Sold under reservation
Pagestraat 106141 AL LimbrichtLimbricht
€ 395,000 k.k.
- 176 m²living area
- 320 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Description
Royale vrijstaande woning met 5 slaapkamers in kindvriendelijk dorp Limbricht
Algemene informatie
Deze vrijstaande woning is gelegen aan de Pagestraat 10 in Limbricht en is gebouwd in 1963 Limbricht is een zeer kindvriendelijk dorp gelegen op steenworpafstand van Sittard. De woning heeft een mooi uitzicht op een deel van de oorspronkelijke dorpskern. In de directe omgeving zijn verschillende voorzieningen aanwezig, zoals o.a. het sfeervolle Kasteel Limbricht, groengebied het Limbrichterbos, basis- en middelbare scholen, sportfaciliteiten en diverse horeca.
Bouw
De woning is in eigen beheer traditioneel gebouwd in 1963. Deze is uitgevoerd met gemetselde spouwmuren, waarbij het zadeldak is belegd met dakpannen. Het hoofddak is in 2018 van binnenuit na-geïsoleerd. Het beschikt over ca. 176 m2 woonoppervlakte. De kozijnen in de woning zijn gemaakt van hardhout met uitzondering van het kozijn in de badkamer, dit is gemaakt van kunststof. De kozijnen zijn bijna allemaal bezet met isolerende beglazing, waar dit niet het geval is, is er gebruik gemaakt van voorzetramen en rolluiken. In de woonkamer is er een aansluiting voor glasvezel. De vloeren van iedere woonlaag zijn gemaakt van beton. De woning beschikt over vier woonlagen; de kelder, de begane grond, de eerste verdieping en de tweede verdieping.
Kelder
Via een stevige houten trap vanuit de hal is de kelder bereikbaar. Deze is ruim van opzet en ook droog. De kelder is opgedeeld in twee ruimtes, waarbij één van de twee ruimtes de standplaats is van de blijvend onderhouden Nefit Ecomline HR CV ketel. Deze is tevens ook in eigendom.
Begane grond
Via de entree is de hal bereikbaar, de hal geeft toegang aan een geheel betegelde toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje, een studeer- of hobbykamer die tevens ideaal is voor mensen die thuis werken, de trap naar zowel de kelder, als de eerste verdieping, de meterkast en de woonkamer. De woonkamer, voorzien van een mooie parketvloer en heeft aan de voorgevel een sfeervolle erker, deze zorgt voor veel natuurlijke lichtinval en een ruimtelijk gevoel. De erker is rondom voorzien van een door middel van een afstandsbediening bedienbaar zonnescherm. Daarnaast is er in de woonkamer een airco geplaatst waarmee zowel verwarmd als gekoeld kan worden. Een andere bron van warmte naast de airco en radiatoren is de gaskachel. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de keuken, voorzien van een granieten werkblad, vier pits keramische kookplaat, vaatwasser, koelkast en oven. De inbouwapparatuur is in 2023 geheel vervangen. Vanuit de keuken is er dankzij de grote raampartij een mooi zicht op de tuin en is er een deur die toegang geeft aan de ruime inpandige garage. De garage is verwarmd, beschikt over de aansluitingen voor het witgoed en door de royale afmetingen is de garage veelzijdig in gebruik én groot genoeg voor het parkeren van een auto. De sfeervolle serre is gelegen achter de keuken, vanuit hier geven de openslaande deuren direct tuincontact, ook vanuit de serre is de inpandige garage bereikbaar. De ramen in de serre zijn voorzien van screens, de ramen in de keuken zijn voorzien van een met afstandsbediening bedienbaar rolluik.
Eerste verdieping
Door middel van de opgaande trap vanuit de hal is de eerste verdieping te bereiken. In het trappenhuis bevindt zich een glas in lood raam met voorzetraam en een in 2024 geplaatst rolluik met afstandsbediening. Deze bestaat uit drie ruime slaapkamers, de badkamer en een vaste trap naar de tweede verdieping. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een kastenwand en geeft toegang tot het balkon aan de voorgevel van de woning. De master bedroom beschikt over een airco waarmee verwarmd en gekoeld kan worden, een functionele wasbak en een handige muurkast. Door middel van een deur in deze kamer is het inpandige balkon aan de achtergevel te bereiken. Dit balkon is ook bereikbaar via de derde slaapkamer.
De badkamer is functioneel ingericht en is van alle gemakken voorzien; een ligbad, inloopdouche, toilet en een wastafel met spiegel. Alle ramen op de eerste verdieping zijn voorzien van rolluiken, met uitzondering van het raam in de master bedroom.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar. Deze verdieping is zeer functioneel ingericht en bestaat uit vier kamers. Twee van deze kamers zijn voorzien van een dakkapel waarvan het glas in 2018 is vervangen. Dit zijn twee volwaardige slaapkamers. De overige ruimtes zijn zeer functioneel inzetbaar, waarbij één van de twee ruimtes beschikt over een wateraansluiting, functionele wasbak en een putafvoer waardoor hier nog een tweede badkamer gerealiseerd kan worden. De andere ruimte kan bijvoorbeeld worden ingezet als inloopkast en kan ook gebruikt worden als studeer- en hobbykamer. In alle ruimtes zijn achter de knieschotten kasten gemaakt ten behoeve van extra opslagruimte.
Tuin en perceel
De woning aan de Pagestraat 10 staat op een perceel van 320 m2 en beschikt over een mooie voor-, zij- en achtertuin. De achtertuin is gesitueerd op het zuidoosten. Vanuit de zijtuin is gemakkelijk een achterom te creëren. De tuin is keurig onderhouden en beschikt over terras, gazon en diverse borders met beplanting. De praktische oprit biedt plaats aan minimaal twee auto’s op eigen terrein en geeft toegang aan de ruime inpandige garage (7000x3262mm).
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 176 m2
- Vijf slaapkamers
- Een dubbele kelderruimte
- Een ruime studeer-, hobby-, of werkkamer op de begane grond
- Op rustige locatie in Limbricht
- Twee airco’s
INTERESSE? MAAK DAN GERUST EEN AFSPRAAK MET FYN MAKELAARDIJ VOOR EEN BEZICHTIGING.
- Uitdrukkelijk wordt gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand is gekomen nadat alle partijen de koopovereenkomst hebben getekend, de zogenaamde “schriftelijkheidsvereiste” is in dezen van toepassing.
- De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en is een uitdrukkelijk onderdeel van de koopovereenkomst. De koper dient deze binnen 3 dagen ná het vervallen van de eventuele ontbindende voorwaarden bij de transporterende notaris te deponeren.
- Koper is gerechtigd voor zijn rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, dan wel adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat en het gebruik van deze onroerende zaak.
- Voor het optimaal behartigen van diens belangen adviseert FYN Makelaardij geïnteresseerden en kopers om een professionele NVM-aankoopmakelaar in te schakelen.
- De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 425,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,244
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 42 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Plot size
- 320 m²
- Volume in cubic meters
- 455 m³
Layout
- Number of rooms
- 15 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecoline (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- LIMBRICHT A 3230
- Cadastral map
- Area
- 320 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 40 m² (5.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,970x
Viewed
33x
Saved
10-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




