Lemiers-Rijksweg 57-A6295 AL LemiersLemiers

Map
  • 70 m²
  • 2
  • B
Calculate monthly payment

Description

Instapklaar 2 -slaapkamer appartement op de tweede verdieping met balkon. Entree met huistelefoon en meterkast. Toegang naar de woonkamer, badkamer enm twee slaapkamers en sepraat toilet. Berging met CV (huur via Hesi). Nette toiletruimte met fontein. Badkamer(3,6m²) met douche en wastafel en witgoedaansluitingen. Woonkamer met open keuken 32m² met laminaatvloer en toegang naar het balkon aan de voorzijde van de woning. Nette inbouwkeuken voorzien koelkast, diepvries keramische kookplaat en oven. Slaapkamer I (12,8m²) en slaapkamer II(10,4m²) biede gelegen aan de achterzijde van de woning. Balkon aan de voorzijde van de woning (zuidligging) van 6,4m². Gezamenlijke achtertuin en een privéberging van 7m². Relevante informatie Bouwjaar 1974 Woning is voorzien van 2 slaapkamers. Kleinschalig gebouw met 8 appartementen. Servicekosten € 100 per maand. Gezamenlijke achtertuin die door alle eigenaren gebruikt mogen worden. geheel voorzien van houten kozijnen met dubbel glas. Geen lift aanwezig in gebouw. Per direct aanvaardbaar.

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available immediately
Asking price
€ 186,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,657
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 100.00 per month

Construction

Type apartment
Ground-floor + upstairs apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1974
Type of roof
Combination roof

Surface areas and volume

Areas
Living area
70 m²
Exterior space attached to the building
7 m²
External storage space
7 m²
Volume in cubic meters
250 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
1 story

Periodic contribution
Yes (€ 100.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
No
Building insurance
Yes

Popularity

921x

Viewed

21x

Saved

19-5-2026

On Funda

Neighborhood

Lemiers

Lemiers
Residents
700
Family with children
27%

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.