Sold
- 100 m²living area
- 142 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- November 6, 2025
- Date of sale
- November 24, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op een heerlijke plek in de kindvriendelijke woonwijk "Schoener", gelegen eengezinswoning met 3 ruime slaapkamers (mogelijkheden voor 4), een luxe inbouwkeuken, nette badkamer, dakkapel, tuinligging op het oosten en parkeergelegenheid op eigen terrein. Deze woning is gebouwd in 1982, grotendeels gerenoveerd en gemoderniseerd in 2025, gesitueerd op een perceel van 142 m2 eigen grond en biedt met een woonoppervlakte van 100 m2 een heerlijk (t)huis voor uw gezin of familie! De woning is gelegen nabij scholen, een buurtwinkelcentrum, park, het stadscentrum en openbaar vervoer.
"Nu bieden vanaf € 345.000,- k.k.. De gestelde vraagprijs betreft een "bieden vanaf prijs". Biedingen vanaf € 345.000,- k.k. zullen door verkoper in behandeling genomen worden".
Indeling;
Begane grond:
Entree/hal met de toiletruimte, meterkast, garderobe, trapopgang naar de verdieping en toegang naar de woonkamer. Ruime tuingerichte woonkamer (5.17 m. breed) met grote raampartijen, een trapkast en een deur naar de tuin. Aan de voorzijde bevindt zich de luxe inbouwkeuken (2025) in dubbele opstelling, welke voorzien is van de volgende apparatuur; koelkast, vriezer, vaatwasser, oven, 4-pits inductiekookplaat en een afzuigkap. Ruime opstelmogelijkheden voor een eettafel waar u heerlijk met uw familie kunt dineren. De begane grond is voorzien van strakke wandafwerking (2025) en een fraaie laminaatvloer (2025).
1e Verdieping:
Overloop met toegang tot 2 (mogelijkheden voor 3) ruime slaapkamers (ca. 14 en 12 m2), waarbij de ouderslaapkamer over de volle breedte van de woning. Volledig betegelde badkamer met een douche, wastafel en een raam voor de natuurlijke ventilatie. De verdieping is voorzien van strakke wandafwerking (2025) en antracieten vloerbedekking.
2e Verdieping:
Via spiltrap te bereiken verdieping. Overloop met een wastafel en de wasmachineaansluiting. Toegang tot de ruime 3e slaapkamer (ca. 15 m2) met kunststof dakkapel. Technische ruimte met de opstelplaats van de cv-ketel en de heteluchtverwarming. De verdieping is voorzien van een fraaie laminaatvloer (2025).
Tuin:
De verzorgd aangelegde tuin is gelegen op het oosten en voorzien van een groot terras met bestrating, borders met bomen en beplanting, een houten tuinhuis en wordt omheind middels schuttingen. De tuin is onderhoudsarm aangelegd, geeft veel privacy en biedt de mogelijkheid om een praktische achterom te realiseren.
* Op een heerlijke plek in de kindvriendelijke woonwijk "Schoener", gelegen eengezinswoning
* De woning is voorzien van 3 ruime slaapkamers (mogelijkheden voor 4)
* De woning is voorzien van een luxe inbouwkeuken (2025), nette badkamer en een kunststof dakkapel
* Verzorgd aangelegde tuin met veel privacy en een ligging op het oosten
* Parkeergelegenheid op eigen terrein en voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving
* Aan de voorzijde van de woning is een vrijstaande houten berging (ca. 5 m2) aanwezig
* Gelegen nabij scholen, een buurtwinkelcentrum, park, het stadscentrum en openbaar vervoer
* Kaveloppervlak: 142 m2
* Woonoppervlakte: 100 m2
* Bouwjaar: 1982
* Energielabel: C
* In de koopakte bij deze woning zal een artikel worden opgenomen in verband met het niet zelf bewoond hebben van de woning door de verkoper en de ouderdomsclausule
Aanvaarding: per direct beschikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,450
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 142 m²
- Volume in cubic meters
- 341 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler and hot air heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- LELYSTAD O 6375
- Cadastral map
- Area
- 142 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 52 m² (9.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,639x
Viewed
42x
Saved
6-11-2025
On Funda
Neighborhood

Schoener
Lelystad- Residents
- 1,805
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,457
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




