New
Archipel 17 438224 GK LelystadArchipel, Beukenhof, Rozengaard
€ 400,000 k.k.
- 139 m²living area
- 212 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRuime gezinswoning met 4 sl.k. | Aangebouwde stenen garage! Label A!
Description
RUIME GEZINSWONING MET GARAGE, 4 SLAAPKAMERS EN EEN DIEPE ACHTERTUIN
Deze ruime tussenwoning (139 m2 woonoppervlak!) met 4 slaapkamers en bouwjaar 1976 heeft een heerlijke ligging in een mooie, groene en rustige woonwijk. De auto parkeer je gemakkelijk in of vóór de eigen garage. Eenmaal binnen in de woning word je verrast door de grote ruimtes en mooie lichtinval. Eén van de grootste pluspunten van de woning is de diepe tuin (19 meter!) die grenst aan een groenstrook en dus heerlijk rustig en privé is.
Niet alleen het huis, maar ook de buurt is super kindvriendelijk: de kinderen kunnen in de directe omgeving heerlijk buitenspelen en ze kunnen ook lopend naar de basisschool. Wanneer dat nodig is hou je op gepaste afstand vanuit het keukenraam een oogje in het zeil op de kinderen in de speeltuin.
Zie jij het wel zitten om allemaal mooie herinnering te gaan maken op deze fijne plek? Neem dan nu contact met ons op!
De gestelde prijs betreft een "bieden vanaf" prijs. Ieder serieus voorstel boven de genoemde “bieden vanaf” prijs zal door verkopers in overweging worden genomen.
Over de ligging en de buurt:
Deze tussenwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat in een uitermate groene woonwijk, iets ten oosten van het centrum van Lelystad. Het is een zeer kindvriendelijke omgeving met scholen en kinderopvang op loopafstand vanaf de woning. De vele groene speelplekken en parkjes zijn geweldig voor kinderen, maar ook om met de hond te wandelen, of voor een rondje hardlopen. Het centrum van Lelystad met aldaar al je dagelijkse voorzieningen, supermarkten, winkels en het station bevindt zich op 10 minuten lopen of enkele minuten fietsen. Ook zijn de uitvalswegen uitstekend bereikbaar en heeft Lelystad een gunstige ligging ten opzichte van de Randstad.
Indeling van de woning:
Begane grond:
Via de fraai aangelegde voortuin met toegang tot de garage, komen we aan bij de voordeur van de woning.
Achter de voordeur vinden we de ruime entree met garderobe, meterkast, gastentoilet met fonteintje, trapopgang naar de eerste verdieping, inpandige toegang tot de garage en de toegang tot de woonkamer met open keuken.
De woonkamer is tuingericht, geniet van veel lichtinval en is voorzien van een laminaatvloer. Via een grote schuifpui is er toegang tot de achtertuin.
De open keuken bevindt zich aan de voorzijde van het huis en is voorzien van een combimagnetron, vriezer, inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, en een vaatwasser. De laatste 4 zijn vrij nieuw.
Eerste verdieping:
Via de trap in de hal, bereiken we de ruime overloop van de eerste verdieping. Vanaf de overloop zijn de 2 slaapkamers op deze etage en de badkamer toegankelijk.
Beide slaapkamers zijn ruim en hebben grote ramen die zorgen voor een prettige hoeveelheid lichtinval. 1 slaapkamer heeft een ingebouwde kastenwand.
De complete badkamer is voorzien van een tweede toilet, een dubbele wastafel, een ruim acryl ligbad met douche en de aansluitingen voor de wasmachine. De droger kan op de overloop geplaatst worden.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap op de eerste verdieping bereiken we de ruime tweede verdieping met overloop voorzien van kastenwand en nog eens 2 volwaardige slaapkamers. Beide slaapkamers beschikken over handige opslagruimte achter knieschotten onder het schuine dak.
Tuin:
De grote achtertuin op het noorden is zeer diep en fraai aangelegd met een groot betegeld terras dat wordt afgewisseld met fraaie groene borders en een siervijver. Achterin de tuin staat een handige houten berging welke voorzien is van elektriciteit. Omdat de tuin grenst aan een groenstrook en dus geen achterburen heeft, is de tuin heel privé!
Parkeren:
Eigen garage en er is parkeergelegenheid rond de woning
Kenmerken van de woning:
• Ruime gezinswoning met 4 slaapkamers
• Aangebouwde stenen garage
• Zeer diepe en fraai aangelegde achtertuin met zon én schaduw en met heel veel privacy
• Kindvriendelijke wijk met alle voorzieningen in de directe omgeving, loopafstand van het centrum
• Ideaal gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer en de uitvalswegen richting de Randstad
• Energielabel: A, 12 zonnepanelen, dak, vloer- en muurisolatie
• Gedeeltelijk kunststof gevelbekleding en kozijnen met HR++ glas
• Dakbedekking van platte daken van woning en garage vervangen in juni 2025
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,878
- Year of construction
- 1976
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and metal
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 212 m²
- Volume in cubic meters
- 551 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- LELYSTAD K 3493
- Cadastral map
- Area
- 198 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LELYSTAD K 7073
- Cadastral map
- Area
- 14 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 104 m² (19.20 metre deep and 5.64 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Archipel, Beukenhof, Rozengaard