Händelstraat 122324 JL LeidenFortuinwijk-Noord
€ 450,000 k.k.
- 79 m²living area
- 145 m²plot size
- 3bedrooms
- Fenergy label
Description
Tuinliefhebbers opgelet... In de gewilde kindvriendelijke Fortuinwijk in Leiden vindt u dit woonhuis met voor- en achtertuin zodat u op elk moment van de dag van de zon kunt genieten! Deze op een centrale locatie in Leiden gelegen 4-kamerwoning beschikt o.a. over een lichte doorzon woonkamer, uitgebouwde keukenruimte, drie slaapkamers, eenvoudige badkamer met douche en een handige bergzolder. Dit aantrekkelijk geprijsde woonhuis dient nog wel enigszins gemoderniseerd te worden. Dé kans om uw eigen woonwensen te realiseren. De woning is gelegen nabij winkelcentra De Luifelbaan en Wagnerplein, diverse sport- en recreatievoorzieningen, Bio Science Park, LUMC, universiteit, basis-/middelbare scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen (A4/N11 en A44/N206). Met de komst van de RijnlandRoute (N434) is de bereikbaarheid nog beter geworden. NS Leiden Centraal, NS De Vink en het bruisende centrum van Leiden bevinden zich op fietsafstand. Prettig detail: nabij de woning bevinden zich speelmogelijkheden voor kinderen. Kortom, deze woning biedt u een perfecte leefomgeving voor jong en oud op een heerlijke locatie.
Indeling
Voortuin met zonnescherm (W). Entree woning, gang met spiltrap en een toiletruimte. De lichte doorzon woonkamer, met toegang tot de achtertuin, biedt u door de grote raampartij leuk uitzicht op de voor- en achtertuin. De uitgebouwde keukenruimte is gelegen aan de achterzijde van de woning. Deze eenvoudige keuken beschikt o.a. over een 4-pitskookplaat, koelkast en een geiser. De aantrekkelijke achtertuin is ook via de keukenruimte te bereiken. Tuinliefhebbers opgelet, hier gaat uw hart zeker sneller van kloppen! Een opvallend diepe achtertuin (O) met stenen berging (inclusief opstelplaats voor de cv-ketel) en een achterom. Door z'n afmeting en ligging is deze tuin heerlijk zonnig.
1e verdieping:
Overloop. Via de vlizotrap heeft u toegang tot de bergzolder (d.m.v. het plaatsen van een dakkapel met nokverhoging kunt u op de zolderverdieping een extra kamer realiseren (omgevingsvergunning nodig)). Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een ruime slaapkamer. Aan de achterzijde van de woning vindt u nog een ruime slaapkamer met vaste kast. De derde slaapkamer met vaste kast is ook uitermate geschikt als studie-, hobby- of kinderkamer. De eenvoudige badkamer met wastafelmeubel, douche en een designradiator maakt het geheel compleet.
Bijzonderheden: de woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Verwarming via cv-ketel, warm water middels een geiser. Betaald parkeren/parkeervergunning. Bij woningen uit deze bouwperiode zal standaard een asbest-, ouderdoms-/materiaalclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Aanvaarding: medio november 2026 / in overleg.
Meetrapport NEN 2580 beschikbaar.
Bouwjaar: 1962
Gebruiksoppervlakte wonen: 78,50 m2
Bruto inhoud woning: 298,57 m3
Perceelopp: 145 m2
Ten aanzien van eventuele foutieve vermeldingen aanvaardt Werk Makelaardij B.V. geen enkele aansprakelijkheid.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,696
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 145 m²
- Volume in cubic meters
- 299 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- LEIDEN O 2429
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 67 m² (13.00 metre deep and 5.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Popularity
1,584x
Viewed
37x
Saved
18-8-2026
On Funda
Neighborhood

Fortuinwijk-Noord
Leiden- Residents
- 3,570
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 4,904
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




