Sold
- 86 m²living area
- 181 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 13, 2025
- Date of sale
- March 6, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
SFEERVOL WONEN IN LOBITH – LEUKE TUSSENWONING MET HEERLIJKE TUIN!
Ben je op zoek naar een gezellige en instapklare eengezinswoning met veel leefruimte, een diepe tuin en modern wooncomfort? Dan hebben wij dé perfecte woning voor jou!
Graaf Gerardstraat 32 in Lobith biedt alles wat je nodig hebt: een lichte woonkamer, drie fijne slaapkamers, airconditioning en een uitbouw voor extra leefruimte. Ook is de woning nagenoeg volledig voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen met isolerende beglazing!
Belangrijkste kenmerken op een rijtje:
-ruime tussenwoning met 86 m² woonoppervlak;
-lichte woonkamer – een heerlijke plek om te ontspannen;
-uitgebouwde keuken (2000) – extra ruim, ideaal voor kookliefhebbers!
-drie slaapkamers – perfect voor een gezin of thuiswerkplek;
-moderne badkamer met inloopdouche, met wastafelmeubel en hangend toilet;
-airconditioning in de woonkamer en de grootste slaapkamer – comfort in elk seizoen!
-kunststof kozijnen met draai-kiep ramen en isolerende beglazing – onderhoudsarm én energiezuinig;
-diepe achtertuin (ca. 102 m²) – volop ruimte om te genieten van het buitenleven;
-vrijstaande stenen berging – handig voor fietsen, gereedschap of hobby’s;
-voorzien van rolluiken – meer comfort, privacy en energiebesparing;
-energielabel C – (datum registratie 08-03-2018);
-rustige en kindvriendelijke buurt in een fijne woonwijk;
-aanvaarding in overleg, kan op korte termijn.
Bij binnenkomst word je verwelkomd in een gezellige hal met toegang tot de lichte woonkamer. Dankzij de prettige indeling is er voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek én een eethoek. De grote raampartijen bieden een overvloed aan natuurlijk licht en vanuit hier heb je mooi uitzicht op de voor- en achtertuin. Airconditioning, gestuukte muren en plafond maken deze living compleet. De open verbinding met de uitgebouwde keuken zorgt voor een ruimtelijk gevoel en heeft een prettige zicht op de achtertuin. De halfopen keuken beschikt over een keuken in hoekopstelling en is voorzien van alle gemakken, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-oven, vaatwasser en voldoende kastruimte om als jouw kookspullen op te bergen. Vanuit deze keuken bereik je de diepe zonnige achtertuin met meerdere terrassen en stenen berging.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie fijne slaapkamers met inbouwkasten. De hoofdslaapkamer en de woonkamer zijn voorzien van airconditioning, zodat je het hele jaar door geniet van een aangename temperatuur. De moderne badkamer is uitgerust van een inloopdouche, wastafel met meubel en toilet. De woning is voorzien van kunststof kozijnen met draai-kiep ramen en isolerende beglazing, wat zorgt voor uitstekende isolatie en lage onderhoudskosten. Dit draagt bij aan het wooncomfort én een lagere energierekening. De diepe achtertuin van ruim 12 meter biedt volop mogelijkheden om te ontspannen. Zet een loungehoek neer, speel met de kinderen op het gras of geniet van een barbecue met vrienden. Dankzij de achterom is de tuin ook gemakkelijk te bereiken met bijvoorbeeld een fiets.
Lobith is een sfeervol dorp met een fijne mix van rust en levendigheid. Op loopafstand vind je winkels, supermarkten, scholen en sportfaciliteiten. De prachtige natuur rondom de Rijn en het Gelders Eiland nodigt uit tot wandelen en fietsen. Met goede uitvalswegen naar Zevenaar, Arnhem en Duitsland is de bereikbaarheid uitstekend!
Maak een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de charme van deze woning.
Waar wacht je nog op? We plannen graag een bezichtiging voor je in!
bouwjaar: 1958 (uitgebouwd in 2000)
grondmaat : 181 m²
woonopp.: 86 m²
inhoud: 331 m³
INDELING:
begane grond: entree met meterkast, toiletruimte met toilet en fontein, hal met garderobe (inbouw) en trapopgang, deur naar doorzon eet/woonkamer, halfopen keuken met veel bergruimte voorzien van de nodige inbouwapparatuur, openslaande deur naar terras en achtertuin
1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers met inbouwkasten, inbouwkast met witgoed opstelling, badkamer met een glazen inloopdouche, wastafel met meubel en hangend toilet
2e verdieping: via een vlizotrap te bereiken, bergzolder met CV-opstelling
BIJZONDERHEDEN:
-leuke betaalbaar en instapklare tussenwoning;
-kunststof kozijnen met draai-kiep ramen en isolerende beglazing;
-begane grond en eerste verdieping voorzien van modern laminaat;
-wanden en plafonds grotendeels voorzien van glad stukwerk;
-traprenovatie toegepast;
-ruime uitbouw aan de achterzijde gerealiseerd (2000);
-dakvlakken zijn uitermate geschikt voor het plaatsen van energiebesparende zonnepanelen;
-vernieuwde bitumineuze dakbedekking op uitbouw (2023);
-diepe achtertuin met berging is rondom afgezet met een toegangspoort;
-in Lobith en het naburige Tolkamer waar de Rijn ons land binnenstroomt vind je een sfeervolle dorpskern met diverse voorzieningen zoals een basisschool, supermarkt, bakker, modern gezondheidscentrum en een sportcomplex op loopafstand en de levendige Europakade met horeca;
-trekpontjes over de Rijnstrangen en rietmoerassen, kilometers dijk met karakteristieke dijkhuizen, beverburchten, ganzentrek en het overal aanwezige water maar ook de bossen van Montferland en Elten (D) zijn dichtbij;
-binnen slechts 15 autominuten bereik je Zevenaar en de gunstig gelegen ontsluitingswegen A12 Arnhem, A3 Oberhausen en A18 Doetinchem.
-aanvaarding: in overleg, kan op korte termijn.
VRAAGPRIJS : € 269.000= k.k.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 269,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,128
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 181 m²
- Volume in cubic meters
- 331 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- LOBITH EN SPIJK B 3531
- Cadastral map
- Area
- 181 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 102 m² (12.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,038x
Viewed
35x
Saved
13-2-2025
On Funda
Neighborhood

Lobith
Lobith- Residents
- 3,040
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,938
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




