevindt zich een berging die toegang biedt tot de achtertuin.
EERSTE VERDIEPING
Vanaf de overloop leidt een gang naar drie slaapkamers en de badkamer. Een van de slaapkamers heeft een eigen balkon met uitzicht op de serene en prachtige omgeving aan de voorzijde van de woning. Deze kamer, evenals de achterste slaapkamer, is even groot en heeft beide toegang tot een eigen kast. De derde slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en profiteert van overvloedig daglicht dankzij de grote ramen.
De badkamer is prettig ingericht met een ligbad en een wastafel met meubel. Op de overloop bevindt zich ook nog een apart toilet dat voor iedereen toegankelijk is.
TWEEDE VERDIEPING
De overloop op deze verdieping verbindt drie slaapkamers. Beide slaapkamers aan de westkant zijn voorzien van ramen, terwijl de derde kamer bijzonder ruim is en meerdere ramen heeft, wat zorgt voor een overvloed aan natuurlijk licht. Dankzij de overvloed aan slaapkamers in deze woning bestaat ook de mogelijkheid om een of meer daarvan om te bouwen tot bijvoorbeeld een werkkamer, hobbyruimte of een kamer die voldoet aan andere persoonlijke behoeften.
BUITENOMGEVING
De voortuin is zeer groen en biedt een ruime doorgang naar de voordeur. De achtertuin van de woning ligt op het westen en strekt zich uit over ongeveer 20m2, waardoor er genoeg ruimte is voor een comfortabele loungeset of een prachtige bloementuin. De mogelijkheden zijn eindeloos!
OMGEVING
Het karakteristieke woonhuis is gelegen aan het geliefde Emmaplein, op wandelafstand (10 minuten) van hartje centrum en toch is het rustig wonen. Daarnaast is het goed bereikbaar met de auto en parkeer je makkelijk voor de deur.
BIJZONDERHEDEN
+ Kluswoning;
+ 161m2 woonoppervlakte;
+ Prachtige en-suite deuren op de begane grond;
+ Hoge plafonds;
+ Authentieke elementen;
+ Centrale locatie;
+ Zes slaapkamers verdeeld over twee bovenste verdiepingen;
+ Woning met veel potentie;
+ As-is-where-is-clausule van toepassing.
Disclaimer
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,957
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1909
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 161 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 108 m²
- Volume in cubic meters
- 636 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- No insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28c (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN G 8523
- Cadastral map
- Area
- 108 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 17 m² (3.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
Popularity
16,588x
Viewed
201x
Saved
1-10-2024
On Funda
Neighborhood

Oranjewijk
Leeuwarden- Residents
- 1,270
- Family with children
- 15%
- Avg. asking price / m²
- € 3,196
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




