Mangoweg 2712321 HZ LeidenCronestein
€ 825,000 k.k.
- 135 m²living area
- 3bedrooms
- A+++energy label
Eye-catcherLuxe appartement met 2 badkamers en panoramisch uitzicht over Leiden
Description
Uniek high-end appartement met energielabel A+++ en panoramisch uitzicht over Leiden
Met trots biedt Cas Makelaardij dit uitzonderlijk luxe en duurzame appartement aan, gelegen op de 12e verdieping van het prestigieuze gebouw De Ananas aan de Mangoweg in Leiden. Een oase van comfort, design en verfijning – perfect voor wie op zoek is naar exclusief wooncomfort met een energielabel A+++. Ideale ligging met alle voorzieningen binnen handbereik De locatie is werkelijk perfect: Aan de rand van de stad gelegen en het treinstation Leiden Lammenschans bevindt zich op slechts twee minuten loopafstand, er zijn twee bushaltes in de directe nabijheid. Met de auto rijdt u binnen enkele minuten de stad uit en bent u direct op de A4, met uitstekende verbindingen richting Den Haag, Amsterdam, Rotterdam en Utrecht. Ook het winkelcentrum met diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen ligt op steenworpafstand.
Indeling
De entree van het complex straalt direct allure uit: een stijlvolle centrale hal met lift brengt u naar de twaalfde verdieping, waar de woning zich opent met een royale ontvangsthal. Hier bevinden zich een ingebouwde garderobe, separaat toilet en de technische ruimte met de moderne warmtepompinstallatie.
De riante woonkamer is een waar pronkstuk, met grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan licht en een spectaculair uitzicht over Leiden. De sfeervolle cinewall met ingebouwde haard en de hoogwaardige afwerking creëren een luxueuze ambiance. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het ruime balkon van circa 12 m², gelegen op het westen — een heerlijke plek om te genieten van de middag- en avondzon. In de zomer kun je hier nog lang genieten van de ondergaande zon.
De open keuken is een ware eyecatcher, uitgevoerd in matzwart met een natuurstenen blad geïmporteerd uit Zuid-Amerika. De keuken is voorzien van Siemens inbouwapparatuur, een Bora PUXU-afzuigsysteem en een Quooker. Direct aangrenzend bevindt zich een praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting en extra bergruimte.
De woning beschikt over drie slaapkamers, waaronder een master bedroom met luxe en-suite badkamer voorzien van inloopdouche, tweede toilet en wastafelmeubel. De tweede badkamer beschikt over een ligbad, tweede douche en eveneens een stijlvol meubel.
Afwerking en comfort
Het appartement is in 2023 volledig gerenoveerd met gebruik van hoogwaardige materialen en oog voor detail. De luxe pvc-visgraatvloer (licht eiken) is voorzien van vloerverwarming én vloerkoeling voor optimaal comfort in elk seizoen.
De stijlvolle zwarte stalen taatsdeuren, subtiele inbouwspots en het hoogwaardige afwerkingsniveau geven het geheel een moderne, exclusieve uitstraling.
Daarnaast beschikt de woning over een warmteterugwininstallatie (WTW), is deze volledig gasloos en voorzien van HR++-glas — wat zorgt voor uitstekende isolatie en een bijzonder laag energieverbruik.
Bijzonderheden
- Energielabel A+++
- Woonoppervlakte ca. 135 m²
- Ruim balkon (ca. 12 m²) op het zuidwesten
- 3 slaapkamers
- 2 moderne badkamers, waarvan één met ligbad
- Actieve VvE, bijdrage €165,50 per maand (€157,- appartement, €8,50 berging)
- Warmtepomp voor verwarming en koeling (huurkosten van de warmtepomp circa €120 per maand, exclusief verbruik);
- Parkeerplaats in parkeerkelder (huur: €90,- p.m.)
- Gemeenschappelijke, fraai aangelegde binnentuin
- Oplevering in overleg (vanaf half februari 2026)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,111
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 165.50 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies and Politiekeurmerk
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 354 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system and optical fibre
- Located at
- 12th floor
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls and completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating and central facility
Cadastral data
- LEIDEN O 271
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 165.50 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,966x
Viewed
66x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





