Sold
Wilhelminastraat 1102941 CC LekkerkerkPrinsessenbuurt
€ 598,000 k.k.
- 122 m²living area
- 500 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 19, 2025
- Date of sale
- August 1, 2025
- Term
- 4 months
Description
Aan een rustig gedeelte van de Wilhelminastraat in Lekkerkerk, staat deze vrijstaande woning op een royaal perceel van 500 m². Een plek waar je heerlijk vrij woont, met alle ruimte om het huis naar eigen wens te maken. Achter de voordeur schuilt een woning die met zorg is onderhouden, maar die ook vraagt om een frisse blik om weer helemaal van deze tijd te worden.
Wanneer je binnenkomt in de ruime hal, valt direct op hoe praktisch de woning is ingedeeld. Alle belangrijke ruimtes bevinden zich op de begane grond: een lichte woonkamer die in open verbinding staat met de eetkamer, een dichte keuken, een ruime slaapkamer, de badkamer en een apart toilet. Het maakt dit huis uitermate geschikt voor wie gelijkvloers wil wonen, zonder in te leveren op ruimte. De gezellige woonkamer biedt volop plek voor een fijne zithoek, en door de verbinding met de eetkamer ontstaat een sfeervolle plek waar je lange avonden met vrienden of familie aan tafel kunt doorbrengen. Vanuit de eetkamer stap je zo de keuken in, die nu nog eenvoudig is ingericht, maar met wat aanpassingen kan uitgroeien tot een moderne leefkeuken.
Achter de keuken ligt de bijkeuken, een ruimte die je vandaag de dag niet zou willen missen. Hier is plaats voor de wasmachine, droger en voorraad, en vanuit hier leidt de trap je naar boven. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers te vinden, beiden met veel handige bergruimte onder de schuine kap. Wie extra woonruimte wenst, kan de verdieping eenvoudig vergroten door het plaatsen van dakkapellen, welke een prachtige toevoeging zijn om de kamers nog groter en lichter te maken.
Buiten gaat het woongenot gewoon door. De tuin ligt rondom de woning, waardoor je altijd wel een plek in de zon of schaduw kunt vinden. En voor wie graag klust, of ruimte zoekt voor hobby’s of opslag, is de grote vrijstaande garage van 58 m² echt een uitkomst. Gebouwd in 2003, voorzien van een elektrische overheaddeur en zelfs een vliering voor nog meer opbergruimte. Op de oprit is plek voor meerdere auto’s, ideaal voor bezoek of een gezin met opgroeiende kinderen.
Deze woning is perfect voor wie op zoek is naar een vrijstaand huis met mogelijkheden. Voor gezinnen die de ruimte zoeken, maar ook voor mensen die graag gelijkvloers willen wonen, zonder direct naar een appartement te hoeven verhuizen. En met winkels, supermarkt en andere voorzieningen op loop-/ fiets afstand, woon je hier niet alleen vrij, maar ook heel praktisch.
Zie jij jezelf hier al wonen? We laten je dit bijzondere huis graag zien tijdens een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 625,000 kosten koper
- Last asking price
- € 598,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,902
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Hip roof
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 58 m²
- Plot size
- 500 m²
- Volume in cubic meters
- 455 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- LEKKERKERK C 6185
- Cadastral map
- Area
- 500 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
11,030x
Viewed
72x
Saved
19-3-2025
On Funda
Neighborhood

Prinsessenbuurt
Lekkerkerk- Residents
- 630
- Family with children
- 28%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




