Buorren 299081 AL LekkumLekkum
€ 299,000 k.k.
- 86 m²living area
- 240 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherGerenoveerde, uitgebouwde woning, landelijk en net buiten Leeuwarden
Description
Recent geheel gerenoveerde en uitgebouwde 2/1-kapwoning met o.a. gezellige woonkeuken met openslaande deuren naar de achtertuin, 2 slaapkamers en nieuwe badkamer. De woning ligt op totaal 240 m² eigen grond aan de rand van het dorp langs de Elfstedenroute (o.a. fiets, step, wandel, tractor, oldtimer) en met zicht op groen (kaatsveld).
Lekkum is een leuk dorp gelegen aan het doorgaande vaarwater (staande mast route) van de Dokkumer Ee en net ten noorden van Leeuwarden. Naast het haventje is er o.a. een lagere school en een leuke speeltuintje aanwezig. Een plek om dus heerlijk landelijk wonen met de gemakken van de binnenstad op circa 3,5 km fietsen/rijden en de dichtstbijzijnde supermarkt op nog geen 1,5 km.
Indeling begane grond:
Entree/hal met meterkast (9 automatische groepen met aardlekautomaten) en trap naar 1e verdieping.
Woonkamer (van bijna 17 m²) aan de voorzijde met laminaatvloer. Het raam aan de voorzijde is v.v. een elektrisch bedienbare screen.
Zij-hal met buitendeur en CV-kast (Nefit Proline NxT HRC 24/CW3, 2017, eigendom).
Bijkeuken (van ruim 4 m²) met aansluitingen t.b.v. wasmachine en -droger.
Hangend toilet, deels betegeld.
Woonkeuken (van bijna 17 m²) aan de achterzijde met dubbele deuren naar de achtertuin op het westen. De keuken is v.v. een groot gasfornuis met 6 pitten en brede oven, afzuigkap en vaatwasser.
1e Verdieping:
Overloop met luik en vlizotrap naar 2e verdieping.
Nieuwe badkamer (van bijna 5 m²) aan de voorzijde v.v. (hangend) 2e toilet, wastafelmeubel en inloopdouche.
1e Slaapkamer (van bijna 13 m²) aan de voorzijde.
2e Slaapkamer (van ruim 11,5 m²) aan de achterzijde.
2e Verdieping:
Bevloerde zolderberging met ventilatie-unit t.b.v. badkamer (met vochtsensor).
Buiten:
De beschutte achtertuin (afm. ± 5.45 x 2.93 m) ligt op het westen en is volledig omsloten.
De diepe voortuin is op het oosten gesitueerd en heeft o.a. een grote oprit die zeker voor 2 auto's ruimte biedt.
Naast de woning staat een grotendeels halfsteens schuur (afm. ± 5.45 x 2.90 m, voormalige garage) met betonvloer en dubbel glas. Deze schuur is v.v. elektra.
Aan de voorzijde van de schuur staan nog halfopen bergingen voor o.a. de containers.
Algemeen:
De omstreeks 1954 gebouwde, maar in de afgelopen jaren volledig gerenoveerde 2/1-kapwoning met houten aanbouw heeft een inhoud van ± 302 m³ en een woonoppervlakte van ca. 86 m².
De begane grond vloer is deels van beton en deels van hout, de kruipruimte onder het houten gedeelte is geïsoleerd en in de aanbouw is de betonnen vloer ook geïsoleerd.
Verder heeft de woning dubbel glas en HR++ glas, is het dak aan de binnenzijde geïsoleerd en is de aanbouw geïsoleerd met PIR-platen.
De woning heeft tevens een glasvezel-aansluiting voor snel internet.
Bekijk ook de digitale presentatie en plattegronden voor de indeling en maatvoering. De foto's geven een reëel beeld van deze mooi gelegen 2/1-kapwoning aan de rand van het dorp.
Aanvaarding: In overleg.
Huizen zijn duur tegenwoordig, maar wellicht levert uw eigen woning ook meer op dan u denkt en ligt deze woning wel binnen uw bereik.
Woont u in het zuidwesten of noordwesten van Friesland en wilt u weten wat uw eigen koopwoning doet in de huidige markt? Laat het ons weten en wij komen graag even bij u langs. Het enige wat het u kost is een kopje koffie (en een beetje van uw tijd).
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld, veelal aan de hand van de door verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Dit geldt voor onder meer de opgegeven maten, oppervlakten, isolatie en ouderdom van technische installaties.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,477
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1954
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Plot size
- 240 m²
- Volume in cubic meters
- 302 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning and optical fibre
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline NxT HRC 24/CW3 (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN H 987
- Cadastral map
- Area
- 240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 16 m² (2.93 metre deep and 5.45 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Double glazing
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,374x
Viewed
63x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Lekkum
Lekkum- Residents
- 395
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



