Sold
Roggeland 143833 VN LeusdenGroenhouten
€ 640,000 k.k.
- 138 m²living area
- 217 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 11, 2025
- Date of sale
- October 20, 2025
- Term
- 4 months
Description
Kijkdagen woensdag 8 en donderdag 9 oktober as. Bezichtigen is mogelijk op afspraak: t. 033-4333503 of mail
In de geliefde wijk Groenhouten staat deze goed onderhouden en ruime eengezinswoning. Gelegen aan een rustige, groene hof met een speelveldje. Aan de voorzijde is een diepe voortuin en voor de aangebouwde garage parkeergelegenheid voor 2 auto's op eigen terrein. Achter is een mooi aangelegde ruime tuin en een heerlijke grote veranda.
Dit complete huis is ideaal voor gezinnen die een energiezuinige woning zoeken met veel leefruimte! De woning is aan de achterzijde uitgebouwd met hierdoor een verrassend grote woonkamer. Aan de voorzijde is een aparte gezellige woonkeuken. Op de verdiepingen zijn 5 slaapkamers. De woning heeft energielabel A, dak-, muur- en vloerisolatie, zes zonnepanelen (2023) en dubbel glas.
Indeling:
Begane grond:
Ruime entree met garderobe, meterkast en toiletruimte, toegang naar de garage, toegang naar de hal. In de hal is de trapopgang, trapkast, toegang naar de woonkeuken en toegang naar de woonkamer.
De aparte woonkeuken is een heerlijke plek om veel gezellige uren door te brengen met het gezin, vrienden of familie. De keuken is in een hoekopstelling en heeft een kunststof aanrechtblad, diverse lades, veel handige kastruimte, diverse inbouwapparatuur waaronder een breed 5 pits fornuis met oven.
De lichte en ruime uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde heeft dubbele openslaande deuren naar de tuin en grote raampartij.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang naar drie ruime slaapkamers en de badkamer met douchecabine, toilet en wastafelmeubel. Twee slaapkamers zijn aan de achterzijde en hebben beiden toegang naar een balkon over de breedte. De 3e slaapkamer is aan de voorzijde.
Tweede verdieping:
Hier is de voorzolder met toegang naar twee slaapkamers. De kamer aan de achterzijde heeft een brede dakkapel. Hier is ook een inloopberging met de opstelling van de cv-ketel. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een dakraam en een wastafelmeubel. Achter de knieschotten is bergruimte.
Buitenruimte:
De achtertuin is mooi aangelegd met sierbestrating, beplanting en borders. Achter in de tuin is een houten veranda en een achterom.
De diepe voortuin heeft een zonneterras en beplanting. Voor de garage is parkeergelegenheid op eigen terrein.
Kenmerken van de woning:
• Woonoppervlakte ca. 138 m², perceeloppervlakte 217 m²
• Aangebouwde garage ca. 17 m²
• De woning is ca. 6 meter breed, heeft veel prettige leefruimte
• Uitbouw aan de achterzijde (2013)
• Netwerkaansluitingen en CAI in alle slaapkamers
• Nefit HRC25 CW4 combiketel (2017), laatste onderhoud in januari 2025
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2022
• Energielabel A, recent gemaakt
• 6 zonnepanelen uit 2023, 410Wp per paneel
• Vloerisolatie is van 2018 (PUR)
• Schuin dak 2e verdieping is in 2022 geïsoleerd met 10cm PIR
• De spouwmuur is geïsoleerd, de gevelpanelen zijn extra geïsoleerd met PIR
• Alle slaapkamers plus de keuken zijn voorzien van zonwering
Voorzieningen en bereikbaarheid:
De woning is gelegen op een prachtige locatie in een rustige woonstraat in de gewilde woonwijk Groenhouten in Leusden Centrum. In de wijk zijn diverse speelvoorzieningen, groen, watertjes. Sportfaciliteiten, basisscholen, middelbare scholen, kinderopvang, supermarkten, winkels en overige voorzieningen zijn snel te bereiken. Ook de diverse uitvalswegen, waaronder de A28 en A12, het centrum van Amersfoort, buitengebied, de bossen van Landgoed Den Treek-Henschoten en ook het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug zijn snel bereikbaar.
Bel voor een bezichtiging en ontdek de mogelijkheden. Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken 033-4333503
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 640,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,638
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 217 m²
- Volume in cubic meters
- 549 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HRC25 CW4 (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- LEUSDEN E 2724
- Cadastral map
- Area
- 198 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LEUSDEN E 5198
- Cadastral map
- Area
- 19 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (11.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,937x
Viewed
74x
Saved
11-6-2025
On Funda
Neighborhood

Groenhouten
Leusden- Residents
- 2,225
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 4,667
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




