Under offer
Clariet Kok-van Alphenstraat 112331 NJ LeidenDobbewijk-Zuid
€ 575,000 k.k.
- 118 m²living area
- 128 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Welkom in dit instapklare woonhuis, waar modern gemak en een ideale leefomgeving samenkomen. Stap binnen in een ruime tussenwoning met een royaal uitgebouwde woonkamer die via dubbele openslaande deuren rechtstreeks uitkomt op een zonnige achtertuin. Extra woonruimte wordt gecreëerd door de lichte dakkapellen aan zowel de voor- als achterzijde, waardoor u een veelzijdige indeling heeft met vier slaapkamers en de mogelijkheid tot een vijfde kamer – perfect als hobbyruimte, logeerkamer of inspirerende thuiswerkplek.
Gelegen in de kindvriendelijke en groene woonwijk Stevenshof in Leiden, wordt u getroffen door de unieke ligging in een waterrijke omgeving. Vanuit uw rustige achtertuin voegt de open vaarverbinding via de singel een extra dimensie toe: stap eenvoudig in een bootje en vaar naar het bruisende centrum van Leiden, recreatiegebied Vlietland of de Kagerplassen. Ook voor de kleintjes is er volop speelplezier in de directe omgeving.
De woning biedt niet alleen comfort, maar ook duurzaamheid. Met energielabel B, stadsverwarming en een mechanisch ventilatiesysteem weet u zeker dat het binnenklimaat optimaal is. Wilt u zelfs gasloos wonen? Met de mogelijkheid om een inductiekookplaat te plaatsen maakt u de gasmeter overbodig. Bovendien zorgt de mooie, onderhoudsvriendelijke visgraat pvc-vloer met vloerverwarming in hal, woonkamer en keuken voor een warme en stijlvolle uitstraling.
De praktische indeling:
• Entree met voortuin op het zuidoosten; hal met meterkast en unit stadsverwarming en een moderne toiletruimte.
• Ruime, uitgebouwde woonkamer met lichte achterpui en een grote raampartij met openslaande deuren naar de zonnige achtertuin met stenen berging en achterom – ideaal voor privacy.
• Open keuken aan de voorzijde, compleet met diverse inbouwapparatuur en een trapkast voor extra opbergruimte.
• Op de 1e verdieping vindt u drie slaapkamers (waarvan twee met dakkapel) met uitzicht op groen en de singel, plus een moderne badkamer voorzien van ligbad/douchecombinatie en wastafelmeubel.
• De 2e verdieping, dankzij de dakkapellen extra ruim, biedt een royale overloop die uitstekend geschikt is voor een vijfde (slaap)kamer, hobbyruimte of thuiswerkplek, en een lichte slaapkamer met inbouwverlichting.
Daarnaast profiteert u van een ideale ligging: nabij winkels, sport- en recreatievoorzieningen, een gezondheidscentrum met apotheek, het LUMC, diverse scholen, de Universiteit, het Bio Science Park, NS-station De Vink en de uitvalswegen A4, N11, A44 en N206. De woning is gelegen op erfpachtgrond, waarvan de canon is afgekocht tot 26-08-2063 – en het is mogelijk om de erfpacht in eigendom te verkrijgen.
Laat u inspireren door de combinatie van moderne wooncomfort, een gunstige en unieke ligging en de veelzijdige indelingsmogelijkheden. Dit is uw kans om te genieten van een zorgeloze en duurzame woonbeleving in het hart van Leiden. Ontdek vandaag nog uw nieuwe thuis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,873
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 128 m²
- Volume in cubic meters
- 419 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- LEIDEN W 5272
- Cadastral map
- Area
- 128 m²
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 26-08-2063
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 9.82 metre deep and 5.55 metre wide
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Popularity
3,259x
Viewed
68x
Saved
26-3-2026
On Funda
Neighborhood

Dobbewijk-Zuid
Leiden- Residents
- 4,480
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²
- € 4,495
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.