Sold
Heggerank 677242 MG LochemLochem-West
€ 595,000 k.k.
- 208 m²living area
- 494 m²plot size
- 7bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 17, 2025
- Date of sale
- May 13, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ruimte en rust aan de Vennegötte – Royale helft van dubbel woonhuis aan de groene rand van Lochem
In deze geliefde wijk aan de groene rand van Lochem ligt, naast de Barchemse Veengoot, deze royale helft van een dubbel woonhuis.
De wijk is populair vanwege de rust, het groen en de mogelijkheid voor kinderen om lekker buiten te spelen in de autoluwe straten. De scholen zijn op loop- en/of fietsafstand en de uitvalswegen zijn dichtbij. Sportcentrum De Beemd en de voetbalvereniging liggen op vijf minuten met de fiets.
Deze zeer ruime, uitgebouwde en instapklare eengezinswoning heeft een verrassend groot woonoppervlak van maar liefst 208 m2. Alleen de eerste verdieping bevat al 5 slaapkamers.
In deze moderne, goed onderhouden woning is recent nog een nieuwe Nefit cv-ketel geïnstalleerd en beschikt de bovenverdieping over een airconditioning systeem. Hierdoor kunt u direct genieten van het comfort en de kwaliteit.
Kortom een prachtig huis op een gewilde en unieke plek.
Begane grond
De oprit is buitengewoon ruim en hier parkeert u met gemak twee auto’s.
Bij binnenkomst treft u een ruime hal waarin zich ook een toilet bevindt. Vanuit de hal loopt u door in de riante, lichte, L-vormige woonkamer met een rustieke massief houten vloer die past bij elk interieur. De openslaande deuren geven toegang tot de tuin.
Aan de voorzijde bevindt zich de U-vormige, open keuken met eigentijdse witte fronten en een prachtig, licht granieten werkblad. De keuken is uitgerust met inbouwapparatuur zoals vaatwasser (2025), oven, koelvriescombinatie en een groot vijfpits gasstel.
De beneden aanbouw en verbouwde garage met eigen ingang bevat nu twee kamers welke zijn uitgerust met een toilet, keukenblok en wasmachineaansluiting. De invulling hiervan kan kantoor aan huis, praktijkruimte, mantelzorg e.a. zijn. De mogelijkheden zijn talrijk.
Bovenverdiepingen
De overloop is zonnig en ruim. Over de gehele verdieping ligt een mooie, doorgetrokken laminaatvloer van een goede kwaliteit. Aan de overloop grenzen vijf lichte slaapkamers - waarvan de kleinste nu in gebruik is als werkkamer. De badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche, toilet en wastafel.
De zeer ruime slaapkamer aan de achterzijde heeft een groot balkon met een mooi uitzicht op de tuin en omgeving.
Op de tweede verdieping bevindt zich de zolder. Deze is bereikbaar per vaste trap. Hier is ook de tweede wasmachine aansluiting en CV ketel. Deze grote, lichte ruimte leent zich goed voor nog een extra kamer. Indien gewenst kunt u deze ruimte volledig naar wens en bestemming aanpassen.
Buitenruimte
Aan de voorzijde van het huis ziet u een mooie, verlengde voortuin met fraaie beplanting en gezellige paadjes. Aan de zijkant bevindt zich een kleinfruit zone met frambozen, aalbessen, blauwe bessen en kruisbessen. Heerlijk om zomers van eigen fruit te kunnen genieten.
De achtertuin is een plaatje; ruim en geheel op het zuiden gelegen. De tuin wordt aan de zijkanten begrensd door grote beukenhagen en aan de achterzijde door een schutting.
Er is een heerlijk terras achter het huis, met een groot uitvalscherm, zodat het beneden op warme dagen goed toeven is. Houdt u van tuinieren en heeft u altijd al een grote moestuin willen hebben? Dan kunt u hier uw hart ophalen. Zomer en winter kunt u genieten van eigen oogst, want er zijn maar liefst zes verhoogde moestuinbedden.
Landstad Lochem
Lochem is een kleine stad en een grote gemeente in de Achterhoek. Sinds jaar en dag komen hier veel mensen die de rust van het oosten opzoeken. Alles is er te vinden, van winkels, restaurants, goede scholen en diverse bloeiende sportverenigingen, tot fijne hotels, een openluchttheater en een schouwburg met jaarlijks een mooi programma.
Deze kant van de stad heeft een dorps karakter, maar u zit ook dicht bij het stadscentrum. De Voor kinderen is het hier perfect, want in de buurt vindt u een aantal basisscholen, een middelbare school en er zijn diverse speelpleintjes in de buurt.
Lochems is bekend om zijn prachtige natuur en omgeving die uitnodigt tot lange wandelingen en fietstochten. Voor de sportievelingen onder ons is er de geheel vernieuwde, uitdagende MTB-route van maar liefst 90km in de omringende bossen en buitengebieden.
Kortom
Bent u nieuwsgierig geworden naar deze fijne eengezinswoning? Neem contact met ons op, dan leiden we u hier graag eens rond.
Algemeen:
Bouwjaar: 1980
Onderhoud: Goed
Isolatie: Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie ter plaatse van achter aanbouw en gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming: Nefit Proline Nxt HRC 30 CW5 (2025)
Ligging: Rustig gelegen in woonwijk naast de Barchemse Veengoot
Berging: Inpandig
Parkeren: 2 parkeerplaatsen op eigen terrein
Inhoud: 769 m³
Woonoppervlakte: 208 m²
Overig inpandige ruimte: 7 m²
Gebouw gebonden buitenruimte: 6 m²
Perceeloppervlakte: 494 m²
Energielabel: Energieklasse C
Aanvaarding: In overleg
Deze woning is voorzien van een bouwtechnische keuring en een energielabel.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,861
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 208 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 494 m²
- Volume in cubic meters
- 769 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler, electrical boiler and solar boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- LOCHEM E 2628
- Cadastral map
- Area
- 399 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LOCHEM E 3622
- Cadastral map
- Area
- 95 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 194 m² (15.50 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,876x
Viewed
69x
Saved
17-4-2025
On Funda
Neighborhood

Lochem-West
Lochem- Residents
- 2,165
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,451
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




