Sold
Maisland 193833 CR LeusdenGroenhouten
€ 750,000 k.k.
- 149 m²living area
- 336 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 26, 2025
- Date of sale
- April 16, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Op een schitterende locatie in de geliefde wijk Groenhouten vind je deze ruime, uitgebouwde hoekwoning met een ruime garage, een dakkapel op de tweede verdieping, een zonnige tuin en een eigen oprit met ruimte voor twee auto’s. Door de uitbouw aan de achterzijde is er een heerlijk ruime woonkamer ontstaan, evenals een flinke keuken die samen zorgen voor het ideale comfort.
Wat deze woning zo bijzonder maakt? De ligging! Gelegen in het groen, met het gemak van het dorp dichtbij. Maisland is een gezellig plein met een groot, centraal binnenplein waar kinderen veilig en ongestoord kunnen spelen. En wat is er nog meer in de buurt? Het winkelcentrum De Hamershof, scholen, sportvoorzieningen… en voor een lekkere wandeling hoef je niet ver te gaan! Het Lockhorsterbos en de Heiligenbergerbeek liggen op slechts vijf minuten fietsen.
Indeling van de woning:
Begane grond:
Via de entree kom je in de hal met meterkast en een modern toilet. De lichte en ruime woonkamer heeft openslaande deuren naar de zonnige achtertuin. Aan de voorzijde is ruimte voor een grote eettafel, terwijl het zitgedeelte aan de achterzijde ligt, met uitzicht op de tuin. De keuken, naast de woonkamer, heeft een groot kookeiland met een Smeg kookplaat, grote afzuigkap en is verder van alle gemakken voorzien. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en heeft veel bergruimte. De tuin is ook via de keuken te bereiken. Bovendien is de garage bereikbaar vanuit de keuken en is compleet geïsoleerd met twee openslaande deuren naar de oprit. De hele begane grond is voorzien van een strakke parketvloer, de woonkamer heeft bovendien een extra provisiekast en een afgesloten toegang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
Hier bevinden zich twee fijne slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer over de volle breedte van de woning loopt. Eventueel kun je deze kamer eenvoudig opdelen in twee kamers. De moderne badkamer is uitgerust met een dubbele wastafel met badmeubel en verwarmde spiegel, een inloopdouche en een vrijhangend toilet.
Tweede verdieping:
De ruime voorzolder biedt plaats aan de wasapparatuur en heeft extra bergruimte. Dankzij de dakkapel over bijna de volledige breedte van de woning is deze verdieping lekker ruim en licht. De derde slaapkamer is eveneens heerlijk licht en biedt volop ruimte. Wil je nog meer kamers? Met een dakkapel aan de voorzijde creëer je heel eenvoudig een extra slaapkamer!
Tuin:
Aan de voorzijde is de tuin strak en modern aangelegd, met ruimte voor twee auto's op eigen terrein. De achtertuin is een waar paradijs! Hier is met zorg een groene oase gecreëerd, met verschillende terrassen (waaronder bij de woonkamer en de keuken). De borders zijn gevuld met een mooie variëteit aan hortensia’s en rododendrons. Privacy wordt gegarandeerd door de volwassen leilindes die de tuin omarmen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,034
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Plot size
- 336 m²
- Volume in cubic meters
- 589 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- LEUSDEN E 4426
- Cadastral map
- Area
- 256 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LEUSDEN E 5263
- Cadastral map
- Area
- 36 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LEUSDEN E 6374
- Cadastral map
- Area
- 44 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 150 m² (7.50 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,496x
Viewed
25x
Saved
26-3-2025
On Funda
Neighborhood

Groenhouten
Leusden- Residents
- 2,225
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 4,682
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




