Sold
- 137 m²living area
- 177 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 13, 2025
- Date of sale
- September 1, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op zoek naar een thuis in Lent met ruimte, licht en weinig onderhoud? Dan zou dit zomaar jouw nieuwe thuis kunnen zijn. Door de hoekligging heb je extra veel lichtinval in het hele huis, plús extra ruimte om huis. Voor het huis ligt een park met een speeltuintje en met een paar minuten lopen ben je bij de Lentse Plas of de supermarkt. En dat allemaal op fietsafstand van het centrum van Nijmegen. Benieuwd? Plan een bezichtiging, we laten je het heel graag zien!
De highlights:
• Ontzettend veel lichtinval in het hele huis
• Energielabel A en 7 zonnepanelen
• 3 slaapkamers (plus een 4e op zolder)
• Volledig met wol beklede trappen
• Ruime zolder met ruimte genoeg voor werk, hobby of als logeerkamer(s)
• Aparte wasruimte op zolder
• Uitzicht op het park met een speeltuintje voor het huis
• Leuke ligging, met veel groen en vlakbij de supermarkt en de Lentse plas
EEN HUIS MET KARAKTER
Vanaf het moment dat je aankomt straalt dit huis al karakter uit. De hoge kap geeft een ruim gevoel, en dat klopt ook zodra je binnenstapt. Doordat het een hoekwoning is, heb je net wat meer vrijheid en buitenruimte. Grenzend aan de woning liggen parkeerplaatsen, dus parkeren is nooit een probleem: wel zo fijn met kleine kindjes of een auto vol boodschappen.
Binnen is het gezellig ingericht en zorgen een perfecte isolatie en vloerverwarming voor veel comfort. Qua inrichting is gekozen voor een rustige en neutrale basis, met levendige kleuren op de wanden. Met jouw eigen kleur op de wanden is het meteen jóúw thuis.
LICHT EN RUIMTE
Elke kamer in dit huis is ruim. Dat voel je meteen als je binnenkomt en wordt doorgezet tot op de zolder. De grote ramen zorgen voor een huis vol zonlicht, vooral in de woonkamer. Met drie slaapkamers én de mogelijkheid voor een vierde (en zelfs vijfde) op zolder is er plek voor iedereen. De zolder is enorm, met een ontzettend hoge nok en nog een aparte wasruimte. De moderne badkamer met wastafelmeubel, ruime douche, vloerverwarming en toilet maakt de ochtendspits een stuk aangenamer.
OMGEVEN DOOR GROEN
De achtertuin is zo’n tuin waar je meteen zin krijgt om buiten te zitten. Groen overal waar je kijkt, met klimop, bomen en planten die voor privacy én een knus gevoel zorgen. Onder de houten pergola zit je heerlijk beschut, terwijl het zonlicht er toch lekker doorheen valt. Er is ruimte genoeg om met een kop koffie te ontspannen bij de openslaande deuren en er is zelfs nóg een knus plekje achterin voor een intiem diner of een goed boek.
Ook voor het huis kijk je groen weg: op een park met speeltuin. Superfijn dat je vrij zicht hebt als je uit het raam kijkt, zonder overburen direct in je zichtlijn. Én heel handig als de kinderen nog even hun energie kwijt willen voor je aan tafel gaat. Zo kun je toch een oogje in het zeil houden.
PERFECTE LIGGING
Het huis ligt in een kindvriendelijke buurt. De wijk is ruim opgezet met veel ruimte voor groen en water. Het is ingericht met meer dan voldoende parkeerplekken, maar daarnaast autoluwe straten. Dat maakt het dus lekker rustig en veilig met kinderen. Het snelfietspad naar Arnhem en Nijmegen loopt voor het huis langs. Loop je 10 minuutjes over het fietspad, kom je bij de Lentse plas. Een heerlijke plek om in de zomer te zwemmen, lunchen of naar de bioscoop te gaan.
WONEN IN NIJMEGEN - LENT
Wonen in Lent blijft ontzettend populair. En we snappen waarom: je bent maar een brug van het centrum van Nijmegen verwijderd. Je woont hier rustig en ruim met toch alle voordelen van de stad vlakbij.
Het is rustig met autoverkeer: heel fijn als je door de wijk wandelt of je kinderen fietsend naar school brengt. Er liggen door Lent veel natuurspeeltuinen waar de kinderen makkelijk zelf naartoe kunnen lopen. Bovendien is er ook aan kinderdagverblijven en scholen geen gebrek in de buurt. En zeker met de komst van het nieuwe winkelcentrum is er in Lent aan voorzieningen geen gebrek meer!
NOG IETS MEER ZIEN?
Op Instagram en Facebook vind je nog exclusieve beelden van dit huis die niet op Funda staan! Als je ons volgt, zie je altijd als eerste ons nieuwe aanbod, met extra videobeelden.
OOK JOUW HUIS VERKOPEN? Ben je op zoek naar een nieuw thuis, maar moet je jouw huidige woning nog verkopen? We helpen je graag. Met slimme marketing en een sterke presentatie zorgen wij dat het snel en goed wordt verkocht. Van professionele fotografie tot opvallende social media-campagnes. Jouw huis krijgt de aandacht die het verdient. En jij ook. Voor jou houden we het proces simpel en stressvrij. Een frisse en transparante aanpak en veel persoonlijke aandacht: daar staan we voor. Nieuwsgierig? Neem contact op!
**Energielabel: wil je exact weten wat de isolatiewaardes zijn? Check het energielabel.**
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,380
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 177 m²
- Volume in cubic meters
- 474 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- LENT A 4030
- Cadastral map
- Area
- 177 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 70 m² (9.50 metre deep and 7.35 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
7,193x
Viewed
105x
Saved
13-8-2025
On Funda
Neighborhood

Lent
Lent- Residents
- 15,975
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 4,525
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




