Sold
Zijlroede 15-A8939 AJ LeeuwardenZuiderburen
€ 350,000 k.k.
- 105 m²living area
- 198 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 27, 2025
- Date of sale
- April 24, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
In het geliefde Zuidenburen hebben we deze nette en instapklare tussenwoning in de verkoop! Aan de Zijlroede 15a vind je een woning die garant staat voor jarenlang woonplezier. Wij staan klaar om je er alles over te vertellen!
Je woont hier in de relatief jonge wijk Zuiderburen, gelegen in het zuidoosten van Leeuwarden. Deze wijk staat bekend om haar groene en waterrijke omgeving, wat het tot een heerlijke woonlocatie maakt. Zuiderburen biedt een dorps en gemoedelijk gevoel, terwijl je toch dicht bij de stad woont. Spring op de fiets en je staat binnen 10 minuten in het hart van Leeuwarden! Op loopafstand vind je het winkelcentrum met diverse voorzieningen, zoals een supermarkt, winkels, eetgelegenheden, medische voorzieningen, twee basisscholen en meerdere kinderopvangmogelijkheden. Kortom, alles binnen handbereik!
Wat meteen opvalt als we bij de woning aankomen, is de royale oprit met ruimte voor twee auto's. We stappen binnen in de entree, waar een mooie laminaatvloer ligt die doorloopt over de gehele begane grond. Hier heb je toegang tot het toilet, een handige trapkast en de woonkamer.
De lichte woonkamer is voorzien van grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Dankzij de brede opzet van de woonkamer is er volop ruimte voor een sfeervolle inrichting. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de keuken, die is uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur en voldoende werkruimte. Een extra pluspunt: de woning beschikt over een warmte-terugwininstallatie (WTW), wat bijdraagt aan energiezuinig wonen.
De tuin is bereikbaar via een eigen achterom én via de openslaande deuren in de woonkamer. De ligging op het oosten/noordoosten zorgt ervoor dat je gedurende de dag heerlijk van de zon kunt genieten, mede dankzij de diepte van de tuin en de open ligging aan de zuidkant. Achterin de tuin staat een praktische houten schuur.
Op de eerste verdieping, bereikbaar via de trap in de woonkamer, bevinden zich twee royale slaapkamers en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een wastafel, een douche, een tweede toilet en een ligbad met douchefunctie.
Via een vaste trap bereiken we de tweede verdieping, waar de overloop ruimte biedt voor witgoed. Daarnaast is hier nog een derde slaapkamer, die ook ideaal is als hobby- of thuiswerkplek. Dankzij de knieschotten is er extra opbergruimte gecreëerd.
Bijzonderheden
- Energielabel A (WTW-installatie aanwezig)
- Gebouwd in 2006 en volledig geïsoleerd
- CV-ketel wordt gehuurd: €32,61 per maand
- Lichte woonkamer met openslaande deuren naar de tuin
- Nette woning met drie slaapkamers en veel ruimte
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,333
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 198 m²
- Volume in cubic meters
- 373 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and optical fibre
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas-fired combination boiler from 2021, to rent)
Cadastral data
- HUIZUM K 2044
- Cadastral map
- Area
- 198 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 96 m² (16.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,766x
Viewed
47x
Saved
27-3-2025
On Funda
Neighborhood

Zuiderburen
Leeuwarden- Residents
- 5,435
- Family with children
- 51%
- Avg. asking price / m²
- € 3,518
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




